• smallbrother

    Taky se tak těšíte do Chrudimy? Asi bude sucho. :)

    0 0
    • kubad  

      Nebyl bych si tak jistý v sobotu možná zaprší.

      0 0
    • zaxxx  

      dneska sem si projizdel trat, zavodit nebudu, a sucho je vsude sileny…stoupani z Bojanova na Vrsov a vysilac Krasny bylo v tehlech hicech, co ted je peknej ocistec a silene to na tom sterku a pisku podkluzovala, drzim palce vsem co jedou a hodne sil…

      0 0
    • Stereo  

      No jasně, že se těším jako malý kluk. A pokud v tom vedru ještě sprchne, tak to bude nádherná pohodová vyjížďka a letní teplá sprcha..

      0 0
      • kubad  

        Trocha vody asi nikomu vadit, nebude. Loni v tom horku to bylo hodně náročné – když sem počítal kolik sem toho za závod vypil tak to bylo cca 6–7 litrů ionťáku. Letos se bohužel nezůčastním – doufám, že kouzelný průjezd řekou před koncem vám tam pořadatelé nechají :-)))

        0 0
        • Stereo  

          Tak to já po hospodách okolo trati vypil asi šest půllitrů kofoly. To je ta správná tekutina, na kterou jezdím… Možná i to byl ovšem spolu s horkem důvod, proč jsem celé pondělí strávil s nějakou střevní chřipkou :)

          0 0
          • smallbrother  

            hahah, po loňským ročníku jsem měl sračku taky, stejně na tom byli i všichni kámoši co taky jeli. Mysleli sme si že to byl ten guláš v cíli… :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.