• vinca

    Čus, máte ho někdo? Znáte někoho kdo ho má ? Nebo alespoň znáte někoho, kdo zná někoho, kterej má známýho, kterej ví o někom, kdo ho má ? Ste s ním spokojený ? Nebo se vám hnedka vohnul, když přes něj zacouvala tatrovka ? Nebo má jiný vady ( třeba vám ho hnedka někdo ukrad před hospodou ) ? Chci vyměnit můj author traction vel. 19 za něco menšího -vel. 18. Zajímavej mi připadá právě tenhle CiPíSek. Dík za všechny zkušenosti.

    0 0
    • vlk  

      ono je to docela těžké.Záleží totiž na tom z kterého roku ten rám seženeš.Já jsem kdysi dávno sehnal cps 4,0 za velice dobrou cenu někdy okolo roku 2000 nebo 2001 přesně nevím.To ale tehdá byly cps 2 ,3 ,4,5 a ta cps 4,0 byla ultralight.Double butted 1500g. prostě jedno z toho nejlepšího co vyráběli.Ten rám opravdu nešetřím.Schody jsou pro něj normálka.Je krásně Tvrdý.Nikde nepruží, správný závoďák.Je to ještě ten typ který nemá tu dolní trubku(tu pod štanglí)zploštělou u středu.ale má jí kousek navařenou i na té trubce pod sedlem.Později začaji dělat toto místo zploštělé.Kámoš už má Tsunami s tou dolní zploštělou.Zatím si neztěžuje.Má 18 palců a jinak je taky dost tvrdá.já mám 21 palců.Jinak dnes se už dělají některé rámy se zploštěnou i štanglí v místě úchytu na trubku pod sedlem.Takto konstruované rámy jsem ještě nejezdil,ale v recnzích píší, že to dost ztrácí na tuhosti v záběru nebo co, ale píší to ve velu tak nevím. Jen chci podotknou že je více cps 4,0.Ty nové modely nemohu posoudit.Obecně byly rámy cps tvrdčí,sportovně laděné.Takže žádné velké pohodlí jak author.Ale zase o to více vydrží a jsou pevné.Kdyždáš dobré sedlo a vidli tak se pohodlí vyváží.Ale ta tuhost vzáběru toho mého, je opravdu famózní.

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Kellys SLANGER 30 rám Skladem 1 kus

      Výprodej Kellys SLANGER 30 rám

      25 499 Kč -36% MOC 40 799 Kč

    • speedy gonzales  

      no ja jezdim CPS 4.0 myslim ze rocnik 2001..ale nejsem si vubec jisty..jeste nezeslabovane trubky,vaha kolem dvou kil..pred tim jsem jezdil cr-mo takze ten rozdil jsem videl hlavne v pevnosti a „rychlosti“…moc jinych ramu jsem nejezdil takze nemuzu objektivne srovnavat,jen reknu ze ve me budi dojem robustnosti-ten ram snese fakt hodne a taky miluju zvoneni spodni tluste trubky

      a k tem novym cepeeskam…muzu se vyjadrit jen k designu..myslim ze je MOC povedeny a koneckoncu vaha je taky docela slusna

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.