• Alik

    Nevite kdo v Praze(nebo okoli)prodava ciclosport HAC4?(ne e-shopy-chci si ho „osahat“:) A da se sehnat i US Postal edition s interfacem? Diky!

    0 0
    • BB  

      ja ho kupoval v programcycle ve Finsky ve Vrsovicich. Nemeli ho zrovna na krame, ale objednali a do tri dnu byl.

      0 0
      • Alik  

        a jak je to s tou USP edition? da se to sehnat i s tim interfacem? nebo to je jenom s tou barevnou variantou „titan“? Ne ze by na tom tolik zalezelo, ale v provedeni USP jsou docela hezky:)

        0 0
        • JIRA  

          Kamarád HAC prodává – prý to nevyužije. Je v novým pouzdře i se SW za cenu tuším do 6 tis........možná míň. Kdyby Tě to zajímalo – pošli mail – pošlu Ti na něj telefon.

          Nebo ho mají vystavený v BIKETUNELu na Bělohorský.

          0 0
          • Alik  

            Dekuju za info! ma ho Tvuj kamos jeste v zaruce?

            0 0
            • gomolka  

              Můžu Ti poslat novej včetně papírů a záruky. I s dopravou 5 970,–Kč. Pokud máš zájem, kontaktuj mě.

              0 0
            • JIRA  

              Samozřejmě. Je neškrábnutý – nové pouzdro a řemínek. Jak už jsem psal – pokud chceš pošli mail – pošlu kontakt.

              0 0
    • gersa  

      Pkud mas zajem a netrval by jsi na osahani, mam jeden ks za 4500,– + postovne. Samozrejme novy s plnou zarukou, koupeny u Pellsu

      0 0
      • Alik  

        Sakra tady se toho HACe vsichni „zbavuji“…to je tak spatnej ? :) :/ :(

        0 0
        • gersa  

          Ja se ho nezbavuju, protoze by byl spatnej. Naopak si ho chci sam nadelit a pokud by jsi mel zajem, muzu vzit rovnou dva.

          0 0
          • Alik  

            to by bylo super, ale jak rikam, jeste jsem ho nevidel a preci jenom kupovat vec za 5k aniz bych ji mohl „osahat“… :) ale diky, ozvu se!

            0 0
            • gersa  

              Nekde v krame si ho osahej a pak se muzeme domluvit. Viz mail

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.