• tutite

    Nikde nic, okurková sezona, jenom pár ukradnutých snímků nových produktů světových firem. Revoluce zřejmě žádná, jenom vylepšení stávajícího. nové FOXy konečně bez návarků na kantilevry /a snad s lepším těsněním/, staronové Marzocchi marathon /vnější nohy alá m.02/, ové PACE RC40 a 39 /první pružinová, druhá vzduchová, 1,8 resp. 1,4 kg, mazání konečně olej/, MERIDA s karbonovým předním trojúhelníkem, lepším SPV, snad lehčí a díky mizernému dolaru i levnější SPECIALIZED. No a ROCK SHOX se svou REBOU? Opět nějak moc křehké.

    0 0
    • preacher  

      Těším se až dneska vypadnu z práce a na Majora zemana. A jinak na Beskyd tour a potom na Poděbradku Bike Adventure 04, a na nový zapletený kola, a pak na výplatu…

      0 0
      • Bobo  

        Já se zas těším na to, až mé staré… dobré manželce zase v záchvatu dobrotivosti pořídím krásnej novej rám a ona mě pak zase seřve, že jí nejde do barvy k dresu. By mě zajímalo, jestli je to tak jen u nás, nebo jestli je to normální. A na Zemana se těším samozřejmě taky, i když starý Brůna už se kýval minulý týden (můj nejoblíbenější díl :) ).

        0 0
        • Man  

          to s manzelkou je uplne normalne. u nas je to take iste. asi je to celosvetovy trend. :-)))

          0 0
        • tutite  

          to Bobo: tys byl u nás doma? neznají se naše staré náhodou? je to jak přes kopírák.

          0 0
          • Bobo  

            Chtěl bych na to odpovědět něco vtipnýho, ale zatím jen dojatě zamačkávám slzu, že v tom nejsem sám. Díky, chlapi :)))

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Chlapi sobě :)))

              0 0
            • Smazaný účet  

              Nejsi. Přítelkyně si chce kupovat kra?asy na kolo a nejvíc se jí líbí nike. Sem jí řikal že ten matroš a zpracování nestojí víc jak 1000–1200, ale protože se jí líbí, je ochotná dát 1800 a přetrpět visačku made in china…

              0 0
              • Bobo  

                Tak na kra?asech či slizounech pro polovičku se šetřit nevyplatí. Kdo se na to pak má koukat, až pojedu v háku, že?

                0 0
          • Meesha  

            Nekterý ženský sou všecky stejný…

            0 0
            • enjoy  

              miluju tyhle nesmysly:-) ale na me to ted zrovna plati:-)

              0 0
        • vlk  

          a to Vám nevadí,že ten film je lež, že ty zkutečnosti byli úplně jinak?

          0 0
          • Bobo  

            Proč by mi to mělo vadit? Hlavně, když to je barevný a hejbe se to. Já si ještě pamatuju, jak to chodilo za bolševika, takže na mně se ten seriál už dneska asi nijak nepodepíše. Jestli myslíš, že někdo shlídne jeden díl a hned poletí s nadšením volit komanče, tak to teda pochybuju.

            0 0
          • Thidney  

            je to drsný, třeba televize minulý týden major zeman, chalupáři, gott 65let, recitál čerstvé mrtvoly Zicha…to je na jeden večer fakt nářez.. k tomu Zemanovi věty typu ..tak ten váš vébáček sedí támhle.. zlidověly a málokdo si pamatuje jejich původ. V práci na půl oka komentovaný kolegy v redakci získává sakra jiný rozměr a dá se tím pobavit, a že je to dost krutej černej humor.

            0 0
            • náčelník  

              O „Zemanovi“ je všeobecně známo, že se jedná o překrouceninu a každý to tak i bere. Daleko větší škody dle mého napáchali „Černí baroni“ (míněno kniha, film a seriál). To si většina myslí, jaká to byla u nich sranda a přitom se nikde neuvede, že toto „dílo“ by bylo lépe nazvat „Veselé historky z vojny“ a že skutečnost byla velice krutá.

              0 0
              • J.A.V.  

                Seriál mě nezaujal, takže jsem ho neviděl. Film jo ale ten je taky blbej. Ale u tý knihy mám pocit, že když to čteš pořádně, tak tam najdeš poměrně dost historek ze kterých spíš běhá mráz po zádech. Navíc je to důkaz toho, že i v tom nejdebilnějším prostředí se prostě dějou humorné věci.

