• Maara

    Chci dát dozadu podkovu a chci se zeptat jaký máte zkušenosti s konkrétníma výrobkama. Nejspíš bych chtěl tu od EXU(Shaman). A taky kde jdou sehnat na netu. Po krámech už moc nejsou. Dík

    0 0
    • 105  

      jakej máš rám a brzdy jestli to má význam

      0 0
    • TinkTink  

      Ja si chci ted davat podkovy na predek i zadek (ta moje Merida XC mission, jak je asymetricka, tak se asymetricky vzadu rozevira…a navic je pekne mekka, co se tyka vecek…)…mam v planu si sehnat ACOR – ty carbonove…ale uplne idealni by byly RB Design – ty fungujou na 100%…vyzkouseno.

      Ty jsi videl nejakou podkovu od EXU? Ja ne…jak vypada?

      0 0
      • McBlacky  

        ty acor vypadají fakt hnusně :-(

        0 0
        • TinkTink  

          Subjektivni.

          PS: relativne ano…ale daj se vyrezat :))))

          0 0
          • McBlacky  

            tak to jo :-) pak budou ultra light to se mi právě nelíbí, že je to plný a vypadá to jak můstek od vidle SR

            0 0
            • TinkTink  

              Ultralight me moc nezajima, ale aby byla fcni jo…akorat mam problem ji sehnat…v prodejne, ktera je na strankach ji nemaj, tam kde ji kupoval Kovar ji taky nemaj…a maj jenom RB Design…a za 950,– si fakt RB nekoupim…to radsi dva Acory na sebe :))) – spis premyslim, jak to bude vypadat, kdyz bude Acor podkova, pod ni Arch rival s podkovou a jeste pod tim XC Mission…to bude vtipny…

              0 0
              • McBlacky  

                RB design je hezká, ale máš pravdu, že solit skoro litr je nehorázný. To teda bude vypadat, ale dal bych tam nějakou podkovu děrovanou, líp by to sedlo k tomu rivalu :-)

                0 0
                • TinkTink  

                  Chmm…slo by to vyrezavat…nejak…ne­cim…cim? Chmm…zkusim si sehnat vratacky…tak 1mm prumer…udelat tam 100 direk…to by bylo ultramegacool :-D:-D

                  0 0
                  • McBlacky  

                    Ty vole to by byl vodpal jako hovado! zkus to, kup si tři a na jedný to doladíš :-)

                    0 0
              • ravo  

                Tinku, jak si s těma Arch Rivalama spokojenej?

                0 0
                • Air  

                  Taky by me to zajimalo.Se docela divim,ze nejezdis klasicky SD

                  0 0
                  • McBlacky  

                    k těm rivalům… za 2000kč nestojej, jednoho jsem měl, super brzdí i vypadá, ale že by to bylo o tolik lepší než klasika to zase ne. Kdyby stál 1000kč tak je to akorát :-)

                    0 0
                    • ravo  

                      Už jsem je na jednom shopu našel za 35$ kus, ale bohužel to byl shop s extremně vysokým poštovným:-(((

                      0 0
                • TinkTink  

                  No ja ho mam vzadu…ted premyslim, ze bych ho strelil…neladi mi s tou barvou co mam na Meride uplne..je trosku jina :-/…kdo ma zajem, tak na mail … cena dohodou…ted maj 150km

                  Jinak vzadu fungujou o malej chlup lip nez XT 04…sou trosku tuzsi, jinak nastaveni apod je stejne jednoduchy jako u XTcek…

                  Podkovy stale shanim.

                  0 0
              • Kohout  

                Toho Acora jsem viděl v pondělí v jednom krámě v Jablonci nad Nisou. Jen jsem projížděl a stavil jsem se v obchodě, co byl u cesty. Bylo to poblíž mšenské vodní nádrže, třeba někdo místní poradí přesnou adresu.

                0 0
              • Aiax  

                Jestli je to ta co myslim, tak jsem ji loni koupil v Brne v XCR, treba ji tam jeste budou mit. Je ale fakt oskliva jak noc.

                0 0
          • lubos  

            a hlavne navrtat, at to taky nejak vypada :)

            0 0
      • Mamutt  

        Mrkni se na podkovy od Magury. Dováží je k nám Scott (takže asi Vaněk Praha?), cena kolem 300, barev spousta, a mojí hydru skoro udrží ;) (odzkoušeno ročním provozem právě na tom měkkém Fisherovi)

        0 0
    • MARIN  

      Mel nebo jeste mam podkovy Tektro,EXU a RB. Nejhezci a asi i nejlip fungujici je RB. EXU asi po pul roce neprijemne vybledla barvicka ale to na funkci nema vliv. Tektro nejak moc nezabranovala roztahovani ramu(hybal jsem s ni dokonce rukou :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.