• ED1

    Ahoj, Potrebuju poradit jakou poridit vidlici max do 4500 Kc na 19" MTB ram Author. Ted tam je uplne zakladni vidlice RST Capa T5, kterou chci vymenit. Radsi bych nejakou co trochu vydrzi a je tuzsi. Nejakou drahou nechci davat na levny kolo (Alivio). Jezdim MTB maratony a na kole dost casto. Muzete poradit? Diky moc.

    ED

    0 0
    • kubad  

      Dojezdi tu RST dokud se nerosype došetři tak do 8t. a pak už se bude radit líp. :-)

      0 0
      • ED1  

        apache: slysel sem ze Santour nejsou moc kvalitni vidle, ale mozna to budou jen ruzny nazory…

        0 0
    • gobike  

      nahore sekce bazar:

      Vložil: Jim Datum: 16.07.2006

      Manitou Splice comp Police nad Metují (Královéhradec­ký kraj)

      Prodám vduchovou Manitou Splice comp, s lock-outem, zdvih 80mm, krk 20cm, jak na véčka tak i na kotouč, nejetá, sundaná z nového kola.

      Cena: 3300 Telefon: 732 805 107 E-mail: JindraDH (zavinac) seznam.cz

      0 0
      • ED1  

        gobike: dik za nabidku, ale radsi bych novou..nejakou zaruku.

        0 0
        • Veeteck  

          Don't wake up a swan!

          Ta Splicka je za ty prachy podle me super vidle. Premyslel jsem o ni pro pritelku, ale pro tu by to asi byla skoda :) Na silnici ji staci pevna…

          0 0
        • SoLaX  

          A kdyz pise, ze je nejeta, sundana z kola, neznamena to, ze by na ni taky mela byt zaruka? Snad ji doma nema sundanou 2 roky.. Nebo tady by platila zaruka jen na kolo jako celek?

          0 0
      • Komi  

        Není to moc?? To je nejspíš to co mám na kole já … :-)

        0 0
    • wlk  

      kup si moji mx compku za 3500, je po servisu v super stavu :-) Novou v takovýhle relaci neseženeš-teda, aby něco vydržela. Ale pokud jsi gramhonič a nechceš jetou vidlu, tak nic..

      0 0
      • ED1  

        wlk: fakt nejsem gramhonic, spis jen honic..:o) ..to samy, chtel bych novou se zarukou..ale dik

        0 0
    • Páník  

      no jestli mas v-brzdy,tak bych se nebal tohoto: www.koloshop.cz/index.php?… …ale na kotouce bych to nebral

      0 0
      • Mamut  

        Tiez by som bol za J-4. Mam v podstate tuto vidlicu z roku 2000 a stale je bez vaklu a najjemnejsim chodom aky vobec je (13000km).

        0 0
        • delfyn  

          co máš? já Judy SL a dal jsem jí přednost před MX comp Eta 2005, trošku jí pošteloval:)

          0 0
          • Mamut  

            Judy XC 2000. Sice nenastavitelna (iba predpatie), ale vyladitelna – hustota oleja a tvrdost pruziny. Dodnes na nej jazdim k uplnej spokojnosti, ale prave dnes som objednal Recona, pretoze skladam komplet novy bike a zo stareho bude zimak. Na zimaka bude ta Jdy dobra, pretoze ma prachovky (skoda, ze ten Recon ich nema, ja by som si rad aj doplatil).

            Sranda, ze v roku 2000 bola Judy oznacovana ako dobra vidlica, ktora ale vazi ako maly dom – 2020g, dnes je to bezna vaha.

            0 0
            • Pekáček  

              Prachovky jako manžety? Ty se na nové vidle dát nedají a ani kolikrát nesmí.

              0 0
              • martt  

                by ma zaujimalo preco. V rodine mame vidle s prachovkami aj bez a vidim, ze tie prachovky zmysel maju. Hned by som ich dal vsade.

