Suntour XC PRO-M-Lock Out vs ROCKSHOX JUDY XC

10 nepřečtených
  • oppin

    Kterou byste mi doporučili ? Mám na výběr dvě kola a liší se vidlicemi + výbavou

    Kolo se Suntourem je celé v Deore XT kolo s RockShoxem je Deore + Kore

    mám vzít radši Suntour nebo Rockshox, na výbavě mi až tak nesejde – cenově kola vychází stejně

    0 0
    • Staenly  

      No se suntourkou zkusenosti nemam, ale s tou judynou sem spokojenej. Kdyz ti nesejde na vybave, tak bych sel spis do rock shoxu…

      0 0
    • Martin Sk.  

      S ROCKSHOXEM zkušenost nemám, ale mám loňského SUNTOURA XC PRP SS. Děs, pořád něco. Hodně tvrdý. Když mu upustím vzduch, prakticky nefachá uzamykání. Projedeš tři brody a jedeš rázem na pevné vidli. Moje nej chyba v životě co se biků týká. Byla to jedna z prvních vzduch. suntourek. Letos už prý ale chodí dobře.

      0 0
    • JJ  

      Radsi s XT, u tech vidli asi takovej rozdil nebude.

      0 0
    • Bojdis  

      Čau, tak co jsi pořídil? Já uvažuju právě nad letošní RS Judy XC, ale co jsem projížděl archiv, tak ji nikdo nikde nezmiňuje. To ji nikdo nemá? Nebo aspoň loňskou?

      0 0
    • Golfy  

      Cau,ja som mal tiez problem pri vybere biku a rozhodoval som sa medzi rockshox pilotom a srsuntour axon .V obchode ma nakoniec prehovorili na toho axona, ze ak nebudem spokojny, tak mi to vymenia za pilota. Mam najazdenych 1000km so suntourom a som snim spokojny, nemal som ziadny problem a chodi skvele.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.