• jack2

    mám možnost sehnat titanový rám i s titanovou vidlicí zcela nové,ale pouze pro véčkové brzdy za 14000kč co vy nato?

    0 0
    • zirecek  

      Co my na to? Jako jestli to chcem kupit nebo jestli to mas kupit ty? Kup to, prinejhorsim to prodas dal… . Ja bych si kupil tu vidlu, :o).

      0 0
      • jack2  

        jo já to můžu koupit,ale je to sice nový,ale už bez papírů,protože to dovezl kámoš z belgie před 3 rokama a pak stejně zjistil,že to je na něj velkej rám tak to má pořád doma tak se konečně rozhoupal,že to prodá za 14000kč,i když ho to stálo 26000kč.za kolik by jsi koupil tu vidli?já bych jí mněl na nic.váží 624g.

        0 0
        • zirecek  

          Myslel jsem to vazne o te koupi. Napisu Ti mail… .

          0 0
        • zirecek  

          Mail jsem Ti poslal, ale mas ho nejaky divoky. Kdyztak Ty napis mne… .

          0 0
          • Jogador  

            Zkus napsat na :k (tecka) dostalek (zavinac) seznam (tecka) cz. Neni to žalování, jen obava před podvodníky, mrkni na bazar kola a najdi si inzerci od Jack. A nebo porovnej nick Jack a Jack2

            0 0
    • McBlacky  

      cena je dobrá až moc, už bych řekl spíš podezřelá :-)

      0 0
    • Pekáček  

      Ehm, výrobce a velikost? Foto by nebylo?

      0 0
    • Pilot  

      navarku na kotouce ti navari v morati asi za 2–3 litry

      0 0
      • jack2  

        no je to firma ami,prý jsou z ruska,ale nevím jestli ještě existujou je to velikost 20 sedlovka 27.2 hl.složení 1 1/8 a váží to 1384g.

        0 0
        • Gatier  

          No co, prinajhorsom Ti praskne :-)

          0 0
        • Meesha  

          jj, soudruzi maj titan zmaklej. Na nejakym noname ramu z ruska cyklokrosil i Ausbuher.

          0 0
          • zirecek  

            No, jeto jedna a tataz ruska firma – na starem bf tu byl i odkaz.

            0 0
        • McBlacky  

          s touhle vahou bych to bral všema deseti, to je zadara, v tý váze nemáš ani hlínu :-)

          0 0
          • jack  

            tak vidím,že se strhla bitva o můj rám.jack2 je fakt můj kámoš a co vám psal o tom rámu tak to je fakt pravda i cena za kterou ho prodávám,la emožná vás trochu zmátl tím,že tam dal můj mail.

            0 0
            • jack  

              tak co máte ještě někdo zájem o ten rám.mněl jsem nějaký problémy s fotkama,ale snad je to vše už ok,taj se když tak ozvěte jsem z ostravy.

              0 0
              • slayer  

                Tak to jsem z toho jelen. Prodavas tem ram ty, nebo tvuj kamos, nebo ty tvymu kamosovi? A co s tim maji spolecnyho fotky?

                0 0
                • Jogador  

                  Prodává ho Jack, to je snad jasný, nevim co natom nechápeš, možná jen to, že ho kupuje opět Jack, to to celý trochu zamotává. ale jestli ti to pomůže, tak to kupuje i prodává Ostravák, a skoro se i stejně jmenujou, a prostě je to celý nějaký divný:)

                  0 0
                  • slayer  

                    Jo tak už to chapu. Takže se Jack kamaradí s Jackem2 a navzajem si prodávaj rám, jenom je škoda že spolu nekamaráděj zas tolik že Jack inzeruje tem rám i tady v bazaru. Já akorát nechápu co s tím vším mají společnyho ty fotky. Ale možná že je to společný foto těch Jacků, aby bylo možný je od sebe lépe rozeznat. :)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Nebo si treba chtel jack overit poptavku, po takovem setu v tehle cene, prostrednictvim neoriginalniho pseudonymu jack2. Ted ma co delat, aby se z toho nejak vykecal :))

                      0 0
              • zirecek  

                Mam zajem o blizsi info, ale tvoje emailova adresa nefacha, kdyz jsem ti psal mail.

                0 0
                • zirecek  

                  tak napis pripadne me na adresu neco blizsiho o vidli/ramu: zirecek@post.cz

                  0 0
                  • jack  

                    pro všechny soudruhy na bikeforu.ten rám s vidlí prodávám já,ale jack2 to tady inzeroval,protože se nemohl rozhodnout a chtěl poradit.stejně nemá prachy takže to padá a zmátl vás asi tím,že tam dal mojí mailovo adresu.ti co chtěli něco o tom rámu vědět odpovím.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      No musis sam uznat, ze toto zni lehce…divne.

