FULLY KOLEM 40 tis - poradte prosim

31 nepřečtených
  • oppin

    Chci si koupit nove kolo a uvazuju i o celoodpruzene verzi – pouziti bude z poloviny blbnuti po lese a kopcich z pulky treba normalni jizda po cyklostezce. Muzete doporucit neco vhodneho v uvedene cenove kategorii ?

    Diky

    0 0
    • kOmE  

      Mozna norco fluid 3.0 nebo jestli chces vic zdvihu tak mozna spesl big hit sport a možna mongoose valiant

      0 0
    • jakub  

      za 40 si uz vyberes ladaceos, , budu se opakovat, ale je bych volil stavbu s ramem od RB le naprosto bozi

      0 0
      • Romík  

        RB?! Proč prosím Tě? Kvůli designu? Za RBčko vytaví 28000Kč jen za rám a tlumič. RB to s cenama podle mě trochu přešvihli. Docela by mě zajímala prodejnost Speedstera!

        0 0
        • jakub  

          ja sem takovej patriot – je to Ceskej ram , rucne delanej velice kvalitne zpracovanej, udleaj ti ho na miru presne podle toho jak jen si budes prat a v neposledni rade uznavam ze se mi velice zamlouva i designove – je nadhrnej fakt se poved

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Pockat! Abych neplacal, tak s tou geometrii to budes muset tvrde zacalnout. Domnivam se. Hned to taky nebude a tech 40 das pak jen za ram. Tzn. kseft jako noha. Nekdo by to samozrejme udelal, ale ne ten co se pta na foru jaky full do 40klacku.

            0 0
            • jakub  

              ja vim pak mi to taky doslo, puvodne jsem mel totiz zakodovany v hlave ze ten ram stoji cca 22 000,– ale na tom, ze je dost dobrej trvam (-:

              0 0
              • Romík  

                Mě se Speedster taky líbí a jak ho začali prodávat, tak jsem sondoval zkušenosti a na BF se ozvali 3 nebo 4 lidi, kteří tvrdili, že v jejich okolí Speedster prasknul!! Dost dobrej jsi poznal z fotek? :-) Já si taky myslím, že Rocky Mountain je dost dobrej, ale mám to jen z recenzí a ze super fotek. Na RB není ani ta recenze!! Buďme objektivní!

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Pokud vim, tak bylo slabsi misto v tom frezovani, ale to uz je snad vyreseny. Jestli neco hodne praskalo tak to byla treba RM6 od RM :)

                  0 0
    • BB  

      me by lakalo nove GT iDrive, s nejakou slabsi vybavou by ses do tech 40 tis. mohl vejit. Je to kostrukce, ktera se nespoleha na tlumic, ale vsechny dobre vlastnosti vyplyvaji z vlastni kontrukce. Podle testu pohodlne, nepohupuje se od slapani, aktivni pri zaberu i brzdeni.

      0 0
      • sharkcom  

        Skus podívat na MONGOOSE WING. Jezdím už 2 sezónu a jsem spokojenej. Má to 12,5 kg. Nehoupe to. Čepy jsou na ložiskách. Myslím, pokud nechceš jezdit downhill, dobrá volba. Dělá se ve 3 provedeních a nejdrahší kolem 30 tis. má už hydro-kotouče.

        0 0
        • Máca  

          12,5 Kg – opravdu nebo je to naivní odhad? Mám prakticky totéž od Diamondbacku a v podstatně lepší výbavě a váží to 14 kg! Proto ta nedůvěra!

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No, ale diamond ma o jednu trubku navic, ne? A jestli je ta lepsi vybava nosic a blatniky, tak uz vim kde je ten rozdil:) Ale tem 12,5 taky moc neverim. Pri te tezkotonazni vybave.

            0 0
            • Máca  

              Nepředpokládám, že trubka délky cca 30 cm a stěny šul nul a průměru cca 8cm váží 1,5 kg. To není lešení! Nosič na tom opravdu nemám – on není ani na co moc přidělat, aleda na sedlovku. ))))

              0 0
          • sharkcom  

            Váhu jsem měřil osobní váhou, nejdříve sám sebe a potom s kolem. Váha je digitální, s přesností ± 0,5kg, slibujou. Velikost kola M. Tak buď je to pravda, nebo kecá váha. Tak praví bible…

            0 0
            • sharkcom  

              Jinak mě ještě napadlo že vozím Manitou AXEL, a t je určitě lehčí, než judy, která se tam dává na model 2004

              0 0
        • kula  

          Kde si ho sehnal,že ho máš už 2 sezonu?Ja jsem kupoval v loni v březnu WING SUPER a v Pellsu mi tvrdili,že je to novinka 03 a čekal jsem na něj 2 měsíce.Jinak kolo je to super.Ještě k tý váze, ted jsem slezl z váhy a můj výpočet říká 15 kg.

