• klookan

    Co byste doporučili za MTB v ceně 15–20 tis. Kč? Velice se mi zamlouvá Mongoose Meteor Comp, nyní za cca 16tis (http://194.228.218.52/…/default.asp?…). Pouze je dostupná jen velikost 20" a nevím, zda mi bude „stačit“ (186cm/86kg). Dále jsem měl ve výběru Trek 4700 a GT Avalanche 1.0 (disc???) Máte prosím nějaké praktické rady/zkušenosti? Nejezdím závodně, jen pro zábavu, mírně sportovně.

    0 0
    • jimmy63  

      Přidej si k tomu 9 tis. a kup si letošního MOBSTERA!!Bezvadný kolo za bezkonkurenční ce­nu!!

      0 0
    • Meesha  

      Myslim, ze velikost by mohla bejt tak akorat a v pomeru cena/vybava je to naprosto bezkonkurencni! Pokud ti sedne, vem ho!

      0 0
    • Lister  

      No moc těch amerik už ti nezbývá. Zkus se podívat do vela č.6. Tam byl test kol v téhle kategorii. Z toho cos napsal bych doporučil to GT a rozhodně disky když už nové kolo. Asi nejvíc odpovída tomu cos napsal. Dobrý kolo pro zábavu.

      0 0
    • riku  

      Já se taky rozhodoval mezi Moabem a Meteorem Comp. Nakonec zvítězil Mongoose (přece jen stál o něco míň) a už ho mám doma, za cenu 15.200 Kč.

      0 0
    • Volf  

      Koukni tady. Nevím jestli se dá ještě sehnat, ale za ty prachy si myslím není co řešit.

      http://www.author.cz/index.php?…

      0 0
      • klookan  

        Já nevím s těma koutoučema … většina lidí mě od nich (v téhle cenové kategorii) odrazuje.

        0 0
    • K2  

      Mi se líbí a klidně bych ho doporučil – známý ho má a je spokojený, je na něm nejvyšší alu rám, který se dává na kola za 60 tis. Když prohledáš internet shopy, tak ho seženeš i levněji než za doporučenou cenu…

      0 0
      • klookan  

        OK, jsem již celkem rozhodnut – jestli mi bude, vezmu Meteor Comp. Ceny jsem o moc nižší nenašel (dopor. 15990.-), vezmu jej v prodejně – jsou tam velice ochotní, vyzkouším si kolo a připadá mi dost unfair se tam pořád vyptávat, testovat kolo atd. a pak si to objednat na inetu… nehledě na další servis atd.

        0 0
        • K2  

          Zavolej tam a zamluv si ho… Kdo zaváhá…shání jiného bika:)

          0 0
          • klookan  

            Jasně, již zamluveno, jen čekám až jim přijde – objednali jej na prodejnu kvůli možnosti vyzkoušení.

            0 0
    • klookan  

      Tak je všechno jinak, rám velikosti L je malý, XL již sehnat nelze :( Takže budu mít nejspíš komponenty z Meteore Comp (Deore/Deore LX) na XL rámu z Mongoose LTD (6061 alloy HT). Tak uvudíme …

      0 0
      • riku  

        Kolik měříš? Já mám 185 cm a rám L – zdá se mi tak akorát, spíš trochu větší.

        0 0
        • klookan  

          Měřím cca 186cm, ale při testu mi doporučili jednoznačně větší rám.

          0 0
          • Medi  

            Tak co koupils? Přemýšlím o něm taky. měřím 172 takže bych bral 17 nevíš jestli je ještě k mání.

            0 0
            • klookan  

              Mám komplet vybavení z Meteor Comp na jiném rámu (z Rockadile LTD), bohužel jsem teď neměl vůbec čas na pořádný testy, ale na první dojem a projížďku naprostá bomba. Jestli jsou menší rámy nevím, v každém případě byl v pondělí v ČR dle vyjádření velkoobchodu poslední volný MC velikosti L.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.