                      0 0
                    • McBlacky  

                      slovy klasika: takže on se jmenuje Brown a má bratra, dvojče a ten se jmenuje Smith, ne na tohle vám nenaletím :-) schválně kdo ví z jakýho filmu to je?

                      0 0
                      • Homer  

                        Pokud je to ten co myslim, je Brown mnohem hezci jmeno nez Smith! Jsem to ale mazany :)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          jj, já ten film prostě žeru :)

                          0 0
                          • Homer  

                            To ja zase zeru zensky. Takovy, co si stoupnou pod sprchu a maj suchy nohy :)

                            0 0
                            • jack  

                              pokud někdo z vás o ten rám nebo vidlicinemá zájem tak se laskavě neserte do diskuse a starejte se o svoje pičovinky jako jaký je počasí atd.

                              0 0
                              • Jogador  

                                Já myslim, že jak bleky tak homer o ten rám maj vyložený zájem…:)

                                0 0
                              • TinkTink  

                                Konecne jsi priznal barvu, ze to je inzerat…super.

                                0 0
                                • jack  

                                  jestli si myslíte,že je to inzerát tak to je vaše věc a mně to moc nezajímá,ale každý má právo na svůj názor.jenom si prosím nesnašte zvýšit své sebevědomí tím,že budete psát nějaký pičoviny na který není nikdo zvědavý.bývalé bajkforum bylo fakt o kole a ne o zbytečných kecech.ty si nechte na nějaké jiné kecací stránky a ne na tyhle.jinak všichni,kterým jde právě jen o ty kola a vše kolem nich se přestanou připojovat.

                                  0 0
                                  • JohnLee  

                                    A ja myslel ze na inzeraty je jine misto nez je FORUM…

                                    PS: Tomu se rika svoboda slova,vis…taky ti muzu zacit nadavat,at si mluvis sproste na svou rodinu a ne tady, ale neudelam to, protoze jsem cooo? Jsem velmi tolerantni clovek…:))

                                    0 0
                                  • Jogador  

                                    Se divim, že tu jsi ještě ty, když ti jde jen o ty kola…

                                    0 0
                              • Rolei  

                                Wow! (překládej: A jejda!)

                                0 0
                              • McBlacky  

                                místo aby jsi byl rád, že ti posíláme diskuzi nahoru, tak ještě prudíš :-) kromě toho jsem nabyl dojmu že se toho rámu chceš zbavit ne? no a jakýkoli zájem je dobrej, ikdyž je trochu offtopic.

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Ale že dnes ale bylo hezky počasí,co…

                                  0 0
                                  • Gatier  

                                    Clovece u nas bolo dnes pod mrakom.

                                    0 0
                                    • Jogador  

                                      Ale zas to šlo, byla sice trochu zima, ale nesněžilo ani nepršelo, a co víc si přát…:)

                                      0 0
                                      • Gatier  

                                        hej :-)

                                        0 0
                                        • Jogador  

                                          Abych řekl pravdu,tak mi to vůbec nepřipadá vtipný:)

                                          0 0
                                          • rasto  

                                            dnes rano bylo jen –3st. proto jsem opet vyrazil do Prahy. obavam se ale, ze behem dneska se rozprsi :-/ naspatek vlakem…

                                            0 0
                                            • Gatier  

                                              Skor bude snezit. Pri –3? Je mi to blbe pytat sa, ale nezalozime na predpoved pocasia novy prispevok? Uz to asi nepotrebuje mat na ociach :)

                                              0 0
                                              • Gatier  

                                                Inac vsimli ste si, ze sa tu rozbiehaju 2 na sebe nezavisle temy?

                                                0 0
                                                • rasto  

                                                  nene myslim, ze to tady jackovi bude vyhovovat :-) nerad bych zaklada novy thread, jack by se mohl urazit :-))

                                                  0 0
    • tutite  

      3 sezony jsem celkem nešetrně jezdil no name ruský titanový rám s hmotností kolem 1400 g, měl i Ti sedlovku. Zadní stavba byla konusovaná, sváry byly naprosto čisté, krásné, jemné housenky. Za těžkého přemlouvání mi v MORATI navařili oka na kotouče. Bez jediného problému. Kupováno v r.1999, pokud vím, jezdí doposud. Zdar.

      0 0
      • jack  

        viděljsem to kolo cannondale,který máš nafocený a je fakt parádní,jak jsi jezdil ten titan z ruska nevíš náhodou přibližnou cenu.dík.napíšu ti ještě mail.

        0 0
      • TinkTink  

        Hele..dotaz – co to znamena – „zadni stavba byla konusovana“?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Si predstavuju, ze se prumer trubek ke konci zuzoval. Ale taky to slysim prvne.

          0 0
        • tutite  

          širší u středu, zužující se směrem k patce. Prostě konus. MORATI mají neměnnou šířku.

          0 0
          • TinkTink  

            Takze se da rict „komoly konus“? :) No to je jedno…uz vim co jsi myslel :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.