• JirkaB

    Potřebuju poradit s rychlým pláštěm na silnici, když vím, že na horákovi budu jezdit třeba tejden nebo dva hlavně po silnicích. Sliky nechci, spíš aby zvládly i lehčí terén za sucha. Myslel sem něco jako Maxxis Wormdrive nebo Rubena Trilobit, ale uvítám vaše zkušenosti.

    0 0
    • Daf  

      Ja jsem pouzival prave pro tyto prilezitosti Michelin Jet S kterej je hodne dobrej v terenu i na silnici. Je ale dost drahej a nachylnej na defekty. Pokud muzes ozelet jizdni vlastnosti plaste v terenu, tak na silnici budes spokojenej s tema Trilobitama, ktere dobre jedou a jsou velice odolne proti defektu. Vlastne jsem ho nikdy nepich.

      0 0
    • MARIN  

      Maxxis Wormdrive Continental DoubleFighter a Twister IRC MythosSlick

      a nebo jakykoliv jiny hruby ale uz sjety plast :)

      0 0
    • Paja  

      Sis odpovedel sam, jeste pridam, continental twister, continental double fighter, irc mythos slick,michelin jet s (postupne rostouci cena). Uz se to tu resilo, wormdrive doporucuje vic lidi (ja taky, vyborny pomer cena/vykon), IRC a doublefighter chvalil myslim Marin a Michelin Daf.

      0 0
      • Paja  

        ;-) presna trefa (to je tak kdyz si clovek otevre vic prispevku ve vic oknech:)

        0 0
    • fousac  

      wormdrive … :) jen ty nejlepsi zkusenosti… zvladne fakt skoro vsechno, krome blata.. :) a neda se sjet… 4kkm bez defektu a pohodicka..

      0 0
      • Paja  

        Tak tak, wormdrive rear uz 5–5,5tis., na zadny defekt si nemuzu vzpomenout:) ted uz je z nej uplny slick

        0 0
        • Jenca  

          zajimalo by me zda toho wormdriva rear jezdíš vzadu i vpředu. podle nazvu rear by měl patřit dozadu ale na akcebike (btw dobra cena) píšou že jde na předek i zadek. uvažuju taky o nečem takovem rychlem na tvrdej podklad ale hlavne o něčem do 400 za kus

          ??

          0 0
          • fousac  

            rear dozadu a front dopredu..

            0 0
          • Volf  

            On existuje jeden univerzál a jeden na zadek. Ten má středem torou jiný vzorek.

            0 0
          • Paja  

            Doplnim jeste, ze jsou dokonce 3 varianty univerzal, front, rear.

            0 0
            • Volf  

              Dokonce. Je pravda, že ten přední jsem už tak dlouho neviděl, že jsem si myslel, že ho už nedělaj. Jinak měl jsem všechny a nepoznal jsem nějaký rozdíl. Takže teď už mám jen gty univerzály.

              0 0
              • Paja  

                Jestli je jeste delaji to nevim. Ja mel jen tenhle zadni, na predek se mi od oka lip pozdava ten univerzal.

                0 0
      • Volf  

        Tak tak. Brobíralo se to tady už x-krát. Jen dodám k tomu blátu, že i mokrá tráva mu vůbec nechutná, ale jinak max. spokujenost.

        0 0
    • zirecek  

      Ritchey Innovader, případně Schwalbe Fast Fred

      0 0
    • tutite  

      Nokian NBX 2.0 lite. Nic lepšího není.

      0 0
      • zirecek  

        hodně odvážné tvrzení. Jen bych to upřesnil: Není nic lepšího u Tebe.

        0 0
    • biker007  

      a co plastovky Tufo? podle testu v poslednim cykloservisu by mely bejt pro silnici+teren za sucha idelani. teda az na tu cenu:(

      0 0
      • Mamutt  

        Ten vzorek jasně naznaščuje, jak máš kličkovat mezi kapkami deště, aby sis nerozbil držku ;) Ale jinak jsou geniální ;)

        0 0
      • aku  

        Ten plast je dokonaly. Nedal by se sehnat i se smajliky :) ?

        0 0
    • Mamut  

      Panaracer Mach SK. Dost tvrda zmes zo vsetkymi pozitivnymi aj negativnymi dosledkami. V rychlosti na hlbokom prachu, ale dost plave.

      0 0
    • caker  

      jezdil sem něakou dobu na RITCHEY INNO VADER 2.0 a na silnici vcelku pěkně svištěl a na lehkej terén se taky dá.

      0 0
    • caker  

      jezdil sem něakou dobu na RITCHEY INNO VADER 2.0 a na silnici vcelku pěkně svištěl a na lehkej terén se taky dá.

      0 0
      • Gatier  

        Ritchey Z-max 1,7, Scwalbe Ralf racing 1,9, IRC Serac 1,9

        0 0
    • Pekáček  

      Mnohokrát vychvalovaný i proklínaný Pythony 2,0" jsou docela dost rychlý, lidi se někdy bojí té šířky – zbytečně. Jinak Maxxis Larsen Oriflame, možná TT ve 2,0". Dobrou zkušenost mám z Michelinama vyráběnýma v Rubeně (černý a jinak jako Winner).

      0 0
      • zirecek  

        Jezdíl jsem Python AirLight 2.0 a Innovader 2.0. Co se týče rychlosti, zdá se mi, že Innovader je o něco rychlejší. Ale zase Innovadera je nutno o dost více hustit než Pythona, takže v terénu má zase Python více výhod z tohodle úhlu pohledu.

        0 0
    • fagot  

      Ritchey-Speedmax

      0 0
    • aku  

      Na asfaltu + lehky teren jezdim wtb nanoraptor 2.0 – prijdou mi jako slusne plaste

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.