MTB ram do 10k - co treba FORT?

9 nepřečtených
  • jofa

    Zdravim, hodlam si poridit novy MTB ram. Preferuji ocel ale hlinik mi nevadi. Zvazuji Fort ONIX (pripadne NERO) nebo RB CRX. Na RB ctu samou chvalu zatimco o FORTu sem toho moc nenasel. Mate s tim nekdo zkusenost. Sfinx je v zaloze, ale to je pres 10k. Diky

    0 0
    • Vymi  

      zkus se mrknout na tohle Lovec ho ma a pochvaluje si… cena kolem 11,5… :-)) http://www.sintesibikes.com/…oab_red.html

      0 0
      • jofa  

        Zbezne sem to projel, diky. Pokud bych mel jit s cenou pres 10k tak by to asi vyhral Sfinx. Presto dik.

        0 0
        • Vymi  

          ok… v pohode… jenom jsem chtel byt napomocny…

          0 0
      • Jogador  

        Zdá se mi to, nebo nemá odnímatelnou patku? To je podle mě u MTB rámu dost potřebný, stačí větev do kola a patka jde do háje, aspoň mě už se to stalo dvakrát. Ale to je taky mou jízdou, rád jezdím mimo cesty jwn tak lesem…:)A rám za tuto cenu bych už nerad měnil kvůli zlomené končetině:)

        0 0
        • jakub  

          to mas pravdu jenomze u hlinikovych ramu je to potreba protoze ty ramy dou dost tezko opravit, schvalne se ty patky delaj mekci aby pracovaly a popr. se ohnuly driv nez znicis prehazku nebo ram. u zelza je to neco jineho, tam kdyz tu patku urves, tak se tam jednoduse navari jina a des dal howgh

          0 0
    • onegear  

      Jestlize ti jde hlavne o cenu a ocel zkus take barese

      0 0
      • jofa  

        Jo Barese vyuziju na opravu stareho ramu (uz jsem s nim mluvil), ale ten novy bych asi prece jen neco lepsiho :-))

        0 0
        • Aiax  

          No hele ale Sfingy vari Bares. Takze to bude jen predsudek ke znacce, kvalitu by v zasade mela byt stejna. Pokud Bares nema svarece pro SFINX zvlast :) Ja FORTa mam, je to CC.ZONA, sehnat sel za 9000, ale jak tady uz nekdo psal, pry je letos delaji jen pri vetsich objednavkach (od 3 ks?). Na ram si stezovat nemuzu (snad jen, ze tam zapomeli dat motor a ten muj je jaxi v .....)

          Klidne bych zkusil toho Barese. Co jsem videl CRX od RB, tak chybu urcite neudelas ani s timhle ramem, je to krasny a dobry ram (na hlinik :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.