• BB

    vyzkousel jsem kde co a nyni pouzivam Motorex wet condition (do mokra). Zpocatku jsem si myslel, ze se to bude lepit, ale opak je pravdou. Dlouho vydrzi, po dojeti staci protahnout hadrem a retez je cisty. Drive jsem pral retez po kazde 3 vyjizdce v pracce, ale ted tak jednou za mesic. Doporucuji vyzkouset.

    0 0
    • Barbanek  

      Motorex pouzivam taky, sem spokojenej, vydrzi pomerne dlouho a az tak moc nelepi. Retez v pracce neperu nejak se me to neosvedcilo retez sem snim musel projizdet nekolikrat a vysledek nebyl nejlepsi, retez sundam dam co zavarovacky nastrikam na nej cyklo star proklepu a je super cistej.

      1 0
    • ravo  

      Jak jsem psal na starým foru – experimonetoval jsem s olejem „šicí-kola“, a protože už brzy dojde, vrátím se k Motorexu.

      1 0
      • enjoy  

        ty jo tak ted pred pad dny jsem si koupil ten olej na kola a sici stroje,protoze jsem byl linej jet nekam dal pro chain star a je to pekna vite co.po par vyjizdkach retez i kazeta cerna!je to hnus.

        0 0
        • ravo  

          Tak nějak to je… Ale ten můj má pěkné a funkční kapátko, takže i po vyolejování zůstane k užitku – přeleji tam ten motorex:-).

          1 0
    • dafe  

      Jojo, Motorex je zatim to nejlepsi co znam. Uz jsem s nim namazal i panty u dveri, i kdyz tam na to prskat Motorex asi nutne nebylo :-)

      0 0
    • marhi  

      Tak v tomhle jsem barbar. Převodovkový olej do Škůdky. Mám celý litr a vydrží na roky.

      1 0
      • fousac  

        gyrol PP90, to znam… ale rychle se ojizdi… jedno namzani max. 100km za sucha…

        0 0
    • marhi  

      Nikdy jsem netvrdil že je to navěky. Ale nechce se mi kupovat drahé mazivo když mám po ruce starý, ale slušný. WD, MD a jiné podobné přípravky tohoto druhu používám jen po vyprání řetězu. Tak nějak mi vadí, že i když je řetěz namazán, tak relativně suchý. A pak mi to vzadu více hraje. Po hustém oleji se to sic rychle zasviní ale je to zticha. A nebojte. Zase toho tam nedávám tolik,aby to z toho kapalo. Jen tolik aby to mělo takový pololesk.

      0 0
      • adweb  

        WD je přípravek na povolování zarezlých šroubů, tak jak chceš, aby vydržel ten současný marast ? Jinak kromě zde zmíněného Motorexu, jsou tu ještě jiné možnosti: například taky ve spreji Castrol na mazání řetězů motorek nebo Yarroline Racing Wax ( dle mých zkušeností nejodolnější, ale hůř se nanáší ). V létě, když je sucho, tak se snese třeba i to WD nebo GT, ale nevydrží.

        1 0
    • Schwinn  

      Koupil jsem ten Wet Motorex a zatim jsem plně spokojen. Věřím, že řetěz taky.

      1 0
      • bikemanx  

        Koupil jsem v Komersii Pedro'sy do zimy a na léto, ten zimní je docela good a na ten letní musím ještě počkat.....

        0 0
    • Žanek  

      Já používám v zimě a do mokra olej ve spreji Valvoline, nějakou speciálku na řetězy. I v tom největším marastu vydrží 50 km(!). Řetěz jede krásně potichu. Nevýhoda je, že je nýchylnější na chytání prachu, takže nedoporučuju do sucha. A v létě mažu silikonovým olejem CTN. Je řidší a tolik nešpiní…

      1 0
    • 111  

      Po roku a půl sem vyměnil olej ve vidli a zdál se dost čistej tak jsem to skusil na řetěz a na zimu to bude stačit. Jinak skusím vámi zmiňovaný motorex.

      0 0
    • Staenly  

      Pouzivam chainstar – v lete je v poho, ale na zimu nic moc…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.