• mastihuba

    Jeden človíček si umanul scalpela a jelikož nemá přístup na net tak to hledám já.U ŠTĚRBY HO KUPOVAT NECHCE. Já sem však bohužel nic rozumějšího v Dealer locatoru než toho štěrby nenašel. Hledal jsem Něco kolem Vídně, ale ach ty ceny, ještě by přicházelo v úvahu Německo ale tam se mi ceny taky nezdají lepší. Na dovoz kola z USA bohužel nemáme kapacity.

    Uvítal bych KONKRÉTNÍ rady nebo názory. Pokud je tu nějaký vlastník Cannonu taksem taky může něco připsat. V minulosti tu někdo zmínil polsko, už jste to někdo zkoušel?

    0 0
    • preacher  

      Minulý týden jsem někde viděl slevu na Scalpel 1000 ze 159 000,– na tuším 109 000,–, kouknu na to , kde to bylo.

      0 0
    • Tumig  

      Sice nemaj webshop, ale u kola jehoz cena mnohdy dosahuje ceny auta se vyplati si trochu pocestovat ci potelefonovat a omrknout to na miste. http://bikesport.chrudim.cz/

      0 0
      • Tumig  

        Tak jak koukam tak tam maji i cenik. Kola – Cannondale 2004

        0 0
    • MARIN  

      Zkus nekde sehnat nejake novejsi vydani nemeckeho BIKE – je tam sposta inzeratu a webu obchodu se slevama.

      0 0
    • Žanek  

      Myslím, že by neměl být problém, aby ti ho objednal jakejkoliv bikeshop. Pokud víš přesně, co chceš (velikost…) , tak by ti to (u takhle drahého kola proti záloze) objednat měli. A taky se dá dohodnout na lepší ceně… Zkus se poptat, za to nic nedáš.

      0 0
      • mastihuba  

        Ještě bych to teda upřesnil: On byl před dvěma měsíci u Štěrby. Projevil zájem o přesnou velikost a typu kola, nechal jim na sebe kontakt a od té doby prostě NIC. Jako obchodníkovi mi to přijde dost nelogický. Řekl jsem mu a? to protelefonuje, ale on by už dal přednost koupi jinde. A tak hledám. :)))))))))

        0 0
        • onegear  

          Jestlize se spokoji s „standardnimi“ prodejci canonu muze zkusit peksport.

          0 0
        • Žanek  

          Hmmm, ten přístup svědčí o všem. Prostě zajdi do bikeshopu, s kterým máš dobrou zkušenost a zeptej se. Objednat se dá všechno (pokud to je v republice..)

          0 0
    • freeride  

      No ja poznam jeden cyclo shop vo Viedni, oni predavaju hlavne Cannondale – check: www.cyclopia.at a myslim ze by nemal byt problem dohodnut sa na cene, kamarat tam raz kupoval Marzocchi Shiver DC, bola iba nahodena na bike, trochu zrezany krk, ale zakaznikovi sa nelubila a vratil ju.. Cena vysla – uplne nova vidla – na cca 10 000Sk oproti cca 33 000 Sk povodne. takze preto si myslim, ze bysa s nimi dalo dohodnut..tot vse

      0 0
      • freeride  

        No a teraz maju vo vypredaji Cannondale Jekyll 900 za €2490.. takze tak..

        0 0
        • freeride  

          A tu je jeho konfiguracia.. Jekyll HeadShok Lefty Max TPC+ Fox Float RL Pro-Pedal Shimano XT TruVatiV Stylo XR Magura Louise Mavic XM 819 Disc / Cannondale WindShimano SPD-Sattel, Fi’zi:k Plateau, Verstellbare Geometrie Siemens Team Replica (gloss), Topaz Blue (matte) w / Sterling Silver swingarm

          0 0
    • Meesha  

      Zkus si sehnat nekoho v USA Fakt se to vyplati – kdyz se to umi, tak pak je to hodne zajimavy…

      0 0
      • speedy gonzales  

        ja bych to mohl dotahnout z ameriky.mohlo by to tu byt nekdy koncem srpna. myslim ze bysme se mohli dostat na VELICE zajimavou cenu…!!!

        0 0
        • mastihuba  

          pokud by jsi byl ochotný ho dotáhnout dám ti kontakt a pak už se můžete spolu domluvit.

          0 0
    • pali  

      Skús u predajcu Cyklomax Poprad, tel. 0905 131 123, e-mail obchod@cyklomax.sk. Neuviedol si o aký model sa jedná .

      0 0
    • Pavlos  

      Co vsichni na tech kanonach vidite?

      0 0
      • Air  

        kult, kult a zase kult…

        …a mozna jeste fetis :)))))

        ja myslim, ze to da pocit jako by sis koupil nejaky paradni sperk… treba Ferrari nebo Porsche, ktery si ale vetsina smrtelniku koupit proste nemuze. Na tohle kolo se ale se zatatymi zuby nasetrit da. A ten pocit vyjimecnosti to privodi IMHO srovnatelny :) Je to proste sperk ve sve kategorii.

        0 0
        • speedy gonzales  

          jo a pak se namachrovany sbalis z nasich luhu a haju do alp, dolomit ci jineho strediska a pripadas si zase tak trochu tuctove…

          0 0
          • Air  

            no reknu ti, ze kdyz jsem si kupoval kolo se sadou Deore tak jsem si taky rikal jak drahou a uzasnou sadu si to nedavam na kolo… pak jsem narazil na (jeste stary) bikeforum.cz a tam ze sveho uzasu trosku prozrel :))) ale co, to je zivot. Dneska uz mi pripada XT jako takovy slusny komponenty :) ale neberu je jako vec z nebe… a myslim, ze za par (desitek) let tady budem vsichni kecat o XTR a o svych Canonech, protoze na to budeme mit… ha, ha, ha a ted zpatky do reality :) Musime se naucit bejt spokojeni s tim co mame, jina cesta neni. Jinak z toho zblbneme :) Takze keep smiling a keep riding :)

            0 0
          • mastihuba  

            každej si to svý ego nějak hýčkáme. Někdo kolem, někdo autem, někdo výsledky na závodech atd. :)))

            0 0
        • preacher  

          Nebo taky Santa Cruz.........

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.