• MF

    Rad by som sa opytal ci nemate niekto skusenosti z dovozom celeho bajku z USA. Ceny su tam o riadny kus nizsie. Prave som zistoval ceny Cannondale a taky Jekyll 600 pride na 1400USD. V EU stoji okolo 2000Euro a to je sakra rozdiel. Viete teda niekto poradit ako by to sem slo dostat ?

    0 0
    • Mamutt  

      Nejlepší bude, když se poučíš z historie. Není to ani týden staré téma.

      0 0
      • MF  

        Tam skor riesili ako na to cez i-shop. Ja mam moznost priamo kupit ho tam a mozem ho aj dotrepat sem. Ide mi skor o tie poplatky v lietadle a clo. Dik

        0 0
        • vlk  

          taky se tam o tom psalo.

          0 0
          • MartinX  

            Ale ve zkratce ti prozradím moje zkušenosti. Kolo poslat normální poštou do ČR nelze a DHL, kterou to některé e-shopy lifrujou je dost drahá (bylo to něco kolem 300 doláčů). Navíc C-daly neprodavaj přes web a tak ti zbude pár obchodu, kde prodávaj kola, která můžou vyjít i laciněji než u nás. Ideální je mít kámoše ve státech, tomu poslat prachy, aby ti někde ve výprodeji koupil loňský model za hubičku (ta 600 se dala sehnat i za 1000 US) a pro kolo si doletět – vízum, letenka, nějáké kapesné… pěknej výlet a kolo zpátky v krabici zdarma, popř. za malý bakšiš. Clo nevím, ale spousta lidí neplatila… :-) P..S. Ideální by byl kamarád, co v létě přiletí do Čech, co by ti přivezl kolo (jako pro svoji potřebu)…

            0 0
        • fousac  

          kamoska si z usa cannona dovezla… kdyz se mi ozves na email, muzu ti dat kontakt a doporuceni.. neboj, nekouse.. :)

          0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.