Prasklo sedlo, poraďte s nákupem

35 nepřečtených
  • Pavel_bike

    tak mě na švihu praskly ližiny sedla Pells SLR :-( co jsem si přečetl zkušenosti ostatních s tímto sedlem, tak to není zas tak ojedilá věc..což mě mrzí.Další nevýhoda byla to, že šití trhá (v lepším případě cuckuje) kalhoty na vnitřní straně stehen, takže do „vyšívanýho“ sedla už nejdu.. Poraďte s výběrem lehkého tvrdšího sedla na sportovní MTB tak do 1500,–.. a aby něco vydrželo :-)

    0 0
    • kubad  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      Třeba tohle? možná trochu sleví

      0 0
    • Daf  

      Co treba SE Flite?

      0 0
      • Pavel_bike  

        myslíš třeba tohle? máš s ním nějaký zkušenosti nebo prostě Selle nedělá špatný věci? eshop.bikezone­.cz/index.php?swit­ch=detail&id=453&ka­t=556&trideni=ID_KAT&po­cet=10

        0 0
        • Daf  

          Vozil jsem ho, ale uz je do dost dlouho. Je to drzak kozenej potah se jen tak lehce neznici, navic ma i Ti vzpery a slusnou hmotnost. Ja s nim byl spokojenej. Neni extra tvrdy, ake „houba“ to taky neni. Jedine minus co me napada je ze se po nekolika letech docela prosedelo. Totiz tusim ze nema skelet z karbonove skorepiny, ale to asi nema vetsina sedel v teto cenove hladine.

          0 0
        • kubad  

          Selle Italia Flite je klasika, vozí ho spousta lidí. S ním neuděláš chybu.

          0 0
          • vlk  

            no to není až tak pravda.tyflity se vyrábějí v několika rozměrech-šíře. a když by si zvolil špatnou tak by toho i moh litovat.Já od selle italia dávám přednost středně širokým, bez gelu a s dírou.

            0 0
            • delfyn  

              DÍRU NEBRAT TO JSEM MĚL A FUJ:(to doporučuju zkusit, jinak to radši nekupuj) Ta nesedí každýmu

              0 0
            • RomanH  

              Vyuziji tohoto threadu.

              Taky jezdim Max Flite Trans AM (s dirou, sirka 153mm), cca 20tkm a naprosta spokojenost. Ted se mi ale zacina pomalu rozpadat (praskaji svy, kuze) a tak se pomalu zacinam shanet po novem. Sice bych mohl opet vzit to stejne, ale rikam si, ze SLR XC Gel Flow ci SLR XP Trans AM jsou lehci a mozna vydrzi vice (hlavne to XC) a v neposledni rade jsou i vyrazne lehci. Neporovnaval jsi je nekdy s tim Trans AM ? Mam strach hlavne z toho, ze SLR maji sirku jen 131mm a ja mam predsi jen vetsi zadek.

              0 0
              • Thidney  

                caues, tenhle prestup jsem absolvoval letos .-)) mam slr xp trans am. Maximalni spokojenost. Nasadil jsem na jare sedlo a jel Lost in Prague – orientak 7 hodin dest kosa. Krapet se mi drela kuze na bocich, pac jsem nejak moc padal .-)) Ma spicku dolu a mekci nez model 2 roky vzad. S sirkou nemam trable ale nevim jak velky rozdil zadku mame .-)) Tak jsem si hrcnul detem do piskoviste a roztec nejhlubsich bodu otisku mam 11 – 12 cm, se to blbe meri kdyz tam 3 sklebani delaj babovicky .-)))

                0 0
              • Thidney  

                jeste jsem chtel napsat, ze se mi v prudkych sjezdech lepe pohybuje okolo sedla. Jenze jsem si precetl tvuj profil, tak nevim, jestli to je ta informace kterou potrebujes .-))

                0 0
                • RomanH  

                  Pokud tam nejsou volne sutry, tak me to bavi, zvlaste na korenech :o)

                  Diky, snad mi to k necemu bude. To predchozi mi doslova vnutil prodavac ve Vidni. Chtel jsem klasickeho Flite, ale on me presvedcoval, ze na HT by dal spise Max Flite Trans AM. Pak mne je upnul na kolo do tranzeru a nechal me tam asi 10 minut „jezdit“. Asi zkusim neco podobneho absolvovat i u nas. Je mi jasne, ze se sedlo projevi az po delsi dobe, ale i prvni nastrel pomuze.

