• pavlusa

    Jak jste na tom kdo s ochotou u prodejců vyměnit vidli? Mě třeba byl ochotný Erik z Maniac biku vyměnit pláště, řidítka a sedlo, ale tím to končilo. Jinak se jim to prý ani nerentuje, no nevím, třeba v jiném krámě s tím problém nebyl, ale tam zase nemají to kolo, co chci… Když jsem chtěl přehodit InSync, tak prý že za ty peníze si můžu koupit za dva roky novou, že mi tu službu udělá(ta vidle). Je ale pravda, že když z toho kola sundají tu původní vidli, tak má uříznutý krk a co oni pak s ní… A dá se něco podobného domluvit i přes e-shopy? Dík

    0 0
    • Pavlos  

      Vsecko de kdyz se chce

      0 0
    • Tomcat  

      Je ale pravda, že když z toho kola sundají tu původní vidli, tak má uříznutý krk a co oni pak s ní.. … Neni to jednoduchý ,ale jdeto . Nespoléhej se jen na jednoho prodejce.

      0 0
      • ravo  

        Ochota je důležitá, ale bohužel taky záleži na tom, jestli to, co jim tam chceš nechat je vůbec prodejné. To nemyslím tedy konkrétně na tvou vidli, ale tak nějak obecně vůbec…

        0 0
        • Tomcat  

          Ano, v okrajovém případu jo. Jenže pak si člověk může položit otázku jestli by se to neprodávalo lepe s jiným komponentem už od začátku.

          Jinak z tohodle důvodu si jen tak nekoupím celý kolo protože to co bych z toho často chtel sundat by byl neprodejnej problém ( např GT MOTO a Specialized P2 s komponenty Shimamo) bohužel pokud to nedělaj jako samostatnej rám nebo rámovej kit nebo tak nejde sehnat tak je holt problém .

          0 0
    • mosquito  

      prodejce dostane nejcasteji kolo v krabici po dilech, takze vymenit vidli v okamziku montazi neni problem – je to jen o domluve a ochote pockat treba par tydnu nez jim dovezou dalsi krabice :)

      0 0
      • Žanek  

        To není pravda!! Kola se v krabici sice dodávají, ale už sestavená – stačí je seřídit a jsou provozuschopná. S výměnou vidlic není problém v vlastní montáži(to je záležitost několika minut), ale v tom, že prodejci zbyde často neprodejná vidlice…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.