• Jenca

    mám problem s mou novou karbonovou pells sedlovkou. At ji dotahnu( rychloupinak) silně jak chci vždy při jizde pomalu ale jiste klouže dolu. co s tim?

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      To se tu řeší furt. Mrkni na starší příspěvky. Když klouže, podlož ji jemnym smirkem.

      0 0
      • TinkTink  

        Tak todle bych zrovna u karbonu nedelal – zasadne bych nejdriv nejdriv odmastil…ona se ti karbonova sedlovka v ramu nezaroste…

        0 0
        • Brouk_Pytlik  

          Já myslim že je to jedno. Na parádu je stejně jen to, co kouká z rámu ven. To v trubce je stejně schovaný a když sedlovka jezdí v utažený objímce, stejně bude podrápaná. Jináč sem včera dal novou karbonku taky, tak jsem zvědavej jak tady udávám rady a za chvíli píšu na BF co dělat když sedlovka zajíždí… :-))

          0 0
          • TinkTink  

            No to bych se praveze hadal – on karbon je na todle vic nachylny nez dural…na duralu bych neprotestoval…no problem…klidne si tam vraz co chces, ale kdyz narusis strukturu karbonu, tak ti to:

            1. nikdo nevyreklamuje ani kdyz budes zebrat
            2. muze prasknout snaz
            3. to snad staci :)
            0 0
            • Zdyn  

              No nejake lehke osmirkovani nevadi.Pred lepenim se taky brousi,pokud se nepouzivaji nejake odtrhove tkaniny nebo tak neco.Ale taky bych to volil az jako posledni moznost.

              0 0
              • TOMM  

                Mam stejnou sedlovku a stejny problem v ocelovem Sectoru. Zatim jsem vymenil rychloupinak za normalni sroub a radne utahl, uvidim jestli to bude stacit.

                0 0
                • Mamut  

                  V Sectore zdrha aj duralova. Trocha som zdrsnil trubku ramu a zlepsilo sa to, ale tak treba ******** dotahovat upinak.

                  0 0
      • BB  

        zkusil bych dat mezi sedlovku a objimku kousek staniolu, kdysi mi to pomohlo na titanove sedlovce a ramu Morati. Mel jsem starsi model ramu, kde byly srouby na dotazeni primo soucasti ramu a proto jsem nemohl dotahovat na krev, kousky staniolu mi tenkrat moc pomohly.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.