Cykloturistika Praha v pátek 17/9

72 nepřečtených
  • fousac

    mam tu pozvanku na patecni odpoledne, na lehky a pohodovy cyklovylet po okoli… sraz v 16:00 na konecny tamwaye v hlubocepich (smichovska strana barandaku)… trasa bude asi tak nejak pres cukrak k pigimu (radotin) za ucelem posezeni u dobreho pivka a muziky.. :) zadny chrteni se nekona… :)))

    momentalni potvrzena ucast: ja, Luka, Habib

    tak dorazte… :)

    0 0
    • cabbage  

      kdyz najdu hlubocepy tak pojedu.

      0 0
      • Luka  

        Z Barandaku proste sjedes dolu, podejdes silnici na smichov, vylezes, a primo proti tobe u budky a koleji tramwaye nas uzris… :)

        0 0
        • M1R3K  

          ale to neni konecna,e? byvala..

          0 0
          • Luka  

            Noo.. ted uz tramky jezdi nahoru na mostek smer barrandov… proste u toho kolecka z koleji..

            0 0
            • M1R3K  

              ok, snad nebude chcat ;-)

              0 0
              • Luka  

                Nehlasej to, a jestli jo, tak se zaridime dle toho… treba pojedeme rovnou k Pigimu :)))

                0 0
      • blue  

        jednoduse od smichovskyho nadrazi budes sledovat tramvajovy koleje smerem k barrandovu a az dojedes na tramvajovou smycku, jsi tam

        0 0
    • M1R3K  

      ..bych se teda taky pridal.

      0 0
    • M1R3K  

      btw myslis tu bejvalou konecnou tram? ted uz tam zadna konecna neni,e? tram pokracuje na barandov..nebo ne?

      0 0
    • McBlacky  

      uvidim jak na tom budu s time managementem a s programem na sobotu. Docela si nedokážu představit jak to dopadne, když hned v úvodu propaguješ hospodu, protože když se o ní v propozicích nemluví, tak to většinou znamená 6 a víc piv :-)

      0 0
    • jecnak  

      Lidi nemohli byste to posunout na pozdeji – alespon na 16:30, nejlepe na 16:45.

      0 0
    • Martin  

      Líto je mi. Takhle brzo nestíhám:-(((

      0 0
    • McBlacky  

      tak hodte alternativní sraz v 16,45 a doženete nás na Cukráku, můžete jet po silnici, my pojedem tipuju přes Baně a nijak moc rychle, když zachrtíte tak más v poho máte…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ty voe, tak to bych stejne nejel. S Cukrakem ma co delat i moje Skodovka. Tam pro me prestava turistika a zacina boj o preziti :)

        0 0
        • McBlacky  

          bys nám pak mohl ukázat jak se jezdí dolů :-)

          0 0
        • fousac  

          he??? cukrak a kopec??? dyk neni snad ani 200m nad okolni krajinou..

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je jedno. Lanovka tam neni, nejedu :) Hele, hele jak to nakonec dopadlo? Sem byl uvrtan do nejakeho XC zavodu (nebo kratkyho maratonu, ja tomu moc nerozumim) na pristi jaro. Tak to uz, abych zacal sbirat odvahu (fyzicka se nikde nerozdava :)

            0 0
            • fousac  

              co jak dopadlo??? myslis-li tuhle akci, tak ta se kona zejtra..

              s fyzickou mas pravdu.. :( jelikoz trenink neprovozuju (natoz nejaky systematicky), prvni vyrazny zlepseni se zacina projevovat az ted, cili cca po 2 letech..

              ty a XC??? tak to vcas uverejni pozvanku, prijedu se podivat… :)))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                He He. Tak to jsem trochu ustrelil. Dobre zeptam se az po akci to bude vhodnejsi :)

                Sem taky zavodil v XC nez sem dostal rozum :) Ale ted to pro me bude utrpeni. Melo by to byt na El Masacre (Liberec). Jeste uvidim jestli se z toho nepujde vykroutit. Jinak zemru.

                0 0
                • Beeda  

                  Jo tak to bude masakr, protoze se tusim jede nahoru na Jested, no dolu bys mohl byt nejrychlejsi ne?:-)) B.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    To tezko. Uz ted vim minimalne o dvou lidech co pojedou a jezdi z kopce rychleji nez ja. Ted jeste zalezi jaky si vezmou kola a jak je poladej.

