• blue.sun

    Máta někdo zkušenosti s tímto kolem, nebo rámem? Vypadá to jako slušná základní alternativa pro mou lásku. Nemůžeme si zatím dovolit jít nad deset tisíc, takže sháníme rozumný alternativy v této třídě.

    0 0
    • wroum  

      kamaradaka ten ram ma a je totalne spokojena. jezdi docela dost. akorat to kolo stalo komplet neco pres 15000 kc.

      0 0
    • kimi  

      Myslím, že posezení na tom rámu je dobrý i pro ženskou. Hravé kolo. Pokud je jak GSX, tak bude dost těžký.

      0 0
    • Quake 9.0  

      Má drahá polovička MESU GS má a je z ní unešená – řešila stejný problém s financemi. Jen chtělo vyměnit představec – pro lepší posed. Kolo jede velmi lehce a hmotnost není problém!!!

      0 0
    • Máca  

      Kamoš ho má, a je s ním spokojenej. Já mám taky Schwinna, ale trošku dražšího ))), a taky jsem s ním spokojenej.

      0 0
    • gomolka  

      teď jsem jednoho prodal, testla to moje přítelkyně a za ty prachy fakt super … jen se musí sundat ty klipsny … je to fakt o hubu :o)

      0 0
    • Vilém  

      Az na vidlici dobry kolo.Ram moc pekne udelanej,je tak spis pro zenskou nebo na blbnuti,je kratkej.Za ty penize co ted stoji neznam lepsi kup.

      0 0
    • blue.sun  

      Moc vám všem děkuju za pomoc… Vypadá to, že jakmile budou peníze, bude i Mesa:)

      0 0
      • norman  

        Spěchej rychle. Včera jsem ho koupil ženě na rámu 17´ a už byl problém ho sehnat, byl to snad jeden z posledních kusů v skladech, cena 8490,–!!! JInak je to fakt nádhera, design, rám, no zůůůůžo! Když to srovnám s tím, co mi nabízeli jinde za 10000,–, nebe a dudy.

        0 0
      • gomolka  

        skladem je jedna 15" Mesa GS, 17" … to bych musel zjistit … napiš mi, pokud máš zájem o info, či o kolo ?? :o)

        0 0
        • blue.sun  

          Nejdřív je potřeba zkusit tu patnáctku. Moje 17" Trek Alpha je na ni už poměrně velká.

          0 0
          • gomolka  

            Ale pospíchej … :o) Jsou už vážně poslední kusy z kolekce 2004 za ty super ceny … skus se stavit nahoře v Carrefouru (tuším sportissimo), tam dělají i SCHWINN, třeba tam bude Mesa s nějakou výbavou na 15" rámu … good luck :o)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.