• Schwinn

    chtěl bych se zeptat,co mám dělat proto,aby mě v závodech nebolelo v boku…Já se na závodech ani neunavim,protože mě skoro kazdej závod bolí v boku.....Díky za rady…

    0 0
    • widlicka  

      mna picha v boku jedine ked som poriadne najedeny alebo naliaty vodou a idem bajkovat alebo behat…

      0 0
    • TinkTink  

      A v jaky situaci te zacne bolet v tom boku? A v jakych zavodech?…na jaky vykon jedes? :)

      0 0
      • Schwinn  

        MTB,Moc se neženu…,Když se hodně zadýchám.....

        0 0
        • lubos  

          Nekde jsem cetl (www.kpoz.cz mozna),ze to souvisi s nejakym zpracovanim cehosi a adaptaci na zatez. Kdysi – par let zpatky – me tez pichalo v boku – uz to nedela, tez tlak na klicni kosti, to uz temer nikdy nepocituju.

          0 0
      • Schwinn  

        MTB,Moc se neženu…,Když se hodně zadýchám.....

        0 0
    • hYs  

      je to hned pod pravym zebrem spis u stredu ?

      0 0
      • enjoy  

        jo:-) ze do toho teda lezu:-)

        0 0
        • hYs  

          ty ses neptal :p)

          Mne na tohle pomohlo zmenit dejchani, z rychlyho na pomaly a pokud to zacne bolet tak nezastavovat jenom trosku zvolnit tempo a pit asi jednou za minutu 50–100ml, vetsinou to do 5min prestane. Neosvedcilo se mi zajidat to, spis se to zhorsilo.

          0 0
          • McBlacky  

            tak to já když jsem na maratonu tak dejchám rychle krome sjezdu pořád…

            0 0
        • hYs  

          To dejchani myslim stale, ne jenom pri bolesti.

          0 0
          • enjoy  

            no tak me se to stalo parkrat.ale hrozne me zajimalo co to je:-)

            0 0
            • hYs  

              tak to sme dva, doktor mi na to odpovedel neco jako „ze pri vetsi zatezi se vice prokrvuji nektere casti tela“, moc sem z toho moudrej teda nebyl

              0 0
    • Radek Broz  

      To je zpusobeny tim, ze veskerej kyslik spalujou svaly a pak se ho nedostava pro vnitrni organy – pak te pichaj jatra.

      0 0
      •  

        a co nedostatek tekutin a minerálů – to myslim dělaj ledviny ne? orpavte mě jestli kecám

        0 0
      • Kalic  

        Marcellus Wallace z Pulp Fiction by ti rekl, ze kdyz citis takovy pichani v boku, tak to s tebou jebe Pycha.

        0 0
    • Lensik  

      Je to takzvany kyslikovy dluh, jedina prevence je kondicka a pravidelne dychani, ale ani to neni 100%

      0 0
    • hYs  

      Tak dneska mne to opet bolelo, potreti tenhle rok. Nejhorsi bylo ze to zaclo uz po 300 metrech (pohodovej rozjezd), po 10ti minutach uz sem nevedel co s tim. Prestalo to az kdyz jsem jel asi minutu uplne naplno, pokazdy to je holt jinak :/

      0 0
      •  

        Kdyz si to tak uvedomim, tak v boku me pichalo obcas, kdyz jsem behal a pred tim jsem kaslal na zivotospravu a jakykoliv rozcviceni. Mozna i s tim souvisi pri nejruznejsich zavodech, napr. ted ZAVOD MIRU, to jejich 5km rozjezdeni „pro divaky“. Samozrejme ze to neni kvuli boleni v boku, ale asi celkova adaptace – priprava telo na zatez, nebo ne?:D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.