• Paja

    Dotaz na mistni, jak vypada teren na trase Drtice, meli rosnickari pravdu s tim: na severovychode uzemi oblacno, misty prehanky, ojedinele bourky?

    0 0
    • cerezu  

      Pravda obcas sprchne ,ale o teren bych nemel obavy. Hlavne Ti co vahali s prihlasenim maji smulu je plno prihlaseno 400 lidi a je stop stav tak cau na startu :-).

      0 0
      • Darkson  

        už se těšíme na svou bikovou premiéru v beskydech:)

        0 0
        • Luka  

          I my na premieru…

          0 0
          • wertigo  

            tak pak napiste ja se vam „u nas“ libilo :-)

            jinak trasa Bubalka-Solan, myslim ze tama taky jedete, mi prijde jako jedna z nejlepsich siroko-daleko(je to skoro furt z kopce, to bude asi tim :-)

            0 0
            • wertigo  

              Bumbalka – sakra sem chtel rict.

              0 0
              • Luka  

                No, to se mi libi… jupi, konecne nejaka zprava ktera ve me neprobouzi nekonecne zoufalstvi z blizke smrti na Drtici :)) ono tam bude i neco z kopecka!!! :)))))

                Jinak napisheme, napisheme… planujeme i jeden vylet slavnym cyklobusem beskydskym… a ten je prave na Bumbalku.

                P.S: nevite o nejakem rozumnem zpusobu jak se dostat z Roznova p.R do koprivnice vcas na start a pritom nejet ani autem ani kolmo? Diky.

                0 0
                • Pavlos  

                  Vlakem?

                  0 0
                  • websky.cz  

                    pesky? vsak je to kousek, tak proc ne na kole?

                    0 0
                    • wertigo  

                      hmm, to bych si dal jako nedelni vyjizdku, ale pred startem 100km maratonu (jen do Frenu je toz RO cca 14km) ???

                      pindula je tahla mrcha kopec…

                      0 0
                      • websky.cz  

                        aha, ja prehlid, ze chces z jineho mesta, nejak mi to tam splyva :) kdybys nic nesehnal, tak bych se snad mohl otocit autem …

                        0 0
                        • Luka  

                          VOPRAVDUUU????

                          0 0
                        • Luka  

                          Plosiim plosiiiim… cokoli za to :D jo a jsme dvaja :) (ja a pritul)

                          0 0
                          • websky.cz  

                            a dve kola ne? hmm to je problem, nemam nosic a kola vozim vzadu tak, ze sklopim zadni sedacky, pritule nech doma :-D

                            0 0
                            • Luka  

                              aaach jo, a uz to vypadalo… pritele doma nenecham… co bych si bez nej pocala? :D

                              No, my nosic na voze mame, ale chteli jsme nejak nejet autikem, pry je problem s parkingem… (jsme hubeni, se smrsknem i na jedno sedadlo :D

                              0 0
                              • TomK  

                                Pokud bude plné parkoviště u koupaliště pod chatou, tak můžete nechat auto na velkém parkovišti přímo v centru Kopřiřitě u interhotelu. Na kole to máš k chatě asi deset minut i s tím závěrečným kopečkem, který bys musela tak jako tak absovovat.

                                0 0
                          • TinkTink  

                            Vemte si lano…Vytahnu vas na pindulu… :)))…bajky budu mit na strese, takze uvnitr jeste naky misto bude…ale ne na bajka…ale to lano…to funguje :)

                            0 0
                            • Luka  

                              Tinku, tak mash tazne lano ne? Takze pohoda.. si te stopneme :DDDDD

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Ja ani nevim…ale tak…uz jsem videl tahnout lidi za bocni okynko…docela svanda…ale to jeli na sjezdacich, takze ti byli trosku stabilnejsi :)

                                0 0
                • wertigo  

                  no z kopecka, jestli ma bumbalka cca 1000 m.n.m a solan cca 800, tak na 16 km to zase takovy sesup neni. ale je to pohodova trasa si myslim.

                  a ten bus, ten snad moc slavny neni, jezdi teprve mesic… jo a na bumbalku jede pres radhost, takze prima zajizdka,na bumbalce je v cca 9:40 (RO-Bumbalka cca 20km), to je snad lepsi jet z RO po asfaltu a za hodku tam jste.bohuzel je to hodne frekventovana cesta na Slovensko.

                  trasa Roznov-Koprivnice, no tak to fakt nevim, leda vlak a to pres ValMez, jelikoz z RO vlak dal nejede.

                  0 0
                • kovar  

                  a co kdyby jsi se zaprezentovala večer v Kopřivnici a ráno pak by jsi počkala na balík turistů na Pustevnách a do Kopřivnice ráno vůbec nejeli, až potom večer?

