• dj.1

    Podařilo se mě poškrábat lak na rámu na mém MTB ( ne mojí vinou) až na kov. Jak to nejlépe opravit? Tyto hluboké rýhy opravujete a nebo je ignorujete?

    0 0
    • raceman  

      Zkus lak na nehty

      0 0
    • martt  

      ignorujeme

      0 0
      • mdk  

        ked dostanem novy ram a este som ho nebol prebehnut tak my to docela vadi, ale akonahle nasadne prvy lesny prach a blato mam to uprdele

        0 0
    • wax4  

      na takovy ryhy se vykasli,tech jeste bude… a pokud je na nejakym viditelnym miste,jako treba ta moje (vrch horni ramove trubky) tak to opravi nejaka cool nalepka.. ;) v lepsim bike shopu ti urco nejakou hezkiu daji..

      0 0
      • Meesha  

        Cool nálepka se někdy může krutě vymstít… :-((

        2 0
        • šnek  

          To je bomba, asi záleží na co jezdí. U auta máš na víčku od nádrže taky napsáno co tam nalejt.

          0 0
        • GTman  

          chudák Trek :-( Ale jinak je to bomba – málem jsem spad smíchy ze židle :-))

          0 0
        • maxtor  

          A je to prozrazeno!! Už víme, kdo Meesovi zasponzoroval toho Fuela:-)

          0 0
    • Advid  

      Koupil jsem novou objímku na sedlovku a když jsem sundával tu původní, tak tam byl v jednom místě jakoby nahromaděný lak a já to strhl dolů a teď to vypadá jako na obrázku. Když nandám tu novou, která je o něco nižší, tak to není zespodu skoro vidět. Ale bojím se, aby se to vinou vlhkosti časem nešířilo. Čím bych to měl zatřít/ošetřit?

      0 0
      • juli  

        Osobně bych to nechal být. Ale, když tak, třeba lak na nehty, opravnou tužku na autolaky… prostě štěteček a barva.

        0 0
      • pustipav  

        já tyhle malý nedokonalosti od řetezu atd opravoval pomocí spreje…

        na něco nastříkáš loužičku, pak vemeš houbičku, štěteček a zakapeš…

        PS – sprej musí být v podobné barvě (např v tvém případě červený)

        0 0
    • onuce  

      Já také používám takzvanou opravnou tužku, kterou namíchají ve specializovaných prodejnách autolaků. Naposledy, když se jednalo o záludně modrošedou Meridu, tak jsem tam byl natřikrát. Po namíchání byla barva shodná, ale po zaschnutí přec trochu jiná. Když to bylo konečně perfektní, tak jsem rám vyreklamoval pro křivost a dostal jiný s jinou barvou… Ale hlavně jsem si všiml, že píšeš: „…poškrábat lak na rámu na mém MTB ( ne mojí vinou) až na kov…“ Proč tedy nepožaduješ nápravu po viníkovi?

      0 0
    • hawrda  

      modelářské barvy,malé balení,velký výběr barev

      0 0
      • onuce  

        Ale ty nejsou odolné povětrnostním podmínkám, ne?

        0 0
        • hawrda  

          No nevím,opravoval jsem s nima i ráfky a celkem to drželo.Ty barvy časem dost ztvrdnou a pokud dostanou ránu od šutru tak odprejsknou,přeci jen je to jen domácí oprava,ale mě se osvědčily nejlépe ze všeho.

          0 0
        • StuntJ  

          musíš si koupit barvičky, určené pro modely na venkovní použití … :o)). Ne je to jakási sviňská syntetika a dobře drží na všem. Já tím maskuji všechny odřeniny na rámu a zatím v pohodě drží.

          0 0
    • TrekRemedy  

      Pic, na enduru mi to podlítlo na kameni, odřel jsem si korunku vidlice a rám. Nějaký rady jak to zahojit? Díkec

      0 0
      • tomxxx  

        Na enduru takových ran ještě bude…

        1 0
        • TrekRemedy  

          To je mi jasný, nějakou dobu se v tom už pohybuju ???? ale i tak bych to rád nějakym způsobem opravil

          0 0
          • Vilém  

            Jak by sis predstavoval opravu te korunky? Tak muzes to necim pretrit, zatrit fixou, nebo rozdelej vidlici, vylisuj nohy, vylisuj krk, odstran elox, zabrus rypanec, nech to znova naeloxovat a vse nalisuj zpet.

            Jak jednoduche.

            0 0
            • TrekRemedy  

              Si mohl napsat že můžu koupit rovnou novou vidlici. Jasně že mi jde o nějakej lak, kterym by to šlo ošetřit.

              0 0
              • bathed  

                … a co tak zkusit třeba fotku, aby se teoreticky dal odhadnout odstín? Pic!

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.