Rock Machine Landslide 2004 - vas nazor

14 nepřečtených
  • oppin

    Za tyden mi dovezou tohle kolo – co na nej rikate ?

    0 0
    • Daf  

      Nezda se ti ze uz je docela pozde si ted tady nechat zdrbnout kolo :)

      0 0
      • oppin  

        jsem masochista :) ne jde mi predevsim o vidli – cetl jsem jak jste tu totalne zdrbali rock shox judy tt, ze na ni nezustala nit sucha, tak me zajima jak vidite tu rock shox xc, jinak myslim, ze ta vybava je vcelku v pohode, jen ta vidle mi neda spat

        abych to upresnil neni to na zadnej downhill, proste pohodovy jezdeni, cykloturistika, obcas nejakej sjezdik lesem, nic extra

        0 0
        • Daf  

          Bohuzel dnes uz Judy neni to co byvala a z uplneho vrcholu nabidky se bohuzel prestehovala na dno :( Na zavodeni to nebude i kdyz by se na tom zavodit jiste dalo. Pro pohodovy jezdeni bude podle me v pohode. A co se zbytku kola tyce myslim ze tam neni problem.

          0 0
          • oppin  

            tak to jsem asi potreboval slyset, kdybych se precijen pozdeji rozhodl pro tvrdsi jizdu, tak judinu zahodim do potoka a koupim neco lepsiho :)

            0 0
            • Jenda  

              proste nechapu proc sis radsi nekoupil lonskej model za stejnou cenu s bombrem? asi se fakt masochista:-)

              0 0
              • oppin  

                proste proto ze uz nebyl – stejne jako tsunami do ktereho jsem chtel take jit a za 24 tisic z puvodnich 30 mi to prislo ok, kola 03 uz se sezenou jen stezi a 04 byli nejake slevy jen u landslidu a tsunami, do noveho modelu za plnou palbu bych asi nesel, nic jineho se slevou nez tenhle landslide 2004 nebylo – takze ted uz chapes ? :)

                0 0
                • oppin  

                  navic mel lonskej model pul vybavy hardware a od toho me spousta lidi odrazovala, pri svy jizde toho judyho stejne asi vyuziju tak z poloviny, pokud dostanu chut vice radit jako kanec, tak si koupim lepsi vidli, nebo pockam dva tri roky a pujdu do fullpera…:)

                  0 0
            • Staenly  

              Z te vidle nemej strach, ja ji mam. Je uplne v pohode, snese i nakej ten sjezdik a na to co si tady psal si myslim je vic nez dobra. Ja sem s ni spokojenej i v docela tezkym terenu, ale zavodne nejezdim i kdyz letos chci nakej ten maratonek nebo XC objet…:)

              0 0
          • Pá-dlista1  

            No je to sice dno, ale letos maji zas hydracoil, tak v cem se tak moc lisi od „starejch dobrejch“ Judyn? Jen si myslim, ze maj lidi vzpominky na to co bylo hitem pred lety a ted se technika i samotny jezdeni trochu posunulo.

            0 0
            • Daf  

              Je fakt ze s drivejsi nejhorsi radou Jet se to srovnavat neda. Ale rozhodne stare Judyny jsou lepsi i kdyz uz treba ne o tolik.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jo tady se musim taky omluvit. Prekoukl jsem se a myslel jsem na Judy XC, tagze TT tlumeni ani hydracoil nema. Jinak souhlas. Stary byli lepsi a ted toho RS pouze zneuziva u pametniku:) Otazka je, jak by stara dobra Judyna ted obstala. Precijen vyvoj jde kupredu nebo aspon dela kroky stranou.

                0 0
                • Daf  

                  Neni zac se omlouvat na tom bikovi je Judy XC. Judyny tusim 01 meli hlinikove vnitrni nohy stelovani odskoku a tesnici system co se pouzival i u SIDu. Lonsky, nebo predlonske Judy nemely snad ani chromovane ocelove nohy. Ty letosni vypadaj lip a mozna funguji stejne, nebo podobne jako treba ty 01 ale kazdopadne to provedeni je horsi.

                  0 0
                • TinkTink  

                  No ja si tedka asi pred tydnem nasadil na svyho XC bajka Judy SL 00 a je to dost dobra vidle – teda hral jsem si s tlumenim dost dlouho – ani moc, ani malo – dyt to znate :) – ale funguje dobre :)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.