• Želva1

    Ahoj, potřebovala bych poradit. Zvažuji koupi nového kola a našla jsem tohle – bohužel se v tom moc nevyznám, takže pokud mi o tomto kolu něco napíšete – co je dobře a co špatně – budu moc ráda. dema.dynatech­.sk/sk/bike/De­or-DC-DB/

    0 0
    • maxtor  

      To kolo sice není žádný zázrak, ale je podle mě moc dobře sladěné, takže zádný komponent nepropadá nebo naopak nevystupuje nad ostatními. Myslím že to není špatná volba.

      0 0
    • dancing dog  

      Myslim si totéž, co Maxtor, ikdyž za tydle prachy i ve slovenskejch by se možná dalo sehnat něco lepšího, ale zas je to shánění a vyhodnocování mnoha info… jenom ještě pozn.- pláště jsou vážně o terénu, jestli budeš dost jezdit po silnici+polňačkách, nech si dát nějaké „hladší“… no a nevim ty brzdy, nevim, ale moc tomu nerozumim Demy ale nejsou vůbec špatný…

      0 0
    • maxtor  

      www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… Tady to mají za 23 našich, ale chce to hledat. Navíc teď jistě budou slevy. Mě se to kolo fakt zamlouvá.

      0 0
    • Páník  

      a nebylo by treba lepsi toto?… www.bradsky.cz/index.php?…

      0 0
      • Želva1  

        No, možná že by bylo lepší – ale bohužel mi neladí k dresu :-)

        0 0
        • GTman  

          Tak tohle je dneska nejlepší vtip, co jsem slyšel.

          0 0
          • Želva1  

            Tys ještě neviděl, jak si ženská vybírá kolo?

            1. nesmí být moc levný, aby se jí chlapi nesmáli
            2. musí být pánský, aby se před hospodou nepoznalo, kolik je tam bab
            3. musí ladit k dresu, to je základ (dres musí být samozřejmě slazen s přilbou, obuví atd…)
            4. a to nejdůležitější – musí mi ladit k lahvi, přece nezměním kvůli kolu značku pitiva :-))))
            0 0
            • RUR  

              Jsi zapoměla, že musí být červený:-))) Jinak pod 23 českých to asi není špatný kšeft.

              0 0
              • Želva1  

                Nene, nezapoměla – bod 3 – musí ladit k dresu, k lahvi..... mám červenou lahev, to mluví za vše :-))))))))))))

                0 0
            • marapara  

              :) a nebude lepší si koupit nový dres ke kolu :D LOL

              0 0
              • Želva1  

                To by bylo, v tom by nebyl problém. Ale mám citový vztah ke svojí červený lahvičce :-))

                0 0
            • cíca  

              Ještě taky záleží na laku na nechty.

              0 0
        • Páník  

          promin,ze jsem nepomyslel na takovou kardinalni vec…omlouvam se…uz to nikdy neudelam…prave jsem se prastil pres ty sve nevycvalane pracky,co to napsaly:)))))

          0 0
        • MlokCZ  

          Ale k tomu 4everu z odkazu si můžeš koupit klidně 2 nový dresy a ještě na tom budeš cenově lépe.

          0 0
          • Želva1  

            To by znamenalo vyměnit všechno – od ponožek, přes dres až po lahev … to je velká oběť :-)

            0 0
            • Páník  

              takze ty od nas vlaste nechces poradit,ale potvrdit…to sem jeste hod link na ten drez a lahvicku,at ti to muzem s cistym svedomim odkejvat:))) P.S.hele a co budes delat,az treba tu lahvicku ztratis a nedej boze nesezenes stejnou?

              0 0
              • Želva1  

                No, vlastně máš pravdu, stačily dva kladný ohlasy na to kolečko a bylo rozhodnuto :-) A s tou lahví bych to tak černě neviděla, určitě seženu další a další… :-)

                0 0
                • SoLaX  

                  Pockej, ja se v tech ladicich vecech vubec nevyznam, ale ta Dema je modro-bila a tvuj oblecek cerveno-bily.. Tak to ma byt, to je ok? To svet mody schvaluje?

