• fousac

    me se taaaak moc libi NORCO FLUID, ze nekdy ani nemuzu usnout… co je vas vysneny bike???

    0 0
    • BB  

      me se taky libilo jedno kolo, ze jsem skoro ani nespal, pak jsem si ho poridil a zas az tak moc se nestalo. Ted bych chtel zase jine, chce to tu touhu rozchodit.

      0 0
    • 111  

      mám 3 měsíce 4ever na Lx + MZ MXC air ráfky mavic x222 sen byl sonix + XT bohužel nevyšly kačky, ale zatim jsem spokojenej- teď shanim tu lampu na hlavu.

      0 0
    • Barbanek  

      Libi se me intese uzi slx

      0 0
    • BB  

      Santa Cruz Blur

      0 0
    • dave  

      Pamelu Anderson !!!

      0 0
      • Steel  

        Ja radsi Carmen Electru, ale ta uz tedka je vdana… No ale to nevadi :))

        0 0
        • dave  

          Jo máš recht, to je taky dobrej stroj. Co myslíš, jak dlouho se musí zajíždět? Hele myslíš, že se musí hodně mazat?

          0 0
      • maajkee  

        Jo jo, ta byla taky můj pubertální sex idol! :)

        Ale možná i dneska bych si nechal říct :D

        0 0
    • marhi  

      Celokarbon i s ráfkama. Tak nějak tomu materiálu věřím.

      0 0
      • Peslezedirou  

        Kdysi to byl asi tvůj sen, ale dneska je takové kolo realita, navíc za poměrně slušný peníz, ale to jsi tenkrát nemohl vědět :-)))

        0 0
        • jIrI___  

          omg, jak jsi se dostal k takové vykopávce? :-D

          0 0
          • Peslezedirou  

            Ano nevím, jen jsem prohlíželk stará vlákna, dá se tam najít pěkné počtení. Ani se mi nechce věřit, že je to už tak dlouho.

            0 0
        • roud  

          mno nvm kvalitní bajkovej ráfek se pohybuje okolo 20litrů za kus podle mě to je ještě pořád z říše snů…

          0 0
          • Peslezedirou  

            No ale vem si ten skok po letech, v té době jsi měl carbon rám vlepovaný do spojek a utratil jsi za něho strašnou sumu, kdyby jsi chtěl tenkrát ráfky, tak se moc nechytneš, vždyť to byla doba V brzd :-)

            0 0
            • roud  

              mno já mám carbon rám vlepovanej do spojek a stejnak jsem za něj dal loni strašnou sumu xD xD xD

              0 0
              • Peslezedirou  

                No jooo no, musíš si koupt něco pořádnýho :-), stejně mě fakt dostává, jak se za tak relativně krátkou dobu technika změnila.

                0 0
                • roud  

                  mě nejvíc šokuje jak je schopnej výrobce mezi jednotlivejma generacema rámů schopnej snížit váhu klidně o půl kila jsem docela zvědavej kde se to zastaví přeci jen neni možné snižovat váhu donekonečna…

                  0 0
    • Mox  

      Intense M3

      0 0
    • Unca  

      Pinarello Dogma

      0 0
      • *Petr*3  

        za mně taky DOGMA, ale nepohrdnul bych ani CENTO1 SUPERLEGGERA nebo OLTRE samozřejmě na Super Record v barvě Celeste

        0 0
    • kovar  

      nejakeho turistickeho fulla s horstlinkem (krome Gianta NRS) s aspon 100mm vzadu a 120–130mm pruzin v oleji vpredu. Samozrejme bez lockoutů, brainu, SPV, ETA, U-Thurnu a podobnych sracicek.

      0 0
      • dafe  

        Proc bez lokoutu? Nejezdis vubec po silnici? Nebo te ten pohup nestve?

        0 0
        • fousac  

          a proc jo??? proto mam fulla, aby se clovek pekne pohoupal… :))))))))

          0 0
        • ravo  

          Předpokládám, že když Kovar chce turistyckýho fulla, tak ho chce na pohodové ježdění. To je stejný, jako kdybys automobilistovi tvrdil, že okruhový speciál je nejlepší pro nedělní rodinné výlety…

          0 0
          • dafe  

            Tak to jo, to mas pravdu. Ja totiz myslel ze se dozvim nejakou strasnou velkou nevyhodu lokoutu a on ho jenom proste kovar nepotrebuje. To ja mam zas rad zavodni specialy, i kdyz spis pasivne :-)

            0 0
            • TinkTink  

              NJN…ale on kdyby mr.Kovar osedlal nakej spesl special, tak a) nedojede ani do cile; b) bude prvni …pac na delsich maratonech je k neutahani… :)

              0 0
            • kovar  

              nekde jsem slysel, ze zavodni special se musi pri prujezdu cilem rozpadnout. Takze na turistiku nevhodne:-)

              0 0
            • Georrge  

              bowdeny od locku jsou gramy navic! :P

              0 0
    • Demon  

      …treba neco postaveneno na tomhle: http://www.nicolai.net/…lius-fr.html Nevim proc, ale hrozne me ten ram rajcuje :-)

      0 0
    • Georrge  

      150mm fulla s XC lowlight nastavením :) ne na prasení, ale na pohodlnou jízdu a užívání si toho, jak ta technika pod tebou pracuje.