                  0 0
                  • vlk  

                    Hele poraď co je to za obchod ve Vídni a kde se nachází, že ti to hodí na trenažér.To se u nás jen tak nevidí-ta možnost vyzkoušení.

                    0 0
              • vlk  

                to ti neporadím, já zkoušel slr jen jedno karbonový-bez potahu.A tam mě docela řezaly okraje sedla.Jinak jsem je nezkoušel.

                0 0
    • náčelník  

      Na velotrade.cz SLR XC druhá jakost za 1.400,–.

      0 0
    • Palba  

      kup nejakyho fizika… sice bejvaj treba o par gramu tezsi, ale fizik mysli na vse. nikdy me nesklamal a vydrzi pekelne moc.

      0 0
      • Pavel_bike  

        fizik mi přijde dost měkký sedlo a to mi nevyhovuje..spíš chci něco s nízkým profilem. Před několika lety byly Fiziky tvrdší, nevím čím to..

        0 0
      • Toams  

        hmm, vydrzi moc … nooo, neviem, mozno skelet hej (moj je vystuzeny uhlim), ale ta kozenka navrchu je jak papier, pri prvom polozeni sa natrhla … inac proti Fiziku (Dolomiti TG) nemam nic, ale ked som nahodil SLR, tak zistujem, ze su asi aj lepsie sedla (uvidime, co povie kakac na nejaky dlhsi vyjazd), je tvrdsie, ale skvele pohlcuje nerovnosti (lepsie ako fizik, ten ma CroMo lyzin, SLR ma vanox) a v neposlednom rade je o 100g lahsie (nie, ze by to pri vahe mojho biku nieco znamenalo:-) www.bike-forum.cz/…se_biky.html?…

        0 0
    • delfyn  

      Jetli ho seženeš kup si Eru co se dělala pro author já jí koupil ve Velu Hanák v Brně za 500kč, mám jí na biku tak se mrkni nebo WTB Rocket ten bez švů na hraně žlábku, kolem 1000kčje ale těžší jestli pořád věříš Pellsu tak E fly za 790kč kámoš má sedlo velo s titan ližinama a to je v podstatě ten Pells až na ty lyžiny Mám i SLR XC z toho velotradu, ale má dost ostrý výstupky na kevlar. bocích

      0 0
    • kafac  

      Ja jsem si ted koupil VELO: eshop.bikezone­.cz/index.php?swit­ch=detail&id=3362&k­at=719&trideni=ID_KAT&po­cet=10 a jsem s nim spokojen, tvrdy, lehky a levny Jeste se me libilo Selle Italia SLR: eshop.bikezone­.cz/index.php?swit­ch=detail&id=1731&k­at=556&trideni=ID_KAT&po­cet=10

      0 0
    • lendl  

      Ja som velmi spokojny s BBB (pozri na moj bike). Je tvrde placate a ani po viac dnoch na biku sedlo necitim. Cana je pod 1000 Sk. Je to kopia nejakohe Selle, len neni v kozi. Ale ked moc nepadas tak to nevadi. Existuje verzia s dierou a bez.

      0 0
    • james11  

      co třeba toto: kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=54&products_id=796

      nebo toto: kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=54&products_id=945

      ale zkušenost nemám ani s jedním :-) spíš se teď dívám po fiziku Nisene

      0 0
      • rasto  

        nisene nebrat: mam ho na zimaku. je vyssi (po cca 15k km se krabati). po cca 13k km praskla Ti lyzina :-( me nejlepe vyhovuje SM Azoto Race Gel.

        0 0
        • MlokCZ  

          Tak Azoto Race Gel tu mam jedno navic, posledni ze sedel ktery jsem zkousel, nesedlo mi a zbylo mi to. Tak kdybys chtel jedno do zasoby :-)

          0 0
    • DyEm  

      tož vítej v klubu, mně praskly dvě a to druhý ani nevzali parchanti k reklamaci. Prasklé ližiny až za zámkem. Na silničním kole, moje váha ±70kg. životu nebezpečnej šmejd. Prasklo to v Itálii, jediný co bylo na skladě byl Spešl s díroum po 1/2 roce jsem si zvyknul :)

      0 0
    • cíca  

      Mám BBB Anatomic s dírou a nemůžu si stěžovat.

      0 0
    • MatyxCZ  

      sice za dvojnásobek tebou nadhozené ceny, ale je super ;o))))

      www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

      0 0
    • scret  

      mam Selle italku SLR gel-flow a v pohode,akorat je na spicce min polstrovane,tak je min pohodlny kdyz jedes do kopce a mas vahu vic na spici sedla…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.