• aku

    Jakou pouzivate hustilku pro vzduchovou odpruzenou vidlici? Objednal jsem si Mx Comp air a premyslim nad hustilkou. Zatim jsem na netu nasel Manitou za ± 950 kc a authora za 850

    0 0
    • sharkcom  

      Moc ti neporadím, jen zkušennost, jakoukoliv jsem měl pumpičku od authora, vždycky se mi brzy posrala… Poučení ??

      0 0
    • Daf  

      Ta pumpicka od authora je uplne stejna jako pumpicka od Rock Shox, Manitou a jine. Nejspis je vyrabi stejna fyrma, ale ceny jsou uz podle znacek :)

      0 0
      • Daf  

        Jeste dodam ze mam tu od Authora asi 4 roky a neni s ni vubec zadny problem. Ona stejne tu pumpicku pouzijes tak 2× za mesic a to jem kdyz se chystas menit nastaveni kola podle terenu. Ty vidlice totiz vubec neuchazej.

        0 0
      • sharkcom  

        Možná na vidle. Ale obecně mi u všech začne podcházet píst. A? ho mazu čím chci. Je tam takový debilní O kroužek, kterej se tam přesejpá a funguje jako klapka. Bohužel už 2× tak 10 nafouknutí… A ke všemu účet vždy někam zašantročím… PS: takže budu shánět za tento rok už 3 pumpičku, jakou ? (mini pumpičku do batůžku ) ??

        0 0
    • Lister  

      Nemáte někdo zkušenosti s pumpičkou vela. Má mít nějaký jinou koncovku, které má zabraňovat úniku vzduchu při vyšroubování.

      0 0
      • Martin  

        Ty pumpy jsou všechny stejný. Je to jedno. A únik – to je přece jedno. Je furt stejnej.

        0 0
      • JohnLee  

        Ja mam asi cca 10 let starou pumpicku Velo,je k ni nadstavec na autoventilek a tim pumpuju i MXC a jde to v pohode…jen jeste manometr…:))

        0 0
      • JohnLee  

        Ja mam asi cca 10 let starou pumpicku Velo,je k ni nadstavec na autoventilek a tim pumpuju i MXC a jde to v pohode…jen jeste manometr…:))

        0 0
        • Lister  

          Tu bude asi Marzoška. Já potřebuju nafoukat přes 150 psíků a s klasickou pumpou by to asi nešlo.

          0 0
        • Tomus  

          Toto jsem taky zkousel, napumpovat to jeste slo, ale jak potom zmerit ten tlak ? Kdyz jsem pouzil normalni manometr na auto, tak me vetsina vzduchu zase utekla.

          0 0
          • Marek  

            Otázka je jestli je nutny znat presne tlak uvnitr. Ja vzdycky foukam ne podle tlaku ale podle pocitu z vidle. A o ten by nam melo jit predevsim ne?

            0 0
            • munro  

              No to jo, ale pro dobrý pocit se snažím mít obě nohy u mé Marzocchi nafoukaný přibližně stejně. Mám asi gramlavý prsty, ale často se mi při vyšroubování podaří odpustit pomalu všechno co jsem dovnitř nafecoval.

              0 0
              • Marek  

                Nojo. Neuvedomil jsem si, ze foukam jenom jednu nohu(MXCompETA) :))

                0 0
              • quidos  

                souhlas s Markem, foukám pocitově. Aby bylo v obou nohách zhruba stejně, tak počítám, kolikrát fouknu, o moc se splést nemůžu. S vyšším tlakem žádný problém, jen když chci nižší tlak, tak nejdřív úplně vypustím a pak znovu nafoukám. Jo, jinak obyč stará pumpička s motocyklovým ventilkem, jen jsem z něj vyoperoval takový čudl, aby neutíkal při vyšroubování vzduch.

                0 0
      • lubos  

        Videl jsem neco od Zefalu, co tomu brani. Ale stoji 2× tolik :) Btw, ja mam klasiku do 100psi na Marzocchi, a sralo me to kvuli tlumici, ale vyresil jsem to. Rozebral jsem hlavu, pod tu gumu jsem dal malinkej o-krouzek (koupeno v obchode, kde se prodavaji ruzne vodne zalezitosti – vodni baterie, tesneni a tak) a je klid.

        0 0
    • filipes  

      Nevim na jaky tlaky budes foukat – mam manomentr do 300 psi a na hodnotach 30 psi je to asi dost nepresny. Pridam se otazkou: je nejaka pumpa s manometrem, ktera umi presne nizky tlaky 30 psi (Marcoska) i vysoky 150 psi (negativka, zadni Foxik)? A treba si ni nafoukat i dusi ;-)

      0 0
      • x-mass  

        Mam pumpu Beto a pohoda.

        0 0
      • Tomus  

        Ty manomentry do vysokejch hodnot jsou fakt naprd, mam pumpu Kelly's a je to stejny,jak author Na Marzotcchi doporucju pumpu s manometrem, ktery presne ukazuje nizky tlaky, jinak presne nepoznas kolik tam mas.

        0 0
    • PHiLiPZ  

      Na RS Sida som mal pumpicku v cene. Vraj to tak je aj u Manitoua, ale isty si nie som…

      0 0
    • wroum  

      mam WRENCHFORCE uz asi 4 roky a no problemo. stoji stejne jako vetsina ostatnich (cca 800 – 900 kc)

      0 0
    • guard  

      Ja mam pumpu author a vidlicu taku istu ako ty. Pumpa je dobra ale manometer je uplne na prd lebo su tam velke hodnoty. Keby bol presnejsi manometer.

      0 0
    • MARIN  

      Mam snad 8let pumpu od Marzocchi. Jeden cas (kdyz jeste pumpu na vidli nemem kde kdo) byla vecne v obehu. Za tu dobu mi praskli objimky (lisovane) pripevnujici hadici k pumpe a ke koncovce.Jednoducha oprava hadicivou sponou to vyresila a pumpa doufam jeste jednou tolik vydrzi :)

      0 0
      • pitelboy  

        nevite jesli se da nekde koupit jen KONCOVKA (telo se zavitem na konci hadicky), ktera se nasazuje na ventilej vidle ?? Praskla mi objimka se zavitem :-(

        0 0
    • BB  

      jestli mas zajem, tak se mi doma vali stara pumpa, co jsem kdysi koupil se SIDem, uz ji nepouzivam a tak ti ji klidne dam, pokud jsi z Prahy a jsi ochoten si pro ni zajit. Posli maila, pokud ji chces.

      0 0
    • MaRtYs  

      Já mám tu to www.bagbike.cz/?…

      0 0
      • ...  

        mam tu istu, ale manometer je na nej na vysokotlake, takze mne na mx comp sluzi len orientacne

        0 0
    • Coudy  

      Neviete niekto, ci sa s pumpou BBB Airshock da fukat Rock-Shox Tora? Diky.

      0 0
    • wert_1  

      Používám ji chviličku, ale mám Autora za těch 850 a myslím bez problémů. Na to že se použije jen občas, tak si myslím, že se na ní nemá co pokazit..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.