• bora

    Kde sezenu helmy UVEX?

    0 0
    • mosquito  

      v kazdym lepsim cykloshopu … ale priprav se na pekny palky :))) ikdyz ted maji docela supr helmy radove za 2200kc

      0 0
    • Ekscel  

      Jukni se třeba na www.bikecentrum.cz seznam prodejců UVEX. Nebo si rovnou do Bikecentra zavolej a? ti řeknou komu v tvém okolí to dodávají.

      0 0
      • bora  

        ano dekuji za prispevky uz jsem je objevil. Bohuzel maj jen ten nejlepsi model za 2490,–

        0 0
        • Air  

          poptej se v obchodech. velmi dobry model cena/vykon je uvex supersonic (rs).

          0 0
          • mosquito  

            jo toho supersonica rs jsem videl za tech 2200kc a zdal se mi fakt solidni … ale vic mi sedela MET A-TOMO takze jsem ho nebral

            0 0
            • Air  

              no,tak to je pak jasny… Me zase METka ani jedna… i kdyz jsem ji chtel. Sedly mi jen nektere Bell a Uvex Supersonic. Mam Bell Alchera a spokojenost.

              0 0
    • foxhound  

      podivej se na www.velotrade.cz tam maji UVEXky nejlevneji.

      0 0
    • Kóča Popovič  

      Mne se moc libi model UVEX Wing RS – rozhoduji se mezi nim a Cratoni Zethos. Mate s nima nekdo zkusenost?

      0 0
    • Kotěnočkin  

      Koupil jsem si včera ve Sportissimu na Zličíně Uvex Supersonic RS za 1.990,–Kč (bez štítku za 1.890,–). Byla to snad jediná helma, co mi opravdu sedla, před tím jsem vyzkoušel snad vše, co je na trhu…Podotýkám, že nemám hlavu jak Budňanský starosta:-))) Takže, ne že bych byl nějaký extra fanda Uvex, ale zatím mi sedla fakt nejlépe a pravda je, že opravdu super větrá.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.