                  0 0
                  • Želva1  

                    Nene, ta Dema je i červeno-černá, takže myslím, že vše OK.

                    0 0
                    • SoLaX  

                      Tak to jo.. ;o) Btw: Ten Pells, co se tu navrhoval je ve skutecnosti opravdu cerveny, ta fotka byla nejaka matouci.. :)

                      0 0
      • dancing dog  

        hezké, vážně hezké

        0 0
    • St1c  

      uz som to pisal aj inde:D Demu nebrat!!! za tie prachy kup radsej nieco minulorocne alebo pockaj do vypredajov ktore budu coskoro(u nas zaciname uz buduci tyzden ale pst) a pozhanaj. preslo mi rukami tento rok niekolko dema bajkov a mal som aj tu cest vidiet jednanie firmy ktora nam to dodava a mozem len povedat nekupovat. Furt tam chybaju srobicky, a ked tam su tak sa mi uz ich podarilo aj zopar urvat lebo si ich asi samy robia:D objednavka pride hned ale ked uz nieco chyba tak to trva aj dva mesiace kym to dodaju. proste za malo penazi nahovno kvalita:D vzdy sa orientovali na lacnejsie bajky(konkuren­cieschopne tescu a pod) a tak to asi vzdy ostane.

      0 0
    • -LuK.O.-1  

      Ahoj, a co třeba pcshop.pells.cz/shop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=10253 Je krásný červený a to je základ :-) Akorát nemá kotouče, ale to si myslím, že je pro holku zbytečný, pokud neváží metrák…;-)

      0 0
      • Želva1  

        Díky za tip. Ale podle mě je oranžový. Možná je to tím, že jsem před chvílí vstávala a vidím ještě „rozmazaně“. Kouknu na něj tak za hodinku…

        0 0
        • -LuK.O.-1  

          nn, máš pravdu, já mám hodně ztmavenej monitor…taky se mi zdá trochu oranžový. No jo…tak to máš smůlu :-(

          0 0
        • peky  

          Raději bych vzal toho Pell´se. Nech si o ostatních poradit. Zas tak oranžový jak myslíš není. Neviděl sem moc věcí od pell´se v oranžové barvě :).

          0 0
        • SoLaX  

          Teď sem na něj v Cykloservisu 9/2006 objevil recenzi a hodnotí ho jako opravdového závoďáka a celkově moc kladně. A je to vážně čistá červená, s barvou si v tomhle případě nelam hlavu.. :-)

          0 0
    • GTman  

      A co tohle žihadýlko? To by se Ti nelíbilo? www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?…

      0 0
      • Želva1  

        Nevypadá špatně, ale radši na něj nebudu koukat moc dlouho – trošku přesahuje cenu, tak abych se do něj nezakoukala :-)

        0 0
        • GTman  

          Myslím, že ty 3 tísíce navíc se vyplatí rozhodně investovat.

          0 0
          • djano  

            Zabudol si ze SKK<>CZK. Ten rozdiel je podstatne vacsi, aj ked osobne by som bol za GT (jedno mam a som velmi spokojny, aj ked nie Zaskar).

            0 0
    • mosquito  

      me prijde docela drahy teda :-/ ted sou slevy .. az na ty hydry bych to kolo videl na polovinu a neco

      0 0
    • gobike  

      Kdyz vidim na netu tolik ruznych paradnich slev, tak nechapu, proc vybiras zrovna tuhle Demu…

      0 0
      • Želva1  

        Nejde mi moc o cenu, mám možnost mít kola hodně levně, takže se z toho udělá pěkná cena. Kdybych tuhle možnost neměla, vybírala bych něco levnějšího.

        0 0
    • Želva1  

      Děkuju Vám všem za názory, ale nakonec jsem se zamilovala do úplně jiného kousku: www.scottsports.cz/index.php?… Není sice červený, ale nějak mi přirostlo k srdci :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.