                0 0
                • MlokCZ  

                  Pekáček ale nepsal, že nemají smysl, ale že se tam nedají dát a nebo dokonce nesmí dát. Jde o to, že vidlice s vyšším zdvihem, aby nebyly příliš vysoké, tak vnitřní část nohou koukající z vidlice v nezatíženém stavu je jen o pár mm delší než zdvih, tzn. že by se na prachovky nebylo po stalačení místo.

                  0 0
                  • martt  

                    aha. Dakujem. Aj tak by som ich rad mal na kazdej vidle.

                    0 0
                • Mamut  

                  Ono hodili by sa aspon nejake docasne nacvakavacie. Ked niekedy vidim, co robi s bikami modra armada, tak mi je zle. A som skutocne zvedavy, nakolko by sa z nich dali vymlatit prachy za skrabnutie vnutornych noh, kedze je to poskodenie, ktore laikovy pride absolutne bezvyznamne.

                  0 0
    • Kol.ista  

      Pokud bych sel do vidle do 4500, tak bych asi znovu bral Manitou Axel. Ted ji mam a na tu cenu je dobra. Petikilo ti zbyde… www.progresscycle.cz/firma.asp?…

      0 0
    • Lišák  

      Věř, že je lepší jezdit Alivko s, dejme tomu, Torou, než XT se Suntourem z výroby (tj. neupraveným).

      Alivko ti nefunguje? Pokud jo, tak se solidní vidlicí budeš i na něm spokojený.

      0 0
    • Houba2  

      Nechápu proč řešíš kolo když, jde o vidli. Když si tak pročítám BF, tak to není o tom co máš za sadu (Alivio), ale o tom co máš za vidli a rám. Pokud Alivko šlape jak má, tak jak říká kubad: dojezdi Capu dokud se nerozpadne a přihoď na vidli. Suntour je celkem oničem oproti Toře nebo čemukoli jinýmu. Jedinou zde jmenovanou variantou pro přijatelnou vidli se mi zdála RS J4.

      0 0
    • Pean1  

      Ahoj, já bych se Suntourum vůbec nebránil. Mám Axon E, jezdím ji 2 roky a naprostá spokojenost. Jediný co, že jsem ji nechal za tyden menit olej za min viskozni,protože s tim puvodnim sla trochu pomaleji..

      0 0
    • Andrea  

      Ahoj, ja chci zrovnma prodat svoji – Manitou Axel. Mam ji 9 mesicu, najeto ma 1200 km. Je na me moc tvrda (vazim 56) kg, tak chci vzduchovou, kterou muzu nastavit. Prodavam ji tak za 2500. Je to pruzinovka, 800 mm zdvih, zamykani na riditkach. Normalni cena byla tusim 3.990 Kc. Tak kdybys mel zajem :-)

      0 0
      • orca  

        fíha „800mm“ zdvih ?? zase mi unikla nějaká novinka …:-(

        0 0
    • Lance  

      vidis, ja treba vidlici na kole neresim vubec,to je to posledni co me zajima:)

      0 0
    • marapara  

      Mňo, brzo, asi tento týden budu mít na prodej jetého RS Duke XC U-Turn. Je ježděný něco málo přes 2 roky, najeto asi 20000 km. Je to sice dost, je ježděný na kotouči, ale vakl je snad neznatelný. Vidle nemá žádnou skrytou vadu, každý rok nechám měnit olej + servis, na tuto sezonu jsem měnil i gufera. Vidle má regulaci zdvihu 63–108 mm kolečkem na levé noze. Díval jsem se na eshopech a cena se za ty 2 roky vůbec nezměnila, sotijí kolem 7–8 tisíc. Já bych jej střelil tak za 2500 ,–. Myslím, že je to rozumná cena, není to moc. Sice za to koupíš novou vidli RST, ale ta se s Dukem nedá rovnat, i když je jetý.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.