• JohnLee

    Zdravim,chci se jen zeptat jestli nekdo ma tyto gripy,nebo jine s operkou.Jde mi jen o to,jestli je mozny pohodlne prehazovat packama prevod pres tyto „operky“. www.4x.cz/index.php?… . Diky za ohlasy

    0 0
    • JohnLee  

      Mam siroky a velky ruce a jsem zvykly na tlustsi gripy,tak myslim ze budou pro me OK… Ritchey TGV uz nikdy vice…:))

      0 0
      • Aiax  

        A proc chces BMXka? delaj se i na mtb: http://www.odigrips.com/…rogue_lo.htm

        Je se shodou okolnosti jdu dneska podivat do kramu na Race Face mutaci ODI gripu a momentalne zkousim napodobeninu ODI lock-on od Velo (podobny jsou od BBB nebo Author), ktery stojej tretinu, zatim zadny problem, ale …

        0 0
        • JohnLee  

          Ja bych prave chtel tu operku,jsem na to tak nejak zvykly…na ODI se tu peji jen same chvaly,tak jsem ani nepremyslel o jinych…

          0 0
      • Pá-dlista1  

        No uplne pohodlne ne, ale muzes je dole uriznout. Jinak prehazovat jde i pres ne, ale samozrejme prekazi. Kdyz je uriznes jen tam, kde vadi, nemusis se u tehlech gripu bat, ze se ti protoci.

        0 0
        • JohnLee  

          Doufal jsem,ze presne ty se ozves…:)) ja koukal na ten grip Intense,a vypada ze je dole rizlej,ale nevim jestli to neni jen blbe urizla fotka…:)

          0 0
          • ddd - andy  

            Tak presne tyhle gripy mam a tak jak to popsal Pá-dlista, to mam na sjezdaku… a pohoda.

            0 0
            • JohnLee  

              Myslis ty Rogue nebo Intense? Ja to nechci na sjezdaka,mam to na klasicky XC,ale chci poradnej uchop a zatim zadny gripy mi nesedeli a hlavne mi leze na nervy protaceni…

              0 0
        • Dumbo  

          ja chcem tiez take no mam jeden problem za radim gripshiftom :-( ale chcel som tie co maju aj nalavo aj napravo ohradku

          0 0
          • JohnLee  

            Ja jsem pred dvema dny odsoudil gripshifty k zahube…Mam je druhym rokem a proste jsem si na ne nezvykl.Do te doby jsem mel packy (Altus,Deore). Takze premyslim ted jestli objednat ALivio (800,–) anebo tu dnes dal „ravo“ odkaz na Velotrade,kde vyprodavaji Deore XT za 1690,–. Mam totiz osmikolecko…Jen netusim jak moc velkej rozdil je ve funkcnosti. Ale ten rozdil cen je velkej…

            0 0
            • Aiax  

              Ja jsem si ty XT na velotrade koupil, ale zase necekam, ze budou 4× lepsi nez Alivio. To je proste kus snobismu a chtel jsem k Xt saltverku a i tohle razeni. Ale jinak bych si klidne koupil to alivio.

              0 0
              • JohnLee  

                Ja mam prave XT prehazku a LX presmykac,tak jsem chtel taky neco v teto rade,ale spis to je fakt snobismus z me strany…no asi vyhraje Alivio…:)

                0 0
      • Volf  

        Co ti na těch TGV vadilo. Já je mám a jsem spokojenej.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          a ODI jezdils? :)

          0 0
        • JohnLee  

          Vadilo mi to,ze se po par jezdenich zacali protacet.Podle me to ma na svedomi ta prvni vrstva (modra) co je v kontaktu s riditkama a vytaha se.Prvni dva tydny to bylo s nema super,ale ted je to spatenka…

          0 0
    • JohnLee  

      Jak tak koukam,tak to nebude blbe orizla fotka,ale ODI Intense budou to co presne chci,jen nevim jak na tom jsou s tloustkou…chtel bych neco tlustsiho http://www.odigrips.com/…tense_lo.htm

      0 0
      • visby  

        ja ich mam a som uplne spokojny… radit sa da bez problemov, pretoze su naozaj dole obrezane;-) a su vcelku dost tlste, ale to si mozes nakoniec aj skusit v obchode

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Bych bral spis ty Rogue (jsou tlusty) a pripadne si urizl tu objimku. Kdo ma rad tlusty gripy, tak Rogue jsou ty pravy. Ja vozim radsi uzky (Ruffian).

        0 0
        • JohnLee  

          Premyslim nad Intense a Rogue…Intense je pry podobne Ruffum,talze mi navsteva kamenaku to jisti…

          0 0
    • JohnLee  

      Ehm…takovej hloupej dotaz: na objimku se da dat jakykoliv grip,kdyz mi treba nebude sedet jedna rada?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse