• mira

    Pomalu a jistě mi po roce používání praská řemínek ke sportestru Sigma Sport PC1600. Nevíte kde bych sehnal nový. V prodejně jsem se to snažil vyreklamovat, ale nepořídil jsem a bylo mi řečeno, že ho u nás ani neseženu a mám si zajít k hodináři koupit podobný. Díky za radu. Mira

    0 0
    • ROpa  

      ked som si u kamosa v obchode kupoval tachac a vahal medzi VDO a Sigmou tak mi povedal ze nech si radsej vezmem Sigmu lebo na nu maju komplet vsetky diely tak nech znicim cokolvek bude sa to dat opravit…

      0 0
    • ihik  

      No tos mě nepotěšil. Taky mi začíná praskat a říkal jsem si, že to zajdu vyreklamovat, až bude trochu času. Rozlepujou se od sebe ty 2 barevné proužky, ze kterých řemínek je, v místě u hodinek. Možná jiný krám, jiný mrav… uvidíme. Zkusím to a podělím se o zkušenost.

      0 0
      • mira  

        No určitě mi dej vědět, jak jsi dopadnul. Pokuď nepořídím u nás tak asi zkusím napsat přímo k výrobci a uvidíme.

        0 0
    • TinkTink  

      Hehe…ja tu mam starsi PC 14 – nefunkcni uz :)…reminek je i po trech letech v uplne pohode :)

      Byt tebou to zkusim znova a pak napis rovnou dovozci…ten je prej ochotnej…

      0 0
    • vasil  

      jsem použil obyč. sportovní řemínek na suchý zip na hodinky za 60,– a funguje akorát v zimě mi sucháč trochu škube rukáv :-) drží i na řidítkách

      0 0
    • petr111  

      KOUKŇETE SEM – ONYX

      http://www.koloshop.cz/…dni-reminek/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.