• kubajs mtb

    ahoj, mám problém se svym skarebem super, přez noc mi utekla jedna noha tak sem si řikal no tak to dofouknu nafouk sem jí a bylo to v pohodě, za chvilku na to sem si řikal změřim ten tlak jestli to je v pohodě a drží to po změření to bylo cajk, ale hned po tom co sem to změřil tak to vyfouklo to samý v obou nohách nevíte co s tim?

    0 0
    • Kol.ista  

      Tak to je super problem…

      0 0
    • srabik  

      utekl v obou nohach? dyt je vzduch jenom v levy ne? anebo mas v pravy SPV?

      0 0
      • srabik  

        jak ale koukam, Skareb Super SPV nema, ma v pravy noze TPC. A tam podle me je jenom olej…

        jak dlouho ji uz mas? jestli je porad v zaruce tak neni co resit.. jinak fakt vubec netusim cim by to mohlo byt :-(

        0 0
        • kubajs mtb  

          jo mám tam spv

          0 0
        • kubajs mtb  

          a nevim jak dlouhá je záruka je to kupovaný 27.10.2004

          0 0
          • game_over  

            záruka je podle zákona pokud dobře vím 2 roky tak že čas na reklamaci tu stále je

            0 0
          • goofy  

            Ze zakona 2 roky

            0 0
            • kubajs mtb  

              takže bych se tam eště vešel tak to je v pohodě, stejně si myslim že to nemůže bejt nic zase tak velkýho když to ešět včera bylo v pohodě, kolik bych měl nafoukat tu komoru s spv a tu s tlumičem? dík

              0 0
              • srabik  

                Leva noha MAX 190psi, prava (SPV) MIN (pozor, opravdu min.) 30psi, max 150 psi

                0 0
    • milan1  

      Na reklamaci ve tvém případě můžeš rovnou zapomenout. Z dotazu čiší jedno jediné, neznáš nic z předepsané údržby. Jako zásadní považuji upozornění na nutnost domazávání pístku vzduchové pružiny. No a když se to nemaže, tak to takhle dopadá.

      0 0
      • kubajs mtb  

        no dík, ale já sem to kolo koupil s tou vidlí teď ve čtvrtek starší takže sem s tim nemohl ešět ani nic udělat já, když sem to kupoval tak to bylo v pohodě

        0 0
        • enjoy  

          bych te opravil:-).kdyz si to kupoval tak uz to v pohode nebylo:-)

          0 0
          • kubajs mtb  

            no tak to bych tě chtěl vidět sokolíku jak bys to poznal, fakt to chodilo dobrře

            0 0
            • enjoy  

              no to netvrdim,ze bych to poznal.jenom rikam,ze se to asi po roce a trictvrte nerozbilo samo:-)

              0 0
              • kubajs mtb  

                to máš asi pravdu, ešět že sem sepsal kupní smlouvu, jestli by to bylo v pr… tak by šel a hned

                0 0
                • enjoy  

                  kazdopadne to mas mrzuty,takovou situaci.zaruku od vyrobce taky asi nemas,jako druhej majitel…ikdyz vlastne co to kecam,kdo by ti dokazal ze nejsi prvni majitel.

                  0 0
                  • kubajs mtb  

                    právě mám k tomu i účtenku a záručák

                    0 0
                    • peky  

                      Ty k tomu máš účtenku a záručák a sedíš ještě u počítače? Proboha… já už bych seděl u kola a odstrojoval a chystal do krabice pro poštu.

                      0 0
                      • kubajs mtb  

                        je sobota odpoledne šéfe

                        0 0
                        • peky  

                          To znělo hrozně. Není mi pade :(.

                          0 0
                          • enjoy  

                            ne:-),je ti polopade:-D

                            0 0
                            • peky  

                              Sem z vás uplně hotovej.....ještě se mi nestalo že by se mi někdo vysmál za mých nádherných 1/4 století. Na disku už sem k tomu měl blízko když mě poslala k čertu opilá šestnácka...... ALE TAKY TĚ TO ČEKÁ KAMARÁDE NEBOJ ..... :D

                              0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.