                  0 0
                  • Luka  

                    To je dabelsky plan… nebo vubec dojet z roznova posledni zkracovackou do koprivnice a tam byt za hvezdu jak rychle sme to ujeli, no dekuju, ale to uz radeji pojedeme svym autickem a hold jeden nebude chlemtat pivo…

                    0 0
      • websky.cz  

        tak jedu taky, udelam velkou ceduli bike-forum a pokecame pod ni ne? :D

        0 0
      • Paja  

        Uz jsem to psal Romanovi Lipovemu, na 90% budeme mit jednu mapu jeste za levne startovne volnou, takze pokud by nekdo chtel,napiste.

        0 0
        • MartinXC  

          Rozumím tomu, že máš 1 místo na startovní listině ?

          Joj, to by mi bodlo. Až do dneška jsem neznal plán na konec týdne a o Drtiče bych nechtěl přijít.

          Pls dej vědět, jestli mi můžeš 1 místo přepustit ! Dík !

          0 0
    • kovar  

      mám spíš těžké obavy z parkování a front na jídlo v „cíli“ , vzhledem k nebývale obrovskému počtu lidí, co se přihlásilo.

      0 0
      • McBlacky  

        tak toho bych se fakt nebál, ikdyby se jednalo o ostrý závod, tak na 100km bude 400 lidí dojíždět 3–4 hodiny.

        ale jestli se moc bojíš, tak zůstaň doma :-)

        0 0
    • Darkson  

      nevíte někdo, jak to vypadá s těma místama na stanování? Jelikož je ubytování obsazený, budeme spát ve stanu.

      0 0
      • kovar  

        na louce u chaty. Jenže je tam v pátek prý nějaká diskotéka, tak nevím, zda se tam půjde i vyspat. A autem je k chatě zakázáno jet, je třeba k ní jít necelý kilometr zčerstva do kopečka.

        0 0
        • TinkTink  

          Melo by jit…ta hudba tam nebude dlouho – je to napsany na strankach…toho parkovani se bojim taky…nevim kde necham auto… :)

          0 0
          • websky.cz  

            ja kdekoliv v koprivnici ten kousek dojedu na kole, aspon budu mit nejakou jsitotu ze mi ho nevykradou, ale kdyz budu na trase tak v nem nic ceneho nebude :) no a vzhledem k tomu, ze mate auta, tak neni snad problem spat kdekoliv v okoli do vzdalenosti 30km a rano nechat auto taky v koprivnici ne?

            0 0
            • TinkTink  

              No to jo no…ale ja to chci mit kus od strartu :)…a taky mam takovej dotaz – jestli by nestalo za to kontaktovat policii, aby mistem parkrat projela nebo to nak osefovala :)))

              0 0
    • peetrys  

      Včera(ve čtvrtek) jsem si dal Bílý kříž a pak Lysou, všude sucho, žádné kaluže, no paráda.Už se těším na sobotu.

      0 0
      • aku  

        jestli hledas kaluze tak sis mel dat bily kriz/maly polom/velky polom. Jak ja tam ty prameniste nesnasim :(

        0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Tak co, jak se vám letošní Drtič líbil ?

      0 0
      • McBlacky  

        pohoda, nádherná tra? (sjezd po zelené z Velkého Javorníku se hnd tak nevidí) ale čekal jsem to těžší, taky hodně lidí v sobotu večer odjelo, ale i tak jsme slušně zakalili :-)

        0 0
      • TinkTink  

        pohoda :)…rafek uz jsem srovnal…polovicce uz jsem vymenil ve stredu lozisko (neni nad to, moct si na stredovym slozeni vymenit lozisko… :) )..skoda ze se nevozej v 73mm… :-/…no

        Predpokladam, ze nebude tezky premluvit polovicku i na pristi rok… :)…a ani mi nenadavala, kdyz sme ji tahli po modry na Velky Javornik…fakt husta trasa…uz to nekdo nekdy sjel na necem jinem nez DH bajku? :-)))

        Ale celkove – parada :)…az na ten rafek… :)

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          Myslíš po modré zn. do kopce, na Velký Javorník, tím „řečištěm“, tou hromadou šutrů? Dlouho jsem tam už nejel, ale kdysi jsme to jezdívali a mě se to celé nepodařilo sjet, bráchovi jo (měl Trek Y a Bomber Z1).