                Já si myslím, že kdo je inteligentní tak si dělá obrázek sám spojováním faktů z různých zdrojů. A kdo je blbej tomu stejně nění pomoci. Akorát je smutný, že i ty blbý maj volební právo…

                0 0
        • Eila  

          no ja ale zatik kupuju spis dresy ke kolu:-) ale stejne mi tadeji kolo strikali jak jsem chtela:-))))

          0 0
    • Franta  

      A videls ty novy karbonovy Scotty…Pak se taky neco rysuje v ceskych luzich a hajich…no a revoluce ani nemuze prijit, takze nakej prevrat necekam, jen by pro me byl svatek kdyby kolekce marzocchi 2006 (s 05 to uz nestihnou) byla kolekce 98–2000 jen s jinejma samolepkama..

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ty staromilče! :) Uz te vidim jak jezdis na 30mm nohach s rozlepovacima nohama nebo kroutici se podkovou. Neudelali vsechno spatne. Co treba cerna barva vnitrnich nohou nebo tvoje 888ka taky tenkrat jeste nebyla.

        0 0
        • vlk  

          co je co se týká funkčnosti na té černé barvě vnitřních nohou tak super.

          0 0
        • Franta  

          a co prosimte v roce 200 lepili padlisto? mozna tak krabice v kterych se to prodava…

          0 0
    • Pavlos  

      Az cely tenhle posrany rok skonci a ten pristi snad bude lepsi!

      0 0
      • vlk  

        jo to jsem říkal loni a letos byl ještě více posra..... .Dofám, že se to konečně shoupne k lepšímu.

        0 0
    • jakub  

      za 14 dni budou novy modely marzosky tak se tesim na ceny tech starejch doufam, ze mi to teseni k necemu bude…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        … jedine, kdyz budes nakupovat pres zahranicni e-shopy. U nas se totiz na zadny velky slevnovani nehraje :(

        0 0
        • jakub  

          ))))))))))))-: buuu skyt

          0 0
        • Thidney  

          no já jsem M. atomrace 01 koupil po velmi příjemné slevě v jednom nejmenovaném českém eshopu

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To takhle kdyby meli Z1 Dual, to bych asi rozbil prasatko.

            0 0
            • Thidney  

              hmmm, sice je to mimo můj šálek čaje, ale mám pochopení, tenkrát rozbila prasátko manželka se slovy na kolo ti rada koupim co bude pro rodinu utahnutelny, a ty zapomeneš na padák. Poté co jsem viděl kamaráda dát to minimálně z deseti metrů na hlavu, to považuju za dobrý obchod. Já se vzdal něčeho co fakt nechci a rodina je v klidu.

              0 0
              • Bobo  

                Hele, to je docela sranda. Když jsem seknul s plachtařinou a začal víc jezdit na kole, manželka se radovala, že tohle bude o hodně bezpečnější. Přitom z lítání jsem nikdy neměl ani škrábanec, což se o kolu říci nedá. A taky se u nás na letišti ještě nikdy nikdo nezabil, ale na kole se rozsekalo lidí už poměrně dost (tady u nás). Ale je fakt, že pilot jsem byl mizernej, takže ji docela chápu…

                0 0
    • blue  

      tesim se, az se mi da zas dohromady ruka a budu moct zase jezdit

      0 0
    • lubos  

      Merida LRS bude mit karbonovy trojuhelnik ? Vau, tak nakonec magnesium nechali byt. No, kde se to da najit ?

      0 0
      • tutite  

        to Lubos. Přesně tak, nový transmission a snad i ty XC modely by měly mít přední část z karbonu. nevím však, zda-li to budě mít nějaký výsledek na hmotnost kola, poňadž u mého Transmissionu je nejtěžší právě zadní stavba. Ale jinak jezdí skvěle..

        0 0
    • SELMIRA  

      na bajkovačku na sněhu se těšim. :o) Ale při bajkování na sněhu jsem se zase těšila až bude POŘÁDNÝ vedro. Tak nevim…

      0 0
    • Eila  

      na pristi rok, mozna se mi povede min smotku:-)))) ale spis ne.....-)

      0 0
      • Gatier  

        Ja sa tesim, az sa ta baba vykasle na toho borca, ktoremu dala prednost predomnou. Alebo sa mam vykaslat na nu? Ale hlavne sa tesim az zacne to prave leto, s poriadnymi horucavami!

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Se vykasli na ni. Nezaslouzi si te!

          0 0
        • kovar  

          kup si fulla, s tim si uzijes vice zabavy nez s tou babou. Jsem to tak udelal take :-)

          0 0
          • Pavlos  

            na cem se jezdi lip???:)

            0 0
            • Gatier  

              Dakujem! Uz je mi lepsie :-) Zacal som tvrdo busit a prinasa to prve ovocie. Narozdiel od baby. Ale fulla si nekupim! :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                No hele, s babou se prý zas posiluje břicho (fakt) a taky to prej tvaruje zadek… :o)) si myslim že je dobré to střídat.

                0 0
          • Bobo  

            Vyměním babu za fulla. Zn. spěchá :-)

            0 0
        • blue  

          hlavne bys uz me konecne zkusit, co udela, kdyz kliknes na Odpovedet – root ;-)

          0 0
    • SELMIRA  

      Yo a na prince se těšim! :o)

      0 0
    • TinkTink  

      Okurkova sezona az tak neni – prodava se hodne kradenych bajku a az skonci tour, tak jich u sousedu bude jeste vic…je to hnus, ale je to fakt…

      Ja osobne se tesim na to, az ma lepsi 1/2 bude mit na zadech Hydrapak a bude slapat na Velky Javornik :o))))))))

      0 0
      • Gatier  

        Oni tie bicykle stejnak vyhadzuju. Vsetky su vytahane, vetsina z nich nevyhrala ziadnu etapu, takze ani hodnotu nemaju velku. Takto si aspon niekto privyrobi :-)

        0 0
    • Luka  

      Teshim se na to, az mi konecne vyreklamuji tekouci kejml, protoze proste tece porad, i kdyz mi ho vraci ze netece.

      Tesim se na dovolenou.

      Tesim se na to, ze na VELKY JAVORNIK NEPOJEDU ani s hydrapakem, ani s Tinkovou lepshi 1/2 (spodni nebo dolni polovina, Tinku?).

      Tesim se na tenhle vikend a sdolani Mileshovky.

      A tesim se na nejaky zajimavy temata na B-F.

      0 0
      • TinkTink  

        Si nejed…nikdo te nepresvedcuje :o))))

        Polovice jak kdy… :o)))

        0 0
      • TomK  

        A pročpak bys nejela na Velký Javorník ? Znám horší kopce a vidina piva na vrcholu není marná :-). Přidám-li k tomu hezkou hřebenovku zakončenou brutus sjezdíkem z Krátké do Mořkova, tak bych jen těžko ve svém okolí hledal hezčí trasu :-)

        0 0
    • misj  

      ja se tesim jak dopadne tohle: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      snad se to negdy dovime

      0 0
      • blue  

        taky je mi divny, ze se porad nic nedeje… nebo se staronovy majitel moratky ted musi skryvat? :-)))

        0 0
      • x-mass  

        Tesim se na to az mi prijde Marzocchi MX Pro ETA. Tesim se na to az vyjedu na Jested. Tesim se na to az to sjedu po rozkopanych sjezdovkach. Je na co se tesit:).

        0 0
    • dedek55  

      na malou fatru…zase si porádně natlouct na kamení..o)) je to tam dokonalý..o)

      0 0
    • Twisp  

      ja se tesim na navrat domu pres velkou louzi. Uz jenom ‚dva a pul mesice‘. Abstak po biku je enormni. A s vydelanym majlantem me ceka light upgrade ;]

      0 0
    • Smazaný účet  

      Už sem přišel nač se těšim. Na podzim. Až budou hrušky a tak. Si to pořádně užiju, loni sem podzim prošvihnul. Nebudu si s sebou brát jídlo a dycky se naperu hrušek ze stromu, ňam ňam. A taky na švestky. Ňam ňam.

      0 0
    • Jogador  

      Na záchod, protože už se mi dlouho chce, ale nemůžu se od Fóra odtrhnout:)

      0 0
    • Meesha  

      Na ucet za telefon…

      0 0
      • Eila  

        ty se na nej tesis? no vzhledem k tomu ze je kazdy mesi vetsi a vetsiii:-(((((

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.