• jack

    jenom by mne zajímalo jestli někdo nevíte jestli se dají sehnat náhr.díly na magury.mněse třeba zničilo těsnění v páce a pořád se to zavzdušňuje.dík.

    0 0
    • wroum  

      nemas nahodou julie?

      0 0
    • rider  

      Mam takovej pocit, že máš novou trofej na podstavec (kategorie neřešitelné). Za 2kila ti k tomu přidam prase :o)) PS: rada od magury je, pošlete to k nám a my se na to podíváme… Jakej máš rok výroby? Pokud 2000+ měl bys mít těsnění ještě v záruce. Jinak koupim prase , nebo ti prodam páku :-)

      0 0
      • jack  

        mám magura clara 2002 a ty brzdy jsou slušný,ale jejich servis je naprosto katastrofální.

        0 0
        • myc  

          mam pocit, ze magura dava docela dlouhou zaruku na tesnost. Takze jedine reklamace. Jinak ten servis je hroznej.

          0 0
        • Luka  

          Heh, o magora krave vime svoje. Mam jedny „na sklade“ chcesh? Za 2,5t jsou tvoje obe dve sakumprask :)

          0 0
    • Radek Broz  

      Na www.vanekpraha.cz je tel. cislo. Je tam taky cislo primo na cloveka, ktery dovazi dily na maguru, ale jako koncovemu spotrebiteli ti nic neposle a hlavne: to co jsem potreboval ja (telo paky) se ani neprodava.

      0 0
      • rider  

        těsnění prasete: nedováží se…

        0 0
        • rider  

          stejnej zdroj

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Tagze mam brzdy bud vyhodit nebo se obratit na nase pratele v Nemecku ?

            0 0
            • Pavlos  

              nemecko

              0 0
            • rider  

              Tak. Ale já osobně na to nemam odvahu a peníze.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Si zalozime spolek Magurou postizenych a zacnem Vanka obchazet. Ma to jen jedinej hacek. Asi bych znovu do Magury nesel :(

                0 0
                • rider  

                  Já jsem s Magurou byl doteď spokojenej, ale když se mi po 5letech vysypalo těsnění tj 3 kroužky a v dostupnejch distribučních kanálech tohohle výrobce jsem se dozvěděl, že nemam šanci je sehnat, pouze nechat poslat brzdu do německa s tím, že oni to omrknou, ale myslí si, že toho bude na opravu víc…, tak to pro mě je skutečně levnější koupit si za 3000 nový schitmano deore a spokojeně jezdit dva roky se zárukou. Jen na poštovným bych nechal majlant. Jako sorry, ale takhle ne! Brzda bude na podstavci, zaslouží si to za ty roky, ale na kole bude něco jinýho.

                  0 0
                  • rider  

                    Kdyby řekli, no víte je to starší model, bude to trvat 14 dní, a bude to stát 600 i s napuštěním brzdovkou, řekl bych budiž.

                    0 0
                • wroum  

                  spis muzete zalozit burzu magura. par funkcnich brz by ste z toho mohli poskladat…

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Prave ze jsem jeste poskladal, ale potreboval bych opravit ty tekouci, abych pak nebyl na hulkach.

                    0 0
      • jose  

        Vaněk praha je úplně neschopnej, já jsem po pádu zničil zadní maguru martu, když jsem chtěl celou páku(i s nádržkou), tak to byl ochotný, do týdne po objednání, ale 4500,–, když jsem řek, že chci jen vysloveně kompozitovou páčku, tak sice stojí 1600 pár, ale ochota rapidně klesla, těsnění sem vůbec nedovážej, to fakt zkus v německu. Nakonec mi tu páku známej svařil hliníkem a jelikož jsem poškodil těsnění v praseti, tak jsem tam zkusil strčit obyčejný těsnící kroužky a ono to dokonce i funguje.....:-))))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Oni vsichni normalni vyrobci pouzivaji obycejne tesnici O krouzky, jen magura musi mit neco extra.

          0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.