• Pitrz

    Zdarec bajkeři. Nemá někdo z vás zkušenosti s vidlí Manitou Axel Comp? Na koloshopu je za příjemných 3400,– Jaký máte na ni názor?

    0 0
    • Orbis  

      No já osobně s ní žádný zkušeosti nemám, ale říká se oní, že je poměrně měkká to znamená, že má houbovitější projev. A když jsem na ni jednou jel před obchodem známého (jen tak vyzkoušet to kolo) tak mi tak opradu připadala. Sice je ta cena opravdu příjemná, ale vzduch je vzduch!!! :)

      0 0
    • Pitrz  

      Tak to asi nebrat :-(. Chtěl bych vidli do 5000,– co mi radíte? Suntour Axon-E Lo?????

      0 0
      • Pekáček  

        Na Suntoury tady už padlo dost nadávek, no ale brácha teď má od sponzora Axona a dálkou, vybral si nejmíň tlumenej kousek a ona je PERFEKTNÍ! popravdě je tak dobrá, že mu jí závidím, Marcoku mám pořád na reklamaci >:o(

        0 0
      • Orbis  

        Hlavně si nekupuj Suntourku, to už raači Axelku. Do Suntourek dávaj tak málo vazelíny, že se ti po pár stovkách km skoro zadře a na LO se můžeš vykašlat protože u vidle do 5000 Kč je to zbytečný a dost poruchový ten má cenu u vidlíá jako třeba SID nebo Duke, skareb… Jestli chceš solehlivou vidli, tak si kup RS Pilot XC stojí asi 5500 Kč ale je za tu cenu dost dobrá. Já ji mán a jsem s ní 100% spokojenej. :)

        0 0
    • Pitrz  

      RS Pilot XC stojí v bikestore.cz 5290,– ještě se rozmyslím. Ale je to akceptovatelné, na dražší už bych neměl.

      0 0
      • Orbis  

        Neváhej, ja ji kupoval ještě za 7800 Kč

        0 0
      • jakub  

        hehe heheoe eeheeh tak RS PILOT je dobrej jo? – tu bych nedoporucil ani svymu npriteli je uplne hrozna chodi jak dyz nechodi a je poruchova jak svina (nejen vlastni zkusenosti)

        0 0
        • Orbis  

          No nevim, jestli si na ni někdy jezdíl víc než po chodníku, ale za 15 000 km jsem s ní neměl sebemenší potíže a olej jsem vyměnil pouze 2×. Jasně, že je Duke lepší, ale mě i na závodech dělá dobrou príci Pilot a jestli někdo proti tomu něci má, tak je to jeho problém!!!!!

          0 0
        • Orbis  

          Jo a k tomu chození nechození schválě porovnej s jakoukoli Santurkou, a pokud se o ni nestaráš aspoň základně, tak za pár KM je i ze SIDky nebo SKAREBa sračka !!!!!!!!

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je asi pravda. Ja jsem na zadnou svoji Marzocchi (nebo Ronda) ani nesach, jak je rok dlouhej. Nejaky olejickovani vnitrnich nohou nebo vymena oleje, kvuli „vyjeti“ je mi cizi. A vsechny chodili po celou dobu stejne dobre.

            0 0
    • Pitrz  

      Jak jsem si přečetl předchozí příspěvky tak RS Pilot není žádná výhra a Suntour už vůbec ne. Vážím 73 kg možná by mi ta Axelka stačila.

      0 0
    • Pitrz  

      No ale po důkladnějším pročítáním vašich příspěvků budu muset našetřit aspoň na základní model Marzocchi, a? nevyhazuju zla?áky zbytečně.

      0 0
      • Air  

        na MX comp prihod tak 1000 – 1500 a nebo pockej na podzim. To ji koupis mozna i kolem 5500, se mi dokonce zda, ze jsem ji nekde videl pod 6 tisic, ale to uz je asi nejakou chvili. sleduj shopy, mozna se objevi nejaka akcicka :)

        0 0
      • Pekáček  

        I ty maj mouchy. Já už teda v ně tolik důvěry nemám, zato mám ETU na reklamaci s jsem naštvanej :o(

        0 0
        • Air  

          urcite, i japonci se svym managementem nulove chyby delaji zmetky a nekvalitní produkty… ale myslim ze marzosky maji nejvice spokojenych majitelu… aspon reference tak hovori…

          0 0
          • Air  

            melo bejt: „urcite, VZDYT i japonci se svym…“ at me nekdo nenarkne ze tvrdim, ze Marzosky delaji japonci :)

            0 0
    • panaczek  

      mam axela super 100mm (s regulaci odskoku) – presel sem na ni z Judy TT, takze sem si polepsil a sem v podstate spokojeny, ale s mymi 75 kg ji mam nastavenou uplne na nejmekci chod, aby poradne zehlila. kdyz prijde tezsi sjezd, kde jsou nejaky zlomy, tak ji musim pritvrdit na max, protoze jinak se zapichava, jde snadno nadoraz. kdyz ji necham pritvrzenou, tak zas nezehly.

      0 0
    • x-mass  

      Doufam, ze to tady nikoho nenastve. Mam totiz Axela Comp na prodej a rad bych se ho zbavil. Je starej 2 mesice (dvouleta zaruka). Ma najeto cca 250 km. Prodal bych ho tak za 1400,–

      0 0
    • vlk  

      Já se Vám divím, že se ještě koukáte po vidlích mazaných vazelínou.Takovou chybu bych už nikdy neudělal.

      0 0
      • Pekáček  

        Já jsem hroznej, já vím, ale já jsem se starým Suntourem fakt spokojenej (je to otrava že se pořád opakuju, že jo?) :o)

        0 0
        • Pitrz  

          Vidím to, že sezonu dojezdím se starou Judynou a po sezoně koupím MX Comp. Nevim sice jak pojedu Drtiče protože Judyna už má takový vakl, že mám co dělat udžet se na bajku :-). S Axelkou by to bylo s deště pod okap. Díky všem za názory.

          0 0
        • kovar  

          Jo. Este jsi zapomnel rict, ze mas MX Comp na reklamaci.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.