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Zas na druhou stranu. Prej bude pro sjezdare extra special narocna trasa. No sem na to zvedavej. Kazdopadne az se dostanu nahoru nebudu mit na nejaky sjezdovani ani pomysleni :)

                    0 0
      • Darkson  

        to jedině alternativní sraz v 18:00

        0 0
        • McBlacky  

          tak to leda že byste jeli do černošic a pak s mámi nahoru přes třebotov a vonoklasy a k pigimu, nebo rovnou k pigimu :-)

          0 0
      • Martin  

        Bylo by lépe vyhlásit alternativní hospodu:-) Představa, že chrtím tak abych tě dohnal, mě přivádí na myšlenku, že až vás dojedu, hospoda bude pomalu zavírat a mě bude na umření!!! Pojďte radši na mariáš:-)

        0 0
    • SavaH  

      Taky navrhuju alterntivní hospudu a nejlépe někde na severu:)

      0 0
      • fousac  

        kšáááá potvoro

        0 0
      • Luka  

        Savicko, ty nam tu viris vody! Jak se pak mam v podnapilem stavu dostat ke me na jih??? Navic mi jde rano v sobotu muz do prace, ja mu slibila, ze neprijedem domu v 11 vecir… no, tak optimisticky to vidim na 10doma…

        0 0
    • fousac  

      !!!! POZOR !!!! !! SOBoTNI AKCE !!!

      vzhledem ke konani prazske padesatky s ucasti valne vetsiny mistnich chrtu jsme pro vas nechrty pripravili vyjizdku i na sobotu.. protoze uz je tento vikend statisticky jeden z poslednich s krasnym pocasim, jako stvorenym pro bikovani, nenechavame nic nahode a chceme si to opravdu uzit.. z toho vyplynula klasicka trasa CUKRAK-SKALKA-KARLSTEJ-VONOKLASY-CERNOSICE… takova allin1… :) sraz jiz tradicne na zbraslavskem namesti v 11:00, cil v radotine u pigiho… :)

      protoze nepojedou chrti (viz. vysvetleni vyse), bude to OPRAVDU na pohodu.. doufam ze se k nam pridaji i ti co doposud nenasli odvahu nebo chut… ;)

      varovani: pokud by se mezi nas prece jenom vetrel snad nejakej chrt, tak mam smulu, my si moralku bourat nenechame a nikde na nej cekat nebudeme… :))))

      dorazte v hojnem poctu!!!

      P.S. Katzenoooooo!!! ty to mas POVINNY!!!!!

      0 0
      • Luka  

        Udelal si mi radost, zrovna vymejslim KAM v sobotu, kdyz mam muze v robote. Hele.. bude to i tempo na me dost pohodovy??? :)))

        0 0
        • fousac  

          podle toho jak jezdis posledni dobou… dyk ja uz te nevidel ani nepamatuju.. ;)

          proste prijed a hotovo..

          to all: ta trasa je 65km..

          0 0
          • SavaH  

            Jak moc terénu?

            0 0
            • fousac  

              je to po brdech, takze teren..

              0 0
              • jecnak  

                Doufam, ze budou i nejake trialove pasaze :-)

                Ja se prijedu spolu s Blackym podivat, ale s predstihem se budem rakvit uz od 14:30, takze nebudeme tak prudit. BTW kdyby se chtel nekdo pridat od tech 14:30…

                0 0
                • Thidney  

                  to jecnak: uz v tom mam hokej (jak sem fousac dodal i sobotu) myslis v patek od 14/30 ???? pokud ano vezmete s sebou jednu brzdu??

                  0 0
                  • jecnak  

                    Jasne myslim zitra, tedy v patek 17.9.2004. Kdyz budes v 14:35 treba na Palacaku u sochy nebo v 14:30 pred budovou v ulici Na Rybnicku 5, tak pojdes s nama.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ne „pojdes“ ale pojedes… :-)

                      0 0
                      • Thidney  

                        vzhledem k mému fyzickému stavu spíš pojdu dá se tam někde zaparkovat? auto??

