• Veeteck

    http://www.cambriabike.com/shopexd.asp?…

    Premyslim, ze bych si ho objednal, ale postovne vychazi na 160 dolacu. Nenasel by se nekdo, kdo by si ho vzal taky? Maji tam docela vyber a dobry ceny (Race Face, Thomson, Chris King za pulku co u nas), takze bych vzal jeste par veci.

    0 0
    • blue  

      nazapomen pripocitat jeste clo 12 % a DPH 19 %

      a aby toho nebylo malo, DPH se na rozdil od cla pocita z celkovy castky (cena zbozi+doprava)

      0 0
      • Veeteck  

        Tak se clem jsem pocital, ale DPH taky?

        0 0
        • Radek Broz  

          JJ, z ceho by Parouback asi nakoupil svym tupym volicum vsechny ty pastelky? Myslis, ze krade tak moc, ze by na ne sehnal prachy? To stoji vic nez nejakejch 5 v ceskych :D

          0 0
          • Veeteck  

            Ach jo, to je nespravedlivy! Ja uz si predstavoval, jak si jedu na krasnym novym titanovym ramu a prd, ty Amici se maji! Tady sice zlevni Morati, ale porad sroji 2× tolik, co tenhle tam.

            0 0
    • Aiax  

      Velikost 20" je pro me uz bohuzel too large :)

      0 0
    • moratii  

      ja bych vzal naby Chris King…jinak jestli se nepletu,tak od DPH jsi osvobozeny do castky cca 320tis.Kc..ne?

      0 0
    • rich  

      hranica na dovoz bez cla a dph je cca 1.600Kc. kazdopadne uz mi prisiel balik niekolkokrat nad 10.000Kc (vidla) a obisiel som bez cla a dph. ale nebol to ram. je potrebne to deklarovat ako „gift“ a hodnotu baliku (pre poistenie – to je to riziko) znizit povedzme na 50 USD. Nakolko to je jedina moznost ako mozu zistit hodnotu priamo. Bud to prejde bez cla a dph alebo zaplatis z tych 50 + 160 USD clo a dhp. a to uz by slo, nie?

      0 0
      • rich  

        tak podla toho linku uz len cca 700Kc horna hranica

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.