• Nazdar! Chtel bych se zeptat, jestli snad nekdo nevite, kolik bych platil postovne, kdybych si nechal objednat zbozi na nemeckem serveru (www.actionsport.de), jaka metoda by mi vysla nejlevneji? Mockrat diky.

    0 0
    • Vrci  

      Já jsem si teď objednával vidlici na bikepart-online.de a nechal jsem si to poslat poste restante do Bischofsreutu a vyzvednul osobně na poště.

      0 0
      • Vrci  

        jestli to nemáš daleko k německým hranicím tak nejlevnějc vyjde dobírka vyzvednutá poste restante 10 EUR (8 vnitrozemský poštovný + 2 poplatek za dobírku).

        0 0
        • Vrci  

          Tak teď mi od nich přišla faktura a dobírka vyzvednutá v Německu má poštovný 8 euro

          0 0
      • gucan  

        je ta adresa bikepart-online.de spravne? nejak se mi to nemuze najit…

        0 0
    • RomanH  

      Presne od tam jsem objednaval a nejlevnejsi je platba kartou. Postovne je 25 EUR.

      0 0
    • MartinXC  

      Objednával jsem nedávno z HIBIKE shopu, poštovné 18,20 EUR až domů. Placeno kartou, doručeno za 7 kalenářních dní.

      0 0
    • biker007  

      pri objednavce z www.tnc-hamburg.de bylo postovny 10 euro (celkova cena asi 180 euro) pri platbe predem na ucet.

      0 0
    • martt  

      som si nechal poslat z ciclib.de do Rakuska. Postovne bolo 8,–EUR ale skutocne postovne (teda kolko ta firma zaplatila) bolo pri 8 kiloom baliku 25,–EUR, posielane cez DHL.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nevíte, kolik stojí platba převodem na účet do Německa?

      Chci koupit nějaké drobnosti asi za 50 eur, a oni po mě chtějí platbu předem na účet, nevíte jak to vyřešit s co nejnižšími poplatky? Případně kolik ty poplatky jsou? Mám ČSOB.

      0 0
      • mr.antik  

        Spořka byla tušim okolo 200,– (to už je asi 2 roky)

        0 0
      • přišlapávač  

        jestli máš studentský účet, tak tam to bylo myslím zadarmo, ale jestli to pořád trvá, to nevim.

        0 0
    • Jesterka  

      Drážďanský www.bike24.com posílá do ČR za 5,95EUR (http://www.bike24.com/shipping.html).

      0 0
      • zdenek  

        Jaký máte zkušenosti s Bike24?

        Mám u nich přes týden objednávku, zboží mělo být dostupné za 1–2 dny a zatím nedorazilo ani zboží ani jakékoliv potvrzení objednávky. Na webu stav objednávek nemají. Na dotaz mailem ani přes jejich formulář zatím nereagovali. Jediné, co zvládli, bylo zablokování částky na kartě…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.