M520 vakl po 500 km, je to normalni?!?

11 nepřečtených
  • revish

    tak jsem v sobotu zjistil, ze na jednoum z mych novych pedalu se udelal vakl jak cyp a vytekla z nej i trocha vazeliny, je to normalni??? vim, ze to muzu postelovat, mam na to i ten klic. prece to nemuze byt takove smecko, neee?

    0 0
    • delfyn  

      no teď na nich mám asi taky tolik a docela v pohodě, vakl žádnej vážím 75 a nejezdím extrémy:)

      0 0
    • Martyss  

      Mi přijde 500 km akorát tak zajetí, kdy si prostě mohou některé součástky sednout. Pokud by se vůle objevola stále znovu, tak jsi měl možná smůlu na kus.

      0 0
    • diri  

      ja mam na mojich najazdene asi 7000km a zatial som okrem obcasneho cistenia a mazania s nimi nic nerobil … proste ako som ich namontoval tak aj su

      0 0
    • kubad  

      Normální to rozhodně není. Buď to reklamuj, nebo si to oprav sám – pokud to zvládneš,bude to jen povolené

      0 0
    • raceman  

      já mám m 505 a po asi 800 km jsem měl vakl v pravém pedálu, a při šlapání mi v něm praskalo. příčinou byl povolený kónus, tak sem ho rozebral, namazal a dotáhnul kónus a už 700 km drží v poho.

      0 0
      • revish  

        tak 505ky jsem mel taky a po rozborce furt naprd. nevim jak dotahnout tu kontramatku jde to fakt blbe. ted mam prave 520 jako nahradu za 505. porad recept jak to dotahnout, aby to drzelo.

        0 0
        • raceman  

          u 505 je to jednoduché ten konus sem dotáhnul radioelektrickýma kleštěma a tu matku gola klíčem a patřičným nástavcem. u te 520 nevim ale snad ti pomuze tohle: www.shimano-cz.cz/…rts/home.htm jestli máš ten spešl klíč (četl sem že to jde i hasákem ve svěráku) tak by to mělo jít. a až to rozebereš tak tam vraž vazelínu a bacha na kuličky. hodně stěstí ps: něco je i v historii, tak se tam koukni

          0 0
        • iiki  

          Pro 505 velká matka (13)- lehce obroušený klíč (k motorové pile) aby se vešel dovnitř pedálu. Kontr (10) obrousit ořech 10 z malý gola sady.

          0 0
    • Pijer  

      No záleží jakou vůli myslíš. Jestli je to ta, že když vezmeš za tu umělou matici, tak to má cca 0,5mm vůli – tak to máme na třech párech všichni (najeto 500 – 4000km). Jinak při jízdě to znát není.

      0 0
      • revish  

        no je to presne tak je to ale na jednom pedalu trochu vic a na druhem mene.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.