• fil

Hola! Sice už nějakej čas trochu jezdím, ale zjistil jsem, že mi stále není jasná celá škála výrazů a zkratek v oblasti BIKE. jedná se o názvy komponentů na kole a případně i složitější názvy v jejich rozlišení… Nevíte někdo, kde bych se mohl dočíst a vzdělat v této oblasti?!? Dík

0 0
      • Pepazdepa  

sqělí link! Tomu říkám odpověď.. taky díky..

0 0
      • malko  

Ty stránky jsou fakt good !!! Ted sem si cetl clanek o tom jezdeni ve vedru, a kdyz si pozorne prectete prvni dil, tak ti z vas, co trochu sledovali Tour de France zjisti, ze Bakalar snad rikal to same slovo od slova ( o tech teplotach zavodniku, poceni apod.) Teda, ne ze bych mu to mel za zle, nekde ty informace sehnat musel :-)))

0 0
    • BH  

zeptej se konktertne co chces vedet, urcite Ti zde potradi

0 0
    • zwwak  

Zkus si něco přečíst – třeba " Velká kniha o cyklistice" nakladatelství www.SLOVART.cz.

0 0
      • cube  

Nebo si předplat VELO není to zase taková hrozná částka a co já vím tak nejlepší časopis o kolech v ČR(stojí to za to).

0 0
        • Pá-dlista1  

Klasik by spis rekl: „Prvni, jediny a tedy automaticky nejlepsi“ :)

0 0
        • enjoy  

a z vela si udela jasno v pojmech?

0 0
          • Gumicuk  

Kdyz uz jste tu u tech pojmu tak me by zajimalo co to znamena IMHO a BTW :-) Nejak se obcas v te www dobe neorientuju…

0 0
            • blue  

BTW: By The Way – mimochodem IMHO: In My Honest Opinion – z moji zkusenosti, podle me… misto Honest lidi pouzivaj i jyny vyrazy, ale vyznam je prakticky stejnej

0 0
              • Aiax  

jeste muzes pouzit IMNSHO – In My Not So Humble Opinion :))

0 0
              • Gumicuk  

Ahaaaaaa :-))) Pch a proc se to nemuze psat cesky? Jako kdyby ty Angl. bylo malo… Je mi 23 ale jsem nejakej staromodni a to jeste nevim co me ceka… Ale dik!

0 0
                • rasto  

kdyz ne BTW, tak napis cesky mimochodem ve zkratce ;-) kdyz jsme u toho, co to je LOL?

0 0
                  • Aiax  

Ty nevis co je LOL? LOL!

0 0
                    • Aiax  

Pro zvedave jsem vyhledal jednu z 100000000 s­tranek, kde je vestina techle zkratek vysvetlena: http://sorry.vse.cz/…/zkratky.php

0 0
                    • Lada1  

laughing out loud nebo taky nekdy i lots of luck

0 0
                    • Pepazdepa  

LOL je něco jako max. pobavení, smích, radost.. Co vím já tak většina těchto zkratek je používána při on-line hraní mezi pařany.. Je dobré se je naučit, dost ti usnadní komunikaci na chatu při hře, a? už mezi spoluhráči nebo nepřítelem.. Proč se jich někdo nezbaví a musí je používat i jinde to nevím.. Mám namysli ty komunikační zkratky co ti šetří drahocený čas při souboji.. Tady je času dost..

0 0
                  • fousac  

cesky je to JTM = Jen Tak Mimo.. :)

teda aspon tady u nas…

0 0
    • jecnak  

V Cechach asi jediny: http://www.bajk.cz/…/slovnik.asp?…

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.