• TinkTink

    Vyhlasuju soutez – zadna cena z ni ale nebude :o)))..hledam Giant VT 3 ve velikosti M. Novy…v obchode…nek­de…kdekoli jste to videli, tak napiste. ProgressCycle je kompletne vyprodanej a letos to uz jen tak nebude…takze kde jste to videli, tak prosim pomozte a napiste – za ty prachy je to docela bezkonkurencni…hlav­ne ta funkce…

    0 0
    • TinkTink  

      No tak panove…nestydte se…vazne nikdo?

      0 0
    • K2  

      Viděl jsem jak někdo tohle kolo nakládal v Praze před Eurobikem ve Vršovicích do auta, ale jestli ho tam koupil a jestli mají další vůbec nevím. Hodně mlsně jsem VT2 obhlížel na SportLifu. Taky se mi moc líbí. odradila mě cena samotného rámu a někteří prodavači mi tvrdili, že to na XC-Enduro-Turistiku je už moc dlouhozdvihové/hou­pavé kolo. V lese jsem na tom zatím nikoho nepotkal, abych se přeptal jak to jede. Tak doufám, že se ti ho podaří sehnat a poreferuješ. Zatím ještě zůstanu věrný své K2-ce.

      0 0
      • booster  

        s nazorem ze je ten bike na celodenni svihy moc dlouhozdvihej bohuzel nemohu souhlasit, spv funguje genialne, da se to nastavit tak ze je to tvrdsi nez obycejnej full a pritom kdyz v drsnym sjezdu potrebujes celej zdvih, tak ti ho to kolo poskytne. je to sice asi na zavody moc tezky, ja ale uz nechci nic jinyho :-)

        0 0
    • Sethi  

      nevite nekdo kolik tyhle kola vazej. Jen tak pro srovnani. Nikde jsem to nenasel. A vubec malokterej vyrobce udava vahu kola, to by skoro mohli ne?

      0 0
    • TinkTink  

      Vsem, kteri se vyjadrili – dik za nazory…Progress cycle to neni schopnej stahnout odnikud – fakt nechapu, proc tu ty bajky nejsou…ale co uz…

      0 0
      • blue  

        proc tu ty bajky nejsou, celkem chapu, neni tu na ne zrejme dostatecnej odbyt… druha vec je, proc dovozce neni schopnej nabidnout, ze ti ho v nejakym rozumnym case priveze… i kdyz u Komersie se ani tomu moc nedivim po svy anabazi s pitomou pruzinou

        0 0
        • TinkTink  

          No kdyby na to jenom nebyl odbyt, tak do mesice tu prece muze byt…ze jo…takze bych rek, ze nesedi neco jineho…

          0 0
        • booster  

          ja nechapu proc fa. progresscycle nekolik mesicu uverejnuje celostrankovou reklamu na VT v jednom nejmenovanem casopise, aby po te bylo shola nemozne u nas toto zbozi sehnat. pak se mi to sice povedlo VT2 koupit, ale jen diky stesti a sikovnosti meho oblibeneho maloprodejce. myslim ze to progresscycle hrube podcenil, a navic se nemuzu zbavit dojmu ze tam nema nikdo snahu situaci resit nejak razantneji. no jo – velka firma – nikomu nic nepatri, nikoho nic netankuje…

          0 0
          • muff  

            Nedávno mi ve Finský /www.programcy­cle.cz/ říkali,že jsou schopný objednat cokoliv – zkus tam brnknout

            0 0
            • Mamutt  

              Jen bych upřesnil, že Programcycle.COM Ale jo, seženou vážně fšecko. A co ne, to vyrobí ;)

              0 0
              • Meesha  

                Jo jo, tam sou kluci moc sikovny. Weby paltej oba, ale aktualizace nic moc…

                0 0
                • blick  

                  Giant VT neseženeš nikde ve střední Evropě – zkoušel jsem VT2 i přes polské zastoupení Giant a bylo mi řečeno, že nejsou nikde........­......Podle PCycles je problém s dodacími lhůtami od Shimana (pro Giant) – až rok..:-( …Takže jsem si zase koupil STUMPJUMPERa s ProPedal a jsem vysmátej :-)

                  0 0
                  • pali  

                    4.6.04 – jeden vybalovali z krabice v cyklomax poprad tak som si ho ošahal krása.

                    0 0
        • K2  

          Kamarád ndávno sháněl přes všechny možné prodejny Ravo Maraton, nechával zálohy, závazné objednávky a byl rád, že se mu nakonec podařilo sehnat nějaý kus se slevou po testech. Sezona sotva začala a kola už nejsou – ani na objednávku…

          0 0
      • tutite  

        Taky se mi líbil, nakonec jsem si pořídil Meridu Trans miss., fota jsi viděl. Dovozce byl taky celkem překvapen zájmem o VT, což neočekával, a poněvadž se závazné objednávky dělají hodně dopředu, měli toho objednáno málo a doobjednat už nešlo, info přímo od dealera. Zdar.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.