          0 0
          • sharkcom  

            Druhou sezónu tj. 2003, 2004 tak snad sis to nevysvětlil špatně. Jinak mám vel. M a je na tom vidle manitou. Ale asi mi ta váha bude vážit míň. Opravdu jsem tolik naměřil a když je to digitální váha, tak jsem tomu věřil, ale pokud jsi navážil 15 kg, to se mi zdá zase víc, protože takovou výchylku bych nečekal. Jinak jsem ho sehnal po obvolání půlky republiky nakonec 50km od domova a měly náhodou jeden kus skladem. Pěknej obchůdek v Mar. Lázních. Maj tam skladem spoustu MONGOOSE, SCHWIN a jinejch pěknejch biků. PELLS tou dobou měl zásilku pro rok 2003 vyčerpanou… tvrdily v červnu.

            0 0
          • sharkcom  

            … Jinak pokud máš s tímto bikem nějaký zajímavý zkušennosti tak se poděl. Několik much to má. Zapouzdřenej střed stojí za h…, brzdy OK, nepískaj, nešoupou a přední mě dokáže postavit na hlavu v pohodě… Docela debilně jsou tam tažený bovdeny a tak se odíraj o rám, ale to už jsem vymyslel jinak a pak to bude OK. Jinak je to cadilac…

            0 0
            • kula  

              Zkušenosti -vidlici mam RS Pilot C100 a ta stojí za h… hrozně se kroutí a pořát mi chytá kotoučovka už jsem ale rezignoval a už jí stále neseřizuju. Jak si ty bovdeny vyřešil? Ještě k tý váze …vyměnil jsem gumy za Ritchley Alfa 2,1 a Omega 2,1 v zadu. Ty budou asi těžší a mam 2 košíky a ve vidlici držák na blatnik ale blatník jsem sundal.Jo ted se asi ztrapnim ale mam na vlaštovkách krátký rohy …je to super.Docela by mě zajímalo kolik nás tohle kolo jezdí. Kde jezdiš ty ? Já brouzdám hlavně na Brdech.

              0 0
              • sharkcom  

                Tak to by mohlo být ono. Ty pláště , tomu dávám tak 500–600g navíc, košík? 100g? rohy 100g? No tak všehovšudy kilo a ta vidle bude asi taky o trochu těší. Já mám WING PRO. Ty bovdeny? Netáhnu je tou dourou v rámu, ale rovnou podél od toho držáku pod rámem až k tý kyvný stavbě. Je to téměž v jedný rovině a vůbec to tam nepřekáží. Jinak jsem z Chebu, takže nejvíc jezdím Slavskovský les a jeho kopce.

                0 0
    • mastihuba  

      v předposledním velu byl test levnějších fulů tak tam zkus mrknout.

      0 0
    • xan  

      Ja posilhavam po KONA Kikapu – http://www.kona.cz/kolo.php?…. Mate s nim nekdo nejakou zkusenost?

      0 0
    • Staenly  

      No me se libi Giant NRS 2, ale za ty prachy mohla byt lepsi vybava, na druhou stranu ram, komponenty jako treba riditka atd. sou dobry…

      0 0
    • scret  

      A co treba RAVO Racing? Ten stoji tusim vic jak 40, ale jenom o kousek. A vybava mi prijde dobra. www.komersia.cz

      0 0
    • Meesha  

      Ja bych sel do Rava nebo NRS2

      0 0
      •  

        A co takhle KHS-softtail, sice to není úplný celopéro, zdvih je menší cca 3cm, ale je to lehčí,odpadaj problémy s ůdržbou čepů a je to jakýsi kompromis mezi pevňákem a fullem.Sám o něm uvažuju, ale zatím nemám dost informací a taky bych se na něm chtěl nejdříve projet.Ahoj

        0 0
        • scret  

          Uz jsem to tady nekolikrat psal, mam jeste 1 ram KHS comp softail, ve 100% stavu, jezdenej hodne rekreacne. Kdybys chtel napis mi na scret@seznam.cz a ja ti poslu ffotku. Jinak mam s KHSkovejma softailama docela dost zkusenosti, takze napis a ja ti dam vycerpavajici informace:-)

          0 0
          •  

            No, ale stejně by jsi na tohle forum mohl přispět alespoň zhodnocením softtailu od KHS, aby jsme si udělali představu. Mě to dost zajímá, teď se chystám do SRN a doufám, že se na něm svezu.Ahoj.

            0 0
            • scret  

              No asi to bude trapny, ale nenapada me nic, nez sama chvala:-) Zkusim to teda dat do recenze. Zas je to stejne ale jen subjektivni nazor a kazdymu vyhovuje neco jinyho, ale napisu svoje zkusenosti.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.