• tomas tt

    caute borci,helfnite mi pls kde sa da zohnat nestandartny upinak na sedlo priemeru 40mm. Je to na TREK,zastupenie v SK to nema a budu to mat cca za mesiac-to je sakra neskoro.Vdaka

    0 0
    • tomas tt  

      trochu zavadzajuce-upinak priemeru 40mm

      0 0
    • tomas tt  

      upinak=objimka

      0 0
      • Jenda  

        a co takhle si koupit normalni objimku 39.4 :-)

        0 0
        • Daf  

          Myslis asi 34.9 :) Sirsi se snad nedelaj. Proboha co asi ma za kolo…

          0 0
          • Jenda  

            jiste ale proc ho neposlat koupit 39.4 ze?:-) ne uz bych mel jit domu:-)

            0 0
            • tomas tt  

              jo to trek, boha, samy nestandart, presne 40mm. Asi sa nevyhnem kutilskemu rieseniu.

              0 0
              • maxtor  

                A co je to za model?? Treků jsem několik vystřídal a na žádném nic neobvyklého nebylo.

                0 0
          • Jenda  

            jezisi ja uz nic psat nebudu ted na to koukam ze jsem v tom udelal gulas takze 39.4 fakt neexistuje ale jen 34.9, co to je za kolo s 40 prumerem? to snad si jedine nechat vyrobit

            0 0
    • tomaasz  

      Na průměr 40 mm pasuja lešenářská spona – nemá sice rychloupínák, ale 19 klíč snad máš.

      0 0
      • tomas tt  

        skusal som instalaterske svorky-objimky, larf-ku, eskapasku.

        0 0
        • Daf  

          Hele to je fakt divnej rozmer. A co sedlovka? Jakej mas prumer? Na takovou trubku se neda normalne pridelat ani smyk…

          0 0
          • tomas tt  

            sedlovka 32, salter sram xgen, vsetko nove

            0 0
            • Daf  

              Jestli mas sedlovku 32 (dela se spis 31,8mm), tak tam musis mit objimku 34.9mm. Ze ty jsi meril vnejsi prumer :)

              0 0
              • kafac  

                :-D asi jo…

                0 0
                • tomas tt  

                  ako mozem dat objimku 34,9/mam ju/ na trubku priemeru 40mm. jasne ze som meral 40mm vonkajsi priemer, ved objimka sa dava z vonkajsej strany, navrchu ma male zuzenie priemeru aby sa pri uvolneni nezosmykla. Mylim sa?

                  0 0
                  • Jenda  

                    takze tvrdis ze mas silu steny trubky 4 mm? to je nejaky super zesilney model ne?:-) prosimte nemohl bys odtajnit konkretne o jaky model se jedna (jinak prumer objimky je vetsinou stejny jako u presmykace:-)

                    0 0
                  • Daf  

                    Ty mas teda sedlovou trubku o prumeru 40mm? Tzn. ta trubka ma prumer steny 4mm kdyz tam je sedlovka 32mm. To jsem jeste nevidel. Presmyky se taky delaji max do prumeru 35mm, tak ani nevim jak by tam mohl byt pridelanej ten Sram.

                    0 0
                    • tomas tt  

                      hosi, nerobim si prdel, merat viem. co sa tyka sramu, tak sedl . trubka je konicka, dole ma priemr 35mm, od kyvky pre tlmic sa rozsiruje na 40mm

                      0 0
                    • tomas tt  

                      dalsie foto

                      0 0
                      • Daf  

                        Tak promin ze jsme ti neverili :) O.S. objimky 39.85mm dela bontrager. Kdo jinej pro Treka :)

                        0 0
                        • tomas tt  

                          pohoda. volal som Trek Dealer SK, aj CZ, CZ dealer vozi aj bontrager, su z toho paf! Zastupenie Scott v Kosiciach-majitel velmi ochotny, uz davnejsie to objednal z belgicka, ale dod lehota 2–3 tyzdne, co realne moze znamenta oktober. A sezonu mam v keli vzhladom k tomu ze bike skladam viac ako mesiac. to pre info. Nevyhnem sa kutil rieseniu, uz som bol za umeleckymi kovacmi, ale to tiez bude trvat dlho./3 tyzdne/.

                          0 0
                          • Vrci  

                            zkus zastoupení pro Německo, když na nějaké díly chvátám, bývá to nejrychlejší cesta. I když často velmi nákladná. Další možnost je nějaké učelistě, ale až v září.

                            0 0
                      • TheIF  

                        Ty jo to má fakt stěnu 4mm, kolik ten rám váží ? 5kg ?

                        0 0
    • Kóča Popovič  

      Rozhodne se zkus dotazat pana Taicha z Velointestu (kontakt na www.velointest.cz; pozor, nenech se odradit kvalitou stranek, jsou to fakt experti v dobrem slova smyslu, ale na nove komunikacni technologie trochu prdi) . Jsou experti na Trek a Gary Fisher (mimo jine). Nedavno jsem shanel na sveho GF taky velkou objimku a meli ji.

      0 0
      • tomas tt  

        konecne cenna informacia, vdaka, uz som mal pocit ze odbehneme uplne od temy. DIK

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.