• PT

    Máte někdo zkušenosti s těmito koly?Mně se zdá ta cena docela rozumná a plně srovnatelná s ostatními značkami a taky se mi ta kola dost líbí.Geometrie asi dost sportovně laděná. S8 Elite: http://www.stevensbikes.de/index.php?… S7 Pro:http://www.stevensbikes.de/index.php?…

    0 0
    • Lada1  

      ja jezdim M9 viz popis meho kola. Merim 182 velikost mam 19" a predstavec 120mm/84°. S timto nastavenim je kolo velice hbite a mrstne na slalom. U nas dovazi rockybikes z Brna

      0 0
      • ROpa  

        U nas v TN maju v jednom obchode povedal by som skoro noveho stevensa, neviem presne model ale je to cele na XT, s dualmi, vidla tam bola tusim skareb super alebo elite a este som si vsimol tachac mal aj frekvenciu slapania osadenu, bez kotucov, rafky mavic… vyzera ozaj malo jazdene cena 40.000Sk.

        ROpa

        0 0
        • memorex31  

          o STEVENSBIKE snivam… neviem preco, proste ma tieto biky chytili… A su myslim made in Germany??? Ale mozno taiwan, neviem, nechcem kecat, ale minimalne je to nemecka znacka, ak to niekto oceni… :)

          0 0
          • Lada1  

            je to nemecka znacka. I subdodavatel ramu je nemecka firma. Taky ty ramy nestoji par tisic, ale treba ta M9 stoji u nas 26 tisic

            0 0
            • PT  

              Mně hlavně zaujala ta geometrie,která jako jedna z mála prostě vypadá sportovně laděná a ne,že sedlo je někde půl metru pod úrovní řídítek.jestli se můžeš podívat na ta kola,co jsem napsal a poradil s případnou výměnou nějakého komponentu.teďka to spíš vypadá na ten levnější model.Dík

              0 0
              • Lada1  

                kolik chces do toho vrazit ? na cyklobazar.cz jsem videl inzerat na zanovni M9 na Vckach za 45tis Kc. COz je polovicni cena oproti novemu.

                Ja bych to nechal tak jak to je. Ten Stevens je spica v pomeru vybaveni/cena . Pokud chces neco lepsiho tak jdi do vyssiho modelu. Pokud nejsi silenec jako ja (schopny kvuli desitkam gramu platit tisice) tak budes spokojen na 110% se serii. Jinak pro porovnani se podivej na muj bike tady viz v profilu a na M9 na strankach Stevense.

                0 0
                • PT  

                  Ty jsi úplně jinde než já:)Za prvé to nebude kolo pro mě a za druhé,jjak jsem napsal nahoře,tak to jsou modely za 25–30tis,ale jak tě poslouchám,tak to asi bude slušná značka.Zajímalo by mě,jaký můžu čekat lak na rámu a kvalitu rámu,aby taky něco vydržel.A klidně bych koupil i model 2003.Ale vypadá to na letošní anebo se už dají koupit 2005?

                  0 0
                  • Lada1  

                    kvalita laku – bezna, co se dava na Alu. po dopadu sutrem je videt kov. kvalita ramu taky bezna, ale urcite jsou i tuzsi cotaky od ramu s vahou nejakych 1500g cekat

                    0 0
                • PT  

                  Já se na to tvoje kolo neměl dívat:)Já ho chci taky!!!!Fakt nádhera.

                  0 0
                • Man  

                  Lado, to snad nie je mozne. Tvoj bike pouzili nemci zo Stevensu na svojej web stranke. To si im poslal fotku? :-))).

                  0 0
    • TinkTink  

      Takovej Nemeckej Author…se mi teda zda :) Nevim v cem by mel byt lepsi nebo horsi…pripada mi…normalni…jestli se ti libi, jdi do nej…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.