Vyfouknuta negativni komora v LRS

38 nepřečtených
  • JanSolar

    Cau, mate nekdo problemy/zkusenosti s vyfukujici se negativni komorou u LRS tlumice na Meride. Da se nejak dofouknot bez rozebrani tlumice?

    0 0
    • lubos  

      Vyfoukne se ti jen tak ? Nebo si vypustil vzduch z pozitivni a vytahnul zadek nahoru ? :) Zatim nevim o tom, ze by to slo bez rozebrani :(

      0 0
    • lendl  

      Mne sa to stalo asi po tyzdni. Bol to model '02. Islo to do opravy, vydrzalo to asi 3 tyzdne. Potom mi dali novy tlmic '03. Ten jazdim asi tyzden, zatial drzi. Mas ktory model?

      0 0
      • JanSolar  

        Kolo je model 2003 kupovany v prosinci 2003. V servisu ale tvrdi, ze je to model 2002, ale podle vseho tomu prd rozumi…

        0 0
    • kovar  

      dulezity dotaz: vy, co mate vyfouklou neg. komoru u LRS, MATE ZAROVEN NA TLUMICI PRIDANOU PRUZINU?

      0 0
      • TinkTink  

        Jo…

        Ale porad si myslim, ze to moc resis…mne to takhle vyhovuje…

        0 0
      • TinkTink  

        No…tak dneska jsem jezdil s uplne vyfouklou negativni pruzinou…dost hnus…premyslim co s tim…

        0 0
        • hanz  

          to máš z toho že to moc řešíš :-) sem to jezdil půl roku a nevyfouk jsem jí ,tak nevim.

          0 0
          • TinkTink  

            Neprovokuj :)))) – nez s tebou zas vyjedu, podivam se radsi na vsechny servery na predpoved pocasi :))

            0 0
        • kovar  

          a je to tady. Zkus experiment – dej pryc pridavnou pruzinu , projed to a dej vedet, jestli se to upravi – kdyz je to ta „automaticky nastavitelna negativni komora“ :-) Zkusim casem sesmolit dopis do meridy a GermanA, co ti na to reknou.

          0 0
          • TinkTink  

            Jo…jenze to jsem zkousel vcera…35km (cast byla jeste s pruzinou…)…a nic…tak premyslim…

            0 0
          • JanSolar  

            Bohuzel neupravi. Nebo po delsi dobe, ale s vyfouknutou neg. komorou se moc jezdit neda.

            0 0
      • JanSolar  

        Bez pruziny. Spis je otazka, jestli si clovek pomuze, kdyz vymeni ECO za Light. Vyfukuje se nekomu taky Light?

        0 0
        • Otaku  

          verze z roku 2003 se jmenuje jak? Myslim tu s sedyma pruhama po obvodu.

          0 0
        • lubos  

          Verze 2003 je bez nejakeho spec. oznaceni a mela by byt stejna jako 2004 ECO. 2004 Light je novsi verze ECO, anodizovane konce ala XTR, mirne zaoblene, dva o-krouzky (dle popisu) a 5g lehci :) Jestli i neco navic … nevim.

          0 0
        • kovar  

          Ano, mi se vyfukuje light.

          0 0
        • lendl  

          Ja mam novy tlmic '03, teda asi ECO, jazdim ho 2 tyzdne, trocha sa zasekava ale inak sa zda, ze sa vydaril. Mam aj novu zadnu stavbu, s tou je to ale horsie. Za tie 2 tyzdne praskla. To fakt neni na bicyklovanie ten LRS.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Konecne na to nekdo prisel. Me to dokonce chteli na Sportprague vnutit na freeride :)

            0 0
          • kovar  

            kde praskla?. At vim ktere misto kontrolovat…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Mezi hlavovym slozenim a zadnim nabojem :)

              0 0
            • lendl  

              Na pravej strane, asi 1 cm za tym srobom pri hlavnom cape. Je to klasika, bolo to aj odfotene kdesi na www.

              0 0
              • lubos  

                To bude asi ta moja fotka :) Bola to ta s tou velkou dierou alebo nova, kde uz diera skoro nie je ? Praskol ti aj sroub ?

                0 0
                • lendl  

                  Je tam stredne velka diera. Bol to model '03 tam je diera mensia ako '02 a asi vacsia ako '04. Inak ten '02 mi vydrzal rovnako dlho.

                  0 0
                  • lubos  

                    Jasne. Presne ako pises. Velka, stredna a teraz konecne pohochopili, ze setrit 1 gram na tak exponovanom mieste nie je zrovna spravny sposob. Co som videl inych vyrobcov, tak tie oka ma plne. Len sprosta merida nie. No, ak to das reklamovat, tak ti to vymenia za 04 model. Ako mne. Okrem silnejsieho oka ma upravene dolen ramena tak, ze sa zmesti sirsia pneumatika. I ked, neviem ako to je upravene, aby to zase nepraskalo tam.

                    0 0
          • lubos  

            Za dva tyzdne praskla ? Hmm, a co si s tym robil :)

            0 0
            • lendl  

              Zas nepraskla totalne, je to len prasklina, ja to vidim len pod lupou. Davam kazdodenny XC trening, 1 vikend sa jazdilo na strednom Slovensku. Potom sa to objavilo. Mam 85 kg.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.