• orca

    Nejedete někdo z Plzně či přes Plzeň ? že bych se svezl ??? na benzín přidám…

    0 0
    • Bulda  

      že by Frof? napis mu mail, jede z Phy, tak kudy jinudy, ze?

      0 0
      • orca  

        jsem jaksi nepochopil.....

        0 0
      • petebike  

        dobra oklika :-)))) mas porad ztratu pameti ?

        0 0
      • frof  

        Doopravdy jedem Petrou od nas z Kralup.Na Benesovsku vyzvedavam anglicana kamose s malym deckem a jeho manzelku.Tak nekde treba tam.

        0 0
    • Meesha  

      z Prahy…

      0 0
    • favorit.  

      z Porici nad Sazvou (Benesov)

      0 0
    • Meesha  

      Mam misto v aute, tak kdyby chtel nekdo jet a prispel by na cestu, tak mi pisnete na ICQ nebo mejla. Z Prahy teda…

      0 0
    • hydrant  

      Tak co jste tomu říkali ?

      Wellens to odtahal, holt si odpočatýho Šimona za sebou přivezl a pak už na to nějak neměl. Ze Šimonova stavu po dojetí i rozhovoru bylo jasný, že si je vědomej, kdo si dnes zasloužil vyhrát. Ale na to se historie neptá a pamatuje si jen vítěze.

      Šimon je taky dost smolař na defekty v dobře rozjetejch závodech, tak snad dnes protrhl smůlu.

      Pořádnej kus práce dnes odvedl Erwin. A výbornej je a bude Štybys.

      Takže gratulace vítězi a ať se podobně daří dál !

      Škoda jen, že jsem to viděl pouze v bedně a nemohl být na místě :-(

      0 0
      • orca  

        super závod – užíval jsem si to doma jako na místě hlasovými projevy. Super závod Šimon to zvládl takticky jako jeho táta… jen tak dál škoda jen že to vzádu nenatáhli , a Štybar v závěru drobet rezignoval…

        0 0
      • Meesha  

        byl to mazec! davali si neskutecne

        0 0
      • grafik  

        jj pekny zavod, skoda ze dalsi cyklokros bude ct vysilat az v lednu … z tepla se na nej krasne kouka :)

        0 0
      • petebike  

        byla to parada, dvakrat sem se byl v Tabore podivat na ostro, dneska jsme na to kouli na TV, clovek vic vidi to je fakt ale atmosfera je jina…

        jinak k zavodu, vyhrat zavod si zaslouzil nekdo jiny to je asi pravda, ale na to uz se minulost nepta kdo vic makal

        0 0
    • Meesha  

      fotky z Elity tady: /…/article.php?…

      0 0
      • hydrant  

        supr fotky. Za rok tam musím osobně. V bedně to není ono, sice přehled o celým závodě, ale když se ženou půl metru od tebe a vidíš to úsilí v tý tváři, to jakej jedou totální doraz, to nemá chybku a to žádná telka neukáže. MS v Táboře 2001 byl můj největší sportovní fanouškovskej zážitek v životě…

        0 0
    • Lance  

      mozna blbej dotaz, ale co oni pouzivaji za tretry? klasicke MTB a SPDcka??? dival jsem se na to, ale moc nevidel

      0 0
      • Pijer  

        dyž se podíváš v odkazu na fotky z výběhu, tak většinou maj SPDčka a občas šlehače

        0 0
    • Meesha  

      … a zbytek fotek opet na Bikebase.cz

      www.bikebase.cz/article.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.