          0 0
          • TinkTink  

            Presne to myslim :))..sme tam nesli bajky na ramenou a do toho vseho na nas zacalo lejt :o)

            Jako super sjezd…Bombr Z1 ted a kdysi…to je nebe a dudy…ze jo :)…tehdy to byl tezkej FR :-))))…jinak dobra akce…myslim ze tam naky zadrhely nebyly…

            Jo – a super vedena trasa az k lanovce – to se mi libilo, tam jet kolem ty ricky…tama jsem v zivote nejel, ale dobre se tam proverila technika :) (jinak si myslim, ze Drtic byl letos asi nakej lehkej – moc lidi to vobjelo cely, ne?…na pristi rok bych doporucoval pritvrdit :) )

            PS: stacily vam vubec medaile? Jak jsem se dival, tak to fakt hodne lidi vobjelo cely…(aspon ze mam jako pamatku ten stitek na riditka…kdyz uz ne medaili :)))

            0 0
        • pavelH  

          bude to trošku znít jako masochismus, ale já to párkrát jel na pevňáku (i s pevnou vidlou). raději jsem jezdil tu zelenou na fren.

          0 0
      • Darkson  

        líbilo se. akorát jsem za Pustevnama bouchnul patku u přehazovačky a následně 3× nýtoval řetěz. V polovině stoupání na Javorník jsem dodělal přehazku tak, že se mi dostala do drátů a já pak jel z Rožnova autem… jinak moc pěkná trasa a příští rok si dojedu pro pamětní medaili:-)

        0 0
      • fousac  

        super super… :)

        ten kousek z vysoky do roznova.. labuzo… :)

        pristi rok zase.. uz ted se tesim..

        P.S. ten, komu sem na solani daval brzdovy lanko, at laskave dovali aspon lahvace, kdyz uz z nej toceny nekaplo.. :))

        0 0
      • mastihuba  

        Při páteční prohlídce Kopřivnice jsem si krásně spravil oko. Tolik nádherných štíhlých slečen jsem snad nikde neviděl.( že by dobrá voda a ovzduší? )
        Pokud jde o samotnou akci tak sem si pěkně hrábnul na dno. Té černovlásce co roznáší pivo v kuželkárně jsem prostě nedokázal říct dost a pil jedno pivo za druhým. Na jídlo jsem pak neměl v sobotu ani pomyšlení, takže jsem samozřejmě chytl hlaďáka a velký trápení bylo na světě. Příští rok si na to budu muset dát pozor.

        P.S. – Nedá mi to se nepochlubit. Minulý týden jsem dal včetně Drtiče cca 9000 výškových me­trů.

        0 0
      • jecnak  

        Pekne, pekne, zvlast sjezd po zelene z Javorniku :-)) (az na tu propalenou dusi). Pristi rok urcite zase. Jen me trochu zamrzelo, ze vecer nezustalo tolik lidi…

        Nejake foto: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

        0 0
      • websky.cz  

        ad sraz bike-fora: ja sice tu cedulu udelal, ale rano nestihl start :) asi o ctvrt hodky a vecer prijel az vecer, kdyz tam bylo uz jen asi 15 lidi ale zato jsme vydrzeli zapijet dojezd az do jedne v noci :) no takze jsem mel pocit, ze je to akce pro 20 lidi, rano jsem potkaval ty same ksichty, na trati ty same ksichty a vecer opet :) kde bylo tech 400 lidi? :-D

        jo byla to super akce, az na tu bourku co nas chytla za vysokou, krup tam bylo, jak kdyby snezilo

        jestli to cte Pavlina, tak ji zdravim i jeji dve kamosky z Brna

        jinak vysokou jsme samozrejme neobjeli, chybela tam znacka, ktera by nas na ojizdku upozornila, takze tady mate fotku, aby ste verili, ze jsme opravdu tak blbi a tesne pred bourkou si to dokazeme „zkratit“ :) http://websky.cz/…a_websky.jpg z tech mraku co tam jsou trochu videt tak 10minut nato zacaly padat kroupy a nasledoval dost dobrej lijacek

        0 0
        • Darkson  

          Jo, kdybych nejel s lidma, co mě upozornili, že mám odbočit, taky bych si to vyjel. Ten liják nás chytil naštěstí v hospodě. Na mokrém podkladu nabývají sjezdíky nových rozměrů :-)

          0 0
          • fousac  

            ta vysoka zas tak vysoka nebyla.. :) a kdo ji nedal, o hodne prisel.. super rozhled kolem dokola a nasledny sjezdik.. no jedna basen.. :))

            0 0
            • Palo TT  

              Tiez som to tam iniciativne vytlacil, aby som sa tam mohol v klude naobedovat a porozhliadnut po okoli. A okrem toho to bolo zrejme najvysie miesto Drtica a zrejme jedine, kde bolo na istotu za si nad 1000mnm. Nemohol som to len tak obist ;)

              0 0
      • default  

        Drtic byl skvely, sjezdik z Javorniku nemel chybu! ;-) A kdo si to nedal pres vysokou o mnoho prisel… …jen jsem se bal aby na te objizdce nebyla nejaka tajna kontrola! :-D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.