• MIC

    Chtěl jsem se zeptat jestli má lockout na SIDu držet ůplně, nebo jestli má povolovat? Když se do zamšený vidle opřu, tak ji celkem v pohodě promáčknu. Nevim jak to má fungovat, tak bych potřeboval poradit. Diky moc.

    0 0
    • stréc od piva  

      asi seš moc těžkej a moc na to tlačíš zbytečšně..nebos tu vildu prokopl

      0 0
    • biker007  

      to sou ty lidi co jezdi na zebrinaku a pak si hned koupi Ferrari:))…jinac te neporadim:(… tak hodne stesti v So na Artamonovi.

      0 0
      • MIC  

        Hele JR kdyby si aspoň něco vymyslel a nepsal kraviny. To sou pořád jenom gramy a rada žádná!!!Asi ti na tu tvojí fordku přidam olověný závaží.

        0 0
        • biker007  

          vymejslet muzu, ale sida sem nikdy v ruce nemel.. vlastne jo – ve stredu na tvym kole:).. a kliid… uz si nasel to druhy baleni dualu?:) prej vydrzi stejne dlouho jak lepsi brzdovy spalky:))

          jinac podle toho jak se me jezdi mam pocit ze uz tam to olovo mam:(

          PS: jo, a dneska me neber vazne, mam narozky a byl sem uz trochu slavit. vlastne uz zase odchazim:)

          0 0
    • visby  

      ono tam je ochrana proti zniceniu vnutornosti, ked to nahodou zabudnes odomknut pred zjazdom, ale myslim, ze pretlacit by si to nemal… zamkni si vidlu a daj dole to kolecko cim ju uzamykas, je tam taky sesthran, skus ho trochu potocit v smere hod. ruciciek (1/6 otacky) a skus ci to zamkne vidlu uplne…ak hej tak tam to kolecko vrat, ak nie tak skus znova pootocit, ak to nefunguje->servis

      0 0
      • MIC  

        A mam ten šestihran nechat pootočený, nebo ho mam vrátit?

        0 0
        • visby  

          ten cudlik ktorym tocis pri zamykani vidlice toci tymto sesthranom, je to vlastne taka dlha ihla, ktora zatvara compresne tlmenie… cim viac ho pritahujes tym tazsie ide vidla stlacit(tlmenie stlacania)…

          cize zamkni vidlu(pootov cudlik zamykania na max), daj prec cudlik, pootoc sesthranom v smere hod.ruc., skus ci je vidla zamknuta a cudlik tam vrat bez toho aby si so sesthranom nieco robil…

          0 0
          • MIC  

            Fajn, ja to zkusim a dam vědět. Zatim dik moc

            0 0
            • MIC  

              Tak sem to pootočil a opravdu je to tužší. Opravdu to bylo v doštelování šestihranu, ale dát to znovu dohromady byl horor.

              0 0
              • visby  

                tusim, ze mas lockout z riaditok :-) ja som to daval dokopy asi 20min…

                0 0
                • MIC  

                  No nam tam nešla vrátit ta pružinka, aby se to pořádně vracelo. Jinak to nebylo nic složitýho. Moc děkuju za radu a doufam, že to bude stačit.

                  0 0
                  • BH  

                    mam taky SID, po 14 dnech nesla zamknout, byla poslana Boubinovi na opravu. nyni zamyka bez problemu,je 100% tvrda. Ale ta rada na dostelovani sestihranu je dobra.

                    0 0
                    • Mamutt  

                      Jak je to celkově s reklamacemi RS? Jak dlouho to trvalo??? Se mi „ožvejknul“ ten osmihran na LO v Dukovi → vypadá to, že budu potřebovat nový (zřejmě celou jehlu) + páčku LockOutu.. :(

                      0 0
                      • BH  

                        reklamace RS je aneni problem.Pokud byl dovozce Vanek, tak pro ne zajistovala zarucni servis f.Boubin v Praze, v sezonu vyreseni reklamace trvalo pomerne dlouho a casto se pak zavady opakovaly,ale celkem se pan Boubin snazil veci resit a byl pomerne vstricny,spise mel probem s ND, ktere se obtizne shanely. Uvadenou opravu SID jsem mel hotovoz do 10 dnu a zatim zadny problem neni. Nyni prevzala zastoupeni RS f. Zitny, zatim neni jasne jak tato firma bude reklamace resit.

                        0 0
                    • Mamutt  

                      Jo a největší sranda je, že mi ta vidlice zůstala zamčená.

                      0 0
                      • visby  

                        vysrobuj tu ihlu trochu von…:-) jemne s kliestami…

                        0 0
                        • Mamutt  

                          To už mě taky napadlo.. Jenomže těma kleštěma ji doprasím úplně → to mi to pak už jako reklamaci neuznají. V po s tím jdu k nám do servisu, tak uvidím, snad něco vymyslíme.

                          0 0
                          • Mamutt  

                            Tak už jsem to spravil!!! Chujů!!! Nějak se stalo, že ta jehla byla moc dotažená. Povedlo se mi ji nakonec povolit kleštěma přes několik (moc a moc) vrstev hadru. Díky! BTW nechtěl by ji někdo za desítku??? Jsem se zhlédl v lištičkách a !MUSÍM! ji mít!!!

                            0 0
    • DyEm  

      má držet, ale pro jistotu se zeptám, povoluje ti LockOut nebo pruží vidla?

      0 0
      • pitelboy  

        kamos ma uz asi 3 sidku a vsechny zamykj/li uplne na tvrdo.

        0 0
      • MIC  

        No když ji zamknu a opřu se do ní, tak normálně propruží.

        0 0
        • pitelboy  

          to by ale nemela. teda pokud nemas 150kg.

          0 0
          • jimmy63  

            no,ten pinďa co to řeší je asi 60ti kilovej chcípáček:)a když tu vidli zamkne,tak se mu z ní stane kámošovo SR SUNTUR pro SL:)

            ->prcku,toho si važ!!máš 2 v 1!!

            0 0
            • till  

              Do mojí vidle se nenavážej!!!!!!!!!­!!:-) Skurebe…

              0 0
              • jimmy63  

                Hele,ty formelíne!!Všímej si svýho tanka,veverky a mýho skureba se vůbec nemusíš všímat!!

                0 0
                • biker007  

                  no tak holky, neperte se nam tady:))

                  0 0
                • till  

                  Oooo, to sou silná slůvka toto, hmmm, opravdu, hmmm, nevím, hmmm, opravdu nevím co si od toho slibuješ, nevím, hmmmmmm.......:-))))

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.