• Marosh

    Nevite nekdo kdo to vyrabi nebo prodava v CR? (idealne odkaz :) ) Jsou to pedaly, ktery maj naslapnej mechanismus jen na jedny strane a na druhy maj piny. Jestli je nekdo vozite, tak reference taky uvitam…

    0 0
    • blue  

      nevim, jestli maj nejaky sroubovaci nebo pevny piny, ale platformy s jednostrannym SPD ma v nabidce treba Author

      0 0
    •  

      co takhle krank brothers Candy?, Mallet? http://www.crankbrothers.com/

      0 0
    •  

      a nebo snadj ještě Odyssey SPD Twisted Clik http://www.unis-praha.com/…3331004n.jpg

      0 0
      • Marosh  

        Neni to dobre videt, ale tvari se ze maj SPD z obou stran. Ja bych ho chtel mit jen na jedny strane a na druhy piny (nejlip vymenitelny)…

        0 0
        • TinkTink  

          Jo, to je – ale nebylo by lepsi mit dvoje pedaly?

          0 0
          • Marosh  

            Ted tam mam tyhle Shimano M545 www.yatego.com/…69.2/058.jpg nic moc. Kdyz jedu s SPD, tak k cemu to zelezo okolo a kdyz jedu bez, tak noha klouze jako svin. Ale asi mate pravdu a koupim si nejaky levny pinovky a kdyz budu mit chut, tak to prehodim… este nevim.

            0 0
        • Pá-dlista1  

          Taky si myslim, ze to je pitomost. To si pokazdy budes vybirat spravnou stranu? Co kdyz se ti protoci? To je fakt pitomost.

          0 0
      • RapMan  

        Psal jsem primo do Oddyssey, co jsou ty pedaly zac a jestli na nich jde v pohode jezdit v normalni bote… Odpovedeli mi, ze uz si to nepamatuji, ze tento model tak 8 let uz nevyrabi…

        0 0
        • sharkcom  

          Taky jezdím jednostraný SPD a pohoda. Správnou stranu nemám problém najít. Ale už jsem si i nastlal. Jedu si takhle na přechod, abych sjel z pěší zony. Jinak to v tom místě nejde. Roh baráku. Jedu krokem, spíš pomalej. Najednou když se dostávám za roh, má i ten samej nápad mladá slečna z mobilem.Brzdím. Chvíli klepu nohama na místě, nic, pomalu se kácím k jejím kolenám, že by pocta? Ne, prostě se svině nechtely vyháknout. Ani se nesmála, a ctěla mě litovat, no možná by to nebylo špatný…

          0 0
        • TinkTink  

          No to bude naka konina bych rek…ne? Aspon podle toho, ze se sem normalne dovazi :)

          0 0
          • RapMan  

            Podle me jsou nekde zahrabany ve skladech, ale proste primo z te firmy mi napsali, ze ty pedaly se uz dlouho nevyrabi… Ani na oficialnim webu nejsou…

            0 0
            • TinkTink  

              Nebo dal jede produkce na Taiwanu bez toho, ze by to uz jelo pres Odysey? :)

              0 0
    • houda  

      Ahoj, nevim jestli je to jeste aktualni, ale zkusim to nejsem zadnej jezdec, ale chtel jsem SPD i slapku (vozim dceru) ted jsem si je koupil za 1500,– zelezny, chtel jsem od authora nemeli je a tak mi doporucili nejaky.. Wellfom nebo tak nejak (nemuzu se zrovna podivat) ale pry jsou stejne dobre… o vikendu je proverim…

      0 0
      • Marosh  

        No ale ta slapka asi nema na druhy strane piny…? (Jestli jsou stejny jako ty Author) Ja si asi poridim nejaky obyc pinovy a holt to vzdycky podle nalady prehodim.

        0 0
        • sharkcom  

          To ti moc nedoporučuji. Ten závit v hliníkový klice není moc stavěnej na častý povolování, obzvlášte proto, že se dotahuje poměrně na krev.

          0 0
      •  

        ze by wellgo?

        0 0
      • houda  

        omlouvam se ma nedostatecna znalost hardwaru zapricinila, ze jsem zamenil piny za obycejne kovove vystupky, doufam ze mi prominete.. jo a je to wellgo

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.