      0 0
    • PjSky  

      :) jedno nebo druhe

      0 0
    • JP3112  

      GT Zaskar Carbon Pro 2011

      0 0
    • Lister  

      Kdo byl ten archeolog – že by Majký???

      0 0
    • zralok  

      KTM Score Master 2010 nebo KTM Lycan 1.0…to jsou pro mě jedničky :-) Jen Scoreho bych si dal do XTRka ;-)

      0 0
    • Deus  

      Já bych si chtěl zkusit nějaký bike pod 10 kilo, abych zjistil, že s ním stejně rychlejší nebudu :-)

      0 0
    • Duon  

      Ja osobne by som chcel kombináciu:

      Van Nicholas-Zion

      German A

      Doplnky tieť VN-TI

      C.maxi SL

      Elixiry

      XTR

      Viacej by som nepotreboval a vozil by som sa stále s úsmevom na tvári ako postihnutý:)))alebo znicholasený?:))

      0 0
    • Smazaný účet  

      Totok.

      0 0
    • c0d3r  

      nejaka vlastni stavba asi nejlepe :-) ale jako mohlo byt mit Kanadskou zakladnu :-) (norco) … a ze seriovek by se mi libil treba Norco Shore 2 :-)

      0 0
      • c0d3r  

        nebo jak tu ukazoval nedavno BlackBiker tu stavbu hrubou na DH :-) to bych si teda nechal libit

        0 0
    • ravag3r  

      Kolo. Už dva měsíce mám ruku v sádře.

      0 0
      • c0d3r  

        tak to Ti preju ze vsech tady nejvic at se Ti to splni ;-)

        0 0
      • iron.hide  

        skus to napriklad ako jeden biker na kostarickych pretekoch:

        http://www.dirtragmag.com/…nquistadores

        In Aquiares I had the pleasure to bumping into Alejandro Oporta, one of the traditional heroes of La Ruta. This 44-year-old Costa Rican mountain biker had his right arm amputated after being run over by a car. How he manages to ride the technical Costa Rican trails with only one arm has always mystified me. Both brakes on his bike are operated with the left lever, but he must let go of the handlebar and reach over to the right in order to switch gears.

        0 0
    • ulipik  

      jsem chtěl DC a mám:-) HT al, po celopéru jsem netoužil, to mám na příště. DC mám cca 14 dní a jsem šťastnej jako blecha :-)

      0 0
    • Blazer  

      Zdravím, Montague paratrooper – http://www.armyshopmash.cz/…zbrane07.pdf

      0 0
      • bruco  

        Maskace a khaki, ale odrazky na pedaloch musia byt. :-D

        0 0
      • karliner  

        Doporučuju přečíst si ten test. Hemží se perlama typu: „můj známý, vyhlášený odborník na horská kola odhadl cenu podle kvality osázeného vybavení minimálně na dvojnásobek“ (sluší se podotknout, že ten střep vybavený např. Aliviem nebo vidlicí RST 281 prodávají za 20.000) nebo že „speciál Montague může být zajímavý i pro divoké svahové sjezdy“ :-DDD

        0 0
        • Blazer  

          Chápu, že to může být pro vás nepochopitelné, ale evidentně existují lidé, kteří využijí i Alivio nebo vidli RST a kupodivu velmi efektivně:)

          0 0
          • kubad  

            evidentně to využijí proto že neví že existuje něco co funguje výrazně líp, ale ať si jezdí každý na čem chce – jeho volba

            0 0
          • bruco  

            To nikto nepopiera, ale Alivko a RST mozes mat aj na krajsom a lacnejsom biku ako Paratrooper. Ale ako pise Kubad – je to kazdeho vlastna volba.

            0 0
            • Blazer  

              Pravda, kolo je velmi předražené, ale v USA je na trhu cena poloviční a nákup pro armádu? (Tedy pokud to není jako výběrovky v naší armádě)Každopádně zajímavé kolo, testy prošlo, nevšední design a skladnost, díly dostatečné. Jistě bylo i řádně otestováno pro daný účel a pravda je, že každý ať jezdí na tom, na čem chce a co mu vyhovuje. Howg:)

              0 0
      • op  

        vzdycky jsem obdivoval tohle takze myslenka skladaciho kola se mi hodne libi, jen tohle army je hrozne predrazene. Taky se mi na tom nelibi diskova brzda, ten disk musi v brasne strasne trpet, ja bych preferovat rafkovou (ale zas by se trochu sloziteji vyndavalo predni kolo..).

        Mozna by se dalo postavit neco na tomto .

        0 0
    • shark.jd  

      Nějakýho fulla od Ghosta. Jsou nádherný.

      0 0
    • DeeDee71  

      http://www.4ever.cz/…ve/virus-xc3

      jsem skromný :-)

      0 0
    • Shrek  

      Já jsem taky skromný… Chtěl bych některé z těchto kol …

      • Amulet V max 128 Sora
      • Amulet V Max 128 Dura-Ace Carbon
      • Pinarello F3:13
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.