• Luka

    Cest… mam problem. Koupila jsem v Bikeexpertu kejml. Hned druhou vyjizdku protekl. Shla jsem ho reklamovat a vratili mi ho s tim, ze proste netece. Ano, netece, pokud se zaplni do poloviny, dofoukne vzduchem a je tam jen voda. Kdyz se tam da penco nebo cokoli ochucenyho protyka cca 0,5litru/2hodiny. Kdo jel v sobotu na Okor, ten to videl ze to tece jako krava. Jak jim mam v obchode az to zase pujdu reklamovat argumentovat??? Oni si to napustili vodou a neteklo to… ale taky asi proto, ze voda tim neprotyka a ze to nechali jen viset, zatimco kdyz se s tim „kvrdla“ tak to proste pusti. Jsem zoufalec. Nepreju nikomu mokry zada na maratonu a pak kdyz trochu foukne… to je kvalitka. No, jak rekl prodavac: „netece to, ale pro jistotu to vozte v igelitce“…

    0 0
    • blue  

      nejdriv by bylo dobry zjistit, kde to tece… taky se mi moc nezda, ze cista voda netece a ochucena jo, to mi prijde jako blbost…

      jinak ja mam dva nebo tri roky starej vak a taky mi obcas tekl, nedavno jsem prisel na pricinu… az prilis na krev utazenej uzaver… zrejme se pak nejak skripne tesneni a potom to prosakuje… nikdy mi netekl spodem hadickou, vzdycky jen tim uzaverem, tak zkus min utahnovat, me to pomohlo

      0 0
    • kovar  

      kde?? tece. Ono kdysi prodavali Camelbak Omega pytliky s konstrukcne vadnym systemem utesneni uzáveru. To proste tect muselo, nebyla moznost, aby to neteklo, tesneni se vzdy shrnulo po konicke plose uzaveru. Trebas kapla na takovy kus. TAm nepomuze nic nez vymena za jiny pytlik s mirne odlisnym resenim uzaveru – ted uz ale prodavaji toto, ktere je v poradku.. Ale nevim, chyba trba bude jinde a nebude to tato systematicka konstukcni chyba. Bud hodne asertivni, nenech se odbyt nejakym blbeckem za pultem. V kazdem pripade pro priste zvol jiny obchod.

      0 0
      • kovar  

        jo zapomel jsem dodat, ze ten pytlik s konstrukcne vadnym uzaverem jsem kdysi reklamoval a bez reci vymenili za pytlik s inonovanym typem Omega uzaveru, akorat strasne dlouho to trvalo, nez dovezli dalsi varku nezmetkovitych pytliku z Ciny nebo z kama.

        0 0
        • Luka  

          No, zkusim to hrat i na to.. mam omegu.. a po pravde, kdyz se neshetrne utahuje tak se tam z te gumicky udela „ocko“, pak se to musi znova povolit a zase utahnout.. ale dik, vyrukuju i s timhle…

          0 0
          • kovar  

            ten vadny typ Omega uzaveru ma myslim konickou dosedaci pochu na tesneni a ten „nevadny“ rovnou – takze se to tesneni uz nemuze shrnout, ale uz si to moc nepamatuju…

            0 0
            • Luka  

              Hmmm…dobre, at je to jaky chce, dneska to tam nesu…

              0 0
          • MARIN  

            No jestli tim utahovanim „nakrev“ neni uz proste poskozeny to tesneni

            0 0
    • vicko  

      No ja mam camla asi 3nedele a jsem moc spokojenej, ale taky mi trosku protejka. Ale jenom kolem hadicky, tak nevim co stim. Je fakt ze v pondeli jsem byl cely den a ani kapka, ale pred tim to trosku teklo. Ne moc, ale spodek batohu mokrej byl. Tak nevim. Mate nekdo zkusenosti? Nestacilo by treba tu hadicku zkratit a znova nasadit? Luce se omlouvam za vstoupeni do prispevku ;)… diky moc za pripadnou radu :)

      0 0
      • tk  

        to mi delal taky. v zime, kdyz sem do nej lil horkej caj se hadicka ve spoji s vakem roztahla a teklo to porad. dvakrat sem ji zkracoval ale vzdycky se to roztahlo znovu. jednou se mi to rozpojilo a cely vyteklo na zada. zalepil sem to sekundovym lepidlem a od te doby ani kapka nazmar. hadicku cistim od nahubku.

        0 0
      • MARIN  

        Zkus tu hadicku spis nez vterinovym prilepit nejakym silikonovym (napr.LUKOPREN).Na rozdil od vterinoveho to jde potom jeste sundat :)

        0 0
        • vicko  

          ok thx to all… mrknu na to :). Trebas uz to nebude tyct a nebudu to muset resit ;)…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.