                        0 0
                        • McBlacky  

                          z křižovatky Vyšehradská/Be­nátská/Na SLupi pojedeš ulicí Trojická a na rohu u hospody u suché dásně se dáš doprava a tam někde to necháš, dá se tam parkovat v poho… pak to máš minutku na Palackýho k soše (horní)… my tam budem tak v těch 14,35–14,40 biky fuji a cube

                          0 0
                    • Thidney  

                      ook to mi vyhovuje – dřív se odvařím = dřív budu doma a jako vzorný otec uspím šklebany tím, že jim budu příkladem

                      0 0
                    • blue  

                      co delas Na rybnicku?

                      0 0
                      • jecnak  

                        Pracuju, ty tam nekde v okoli bydlis, ze? Ja te tam parkrat nekde v dalce zahlid.

                        0 0
                        • blue  

                          ja tam taky delam, ve dvore, co je do nej prujezd naproti rotunde a tomu modernimu kancelarskymu baraku s Nikonem a nejakou kosmetikou dole

                          0 0
                          • jecnak  

                            Aha, tak to je dobra nahoda, ja delam prave v tom novym kancelarskym baraku…

                            0 0
      • Beeda  

        Noo kdyz vyjizdite v 11:00 tak to chrti mozna stihnou:-))

        0 0
        • McBlacky  

          hele to bys ale musel dát p50 za 30minut, ikdyž ti věřím pořád jsi o hodinu pomalejší než můj nejmělejší tip na tvůj životní výkon, ale mohli bychom je sjet na Karlštějně :-)

          0 0
          • Beeda  

            Pokud hodim 3 defekty behem 15 minut, tak to rovnou tocim na Karlstejn:-)) B

            0 0
      • SELMIRA  

        Že by? Tož uvidíme. Padesátku nejedu. Je to jaksik drahý. Nemam ráda Mohilu. o)

        0 0
      • sun7dots  

        kuafix zrovna kdyz je hlaseny pohodovy tempo tak musim jet pryc:(( ja se s vama snad nepotkam nebo co…

        0 0
      • Darkson  

        taky se stavim. a kdyby tu byl nějakej nedočkavec, tak budu v 9:30 pod baranďákem a dám si něco na rozjetí, tak se můžete připojit:-)

        0 0
        • McBlacky  

          na rozjetí? no já teda když jezdím tuhle trasu tak natočím lehce pod kilo z Vinohrad, to ti nestačí? tak si dej po ránu na protažení Točnou a dolů přes vesnici a naučnou, při dojezdu na Zbraslav budeš mít už jasno jak ti to ten den pojede :-)

          0 0
          • Darkson  

            něco takovýho mám v plánu. ale byla tady řeč o pohodové vyjížďce…

            0 0
    • jonas  

      Ja bych se taky pridal, pokud se opravdu nechrti. Plati tech 16:00?

      0 0
      • McBlacky  

        bud v klidu nechrtí… 16,00 platí..

        0 0
      • blue  

        never jim, oni jen tak vzdycky rikaj, ze se nechrti, aby pak mohli ty ubozaky, co jim na to skocej, odrovnat :-))))

        0 0
        • fousac  

          pšššššt!!! ;)

          0 0
        • jecnak  

          No porada se „chrti predvyjizdka“ – viz. prispevky ode me a Blackyho trochu vic nahore. Ucel je jasny – sebepacifikace za ucelem nasledneho nechrteni pri vyjizdce :-)

          0 0
          • Thidney  

            „chrti predvyjizdka“ se zatazenou brzdou (jištěnými zády) – já možná ještě brácha

            0 0
          • McBlacky  

            tos špatně pochopil, já se nemůžu zrubat, já si dám napohodu i chrtí předvyjížďku, ne že bych plánovitě brzdil, ale přes ANP teda nepojedu, nejsem sebevrah… kromě toho jestli jsem to dobře pochopil, tak těžiště akce je po 18hod u Pigiho, a proto si beru do báglu long kalhoty a flísku a ještě si půjdu koupit světlo, už těch nočních přesunů bez něj mám tak akorát :-)

            0 0
            • Thidney  

              tak jsem to pochopil i já – a nebo jen se zrakvi, zítra bude veselejc

              0 0
    • jecnak  

      Nemohl byste nekdo pls s sebou vzit pumpu na vidlici? Ja jsem si ji jeste nebyl schopen od koupi vzduchove vidle poridit… Diky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.