• myki

    Čauky lidičky, nemáte někdo zkušenosti s nakupováním v německejch e-shopech? A jak platba? Na kolik přijde poslání? Koukal jsem na jejich stránky a hodně věcí tam vychází mnohem levněji než u nás. Dík .

    0 0
    • Pá-dlista1  

      A kdybys jeste koukal na tyhle stranky uz si mohl neco mit doma.

      0 0
      • tradic  

        :)

        0 0
        • myki  

          Jasně,nemám čas fórum pravidelně sledovat a tohle téma jsem nějak prošvih. Ale teď si hodlám kupovat nějaký komponenty a v německu jsem je objevil za polovic.

          0 0
    • Azagthoth  

      Ja som kupoval rafik Atomlab na www.bikemailorder.de dosiel sestre v nemecku za 3 dni…postovne platila myslim 5eur.Viac neviem

      0 0
    • koleso  

      funguje to bez problemov.platil som aj kartou aj prevodm.dodacie lehoty 1 tyzden.postovne 15–20 euro.

      0 0
    • igor  

      kupuj, kupuj..niet sa moc coho obavat. Najvacsie postovne som platil 20 EUR /DHL/ za kolesa spolu s brzdami. A ved cena za postovne Ti bud nabehne hned pri objednavani on-line, alebo ti daju vediet mailom, ked bude vysoke tak to zrusis, nie? bikediscount.de a s-tec-bikes.de mam vyskusane.

      0 0
    • Tino  

      Musím prida? trochu negatívnej reklamy. Nedoporučujem kupova? na www.bicycles.de Majú síce atraktívne ceny ale mám s nimi katastrofálnu skúsenos?: Kupoval som shimano súčiastky. Posielali mi to v dvoch balíkoch. prvý balík (tovar za 160 eur) mi nikdy nedošiel (od 11/4) a zatiaľ mi ani nevedia poveda? prečo a či ho vobec poslali. V druhom balíku mi poslali nekompletné súčiastky, tak som to akurát poslal nazad. Chápete keď vám niekto pošle kazetu LX bez troch najmenších koliesok??!… Na mailovú komunikáciu zásadne neodpovedajú…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.