Duratec - Český trh nezájem ?

15 nepřečtených
  • rodriguez

    sem ted narazil na webu na zajimavej web http://www.duratec-usa.com tak nějak nechápu proč pro americkej trh jsou infromace o veškereéích produktech s aktualníma fotkama a čeksej web Duratecu je stále 2 roky neaktualní, a člověk nemá šancu odzvědět se něco o rámech..ach jo…

    0 0
    • pos3k  

      Tak aspon je tam ten novej Career C10 vyfoceny.Jsou tam i ty „vylepseni“ oproti C9. No ale stejne nechapu, ze cituji:seatpost diameter 30.8 mm a me prisel ram s 30.9 mm. Pochybuji, ze delaji v 30.8 bez pozadani, podle me je to uvedeni v omyl (psal jsem jiz drive). Me to mrzi (novou sedlovku jsem objednaval na proklamovanych 30.8 jak na webu cz, tak i slovni konzultaci) a mozna to bude mrzet nekoho kdo nalitne jako ja.Jinak ubezpecovani ze na webu se dela a ze se predelava a ze bude do bla bla bla hotovy je trosku najivni.

      0 0
      • pos3k  

        Jo ajeste k ramu. Geometrii poslou pouze emailem,pokud si ji nenajdete na zminene adrese ala usa.Nejak mi tam usla i velikost domecku..takze nasledovalo dalsi kontaktovani.

        0 0
    • RomanH  

      Zrovna tak je to videt letos na jejich cenach :o(

      0 0
    • vlk  

      no jo americkej trh je větší.Ceny pro nás taky nejsou příznivé.i když se dají někdy sehnat o rok starší rámy za slušnou cenu.Kdysi jsem o nich uvažoval, ale kašlu na ně-pro mě moc drahé.jedině, že bych si koupil základní model.zkusím rb nebo RM.

      0 0
      • RomanH  

        Z hlediska firmy to chapu. Prorazili ven a za svoji praci tam dostanou lepsi penize nez u nas (a ty by treba nedostaly, kdyby tu Durateca vozil kazdej jouda). Osobne si ale myslim, ze cena Carriera by mela byt vcetne hlavovky do 10 kkc a Vagrant do 7 kkc, za vice nestoji. Staci se podivat na konkurenci.

        0 0
        • vlk  

          Z hlediska firmy to taky chápu, ale vstoupení na nové trhy přece neznamená ztrátu těch starých.Kdyby trochu slevnily v ČR.Tak by vydělávali všude.Jsou firmy které prodávají své výrobký ve své domovské zemi levněji než v cizině.Tak proč ne Duratec.

          0 0
          • jakub  

            se zepte primo jich a pak dej vedet((-: me to taky zajma

            0 0
          • ravo  

            Na to mají jednoduchý argument – pak by si to cizinci jezdili kupovat za levno do Čech. Vyplývá z toho jedno jediné – český trh je pro Duratec tak malý a nezajímavý, že se na něj prostě vykašlou…

            0 0
            • jakub  

              fajn, muzou byt klidi do durateca tedy nepudu ani ani

              0 0
            • TinkTink  

              To je myslim nespravna odpoved – Mrazek Cycles to ma v Cechach snad za 50% ceny a taky to funguje…

              0 0
          • zirecek  

            tak to řekni Morati. Jde o vedení firmy, z principu je to logické, ale nevím jestli Duratec vlastní češi. Morati taky vlastní američani…

            0 0
          • Vrci  

            A kdyby zlevnili a prodávali víc stíhali by to vyrábět? Jaká je čekačka dneska?

            0 0
    • Vrci  

      že by jinej správce webu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.