• Kol.ista

    Vim ze helma je casto resena tema, ale pro toto potrebuji aktualni informace, proto zakladam nove vlakno. Stara prilba doslouzila a tak se musim poohlidnout po nove. Jenomze sem financne omezen do 2k a ani o korunu vic… Nevite o nejakych slevach kde by meli nejakou slusnou do tech 2k? Dik moc

    0 0
    • Komi  

      Mám teď Giro Indikator a spokojenost maximálních. Ale možná budeš chtít něco o třídu vyšší, že?

      0 0
      • Kol.ista  

        De mi o to, aby vypadala dobre a aby hlavne dobre sedela na hlave… Ta moje je skopek, kterej neni prez celo a vypadam v nem jak debil. Kdyz sem byl malej ,tak to este slo a nejak moc sem to neresil…

        0 0
        • Komi  

          Mno ten Indikáter mi sedí výborně a líbí se mi (to je samozřejmě subjektivní), ale určitě zajdi do nějakýho většího kameňáku a pár si jich vyzkoušej. Musí sedět

          0 0
    • GTman  

      Já mám již druhou MET a jsem s nimi moc spokojen. Perfektně sedí na hlavě, dobrá váha i odvětrání. Chce to ale vyzkoušet. Každý má tu palici jinou. Mají i cenově široký sortiment, takže si vybereš přesně to, na co ještě máš.

      0 0
      • Komi  

        jj myslím, že tohle se dá obecně říct o těch větších firmách (MET, Giro, Bell, …) … ale třeba takový Mango mi na hlavu nesedlo vůbec

        0 0
        • Hanato  

          Vidis, me nesedelo ani Giro Atmos (nebo jak se to pise) furt ne neco tlacilo do kebule (vsak si mam asi pekne sisatou :-) No tak jsem si v gigasportu koupil mango za 1200 a sedi jak pribita :-)

          0 0
          • maxtor  

            To je dobré:-) Měb zase absolutně nesedlo Mango, které jsem s odporem vozil 2 sezóny a letos jsem si pořídil Atmose a sedne parádně. Myslím, že tady Kol.istovi moc nepomůžeme. Myslím, že radit, jakou vybrat přilbu je zbytečná věc.

            KOL.ISTO: zajdi do slušného cyklosportu, vyzkoušej, co ti nejlíp sedí, zapamatuj si to, mrkni na net, kde se za přilba dá sehnat nejlevněji a kup si ji.

            0 0
            • Hanato  

              Atmos se mi moc libi, taky jsem si ho chtel na zacatku sezony koupit, ale tlacil me na temenu a to ze dost… No ja mam celkove nejakou divnou hlavu, bo me tlacila snad kazda helma. Normalne jsem si nemohl vybrat a jelikoz jsem do ty doby pouzival mango z roku 96 (no prece se to nevyhodi ne? :-) tak jsem ji zkusil a hned prvni sedela tak jsem ji koupil :-D

              0 0
              • maxtor  

                Každý si musí vybrat to, co mu nejvíc sedne. Jakékoliv rady ve výběru helmy považuji skoro za zbytečné. Tento Thread je toho jasným důkazem. Hlavně, že my dva jsme si vybrali dobře:-)

                0 0
            • rock  

              zajdi do slušného cyklosportu, vyzkoušej, co ti nejlíp sedí, zapamatuj si to, mrkni na net, kde se za přilba dá sehnat nejlevněji a kup si ji

              tak tak … já to chtěl udělat podobně, ale pak jsem prostě neměl to srdce říct v kameňáku, že nemám zájem a objednat si to samé na netu. Ale jinak je ten postup v zásadě nej …

              0 0
              • Komi  

                Stejnej případ .. a řekl jsem si:„Aspoň nemusím čekat“

                0 0
              • maxtor  

                Taky nemám nervy na to, abych někam vyrazil do obchodu, něco si tam půl hodiny zkoušel a pak nevzal nic. Proto jsem na to šel oklikou. V jednom velkém cyklošopu jsem sk koupil řetěz a pár jiných kravinek a pak je požádal, jestli bych si nemohl vyzkoušet pár přileb. Vybral jsem si a následně objednal přes net. A světe div se!! Atmose místo za 4 990 jsem měl za 3 590. To mi stálo zato, čekat 3 dny, ne??

                0 0
          • Komi  

            Jo, samozřejmě se do nedá globalizovat, ale co jsem se bavil v cykloshopu, tk říkali, že třeba Giro většinou sednou … samozřejmě každej má hlavu jinou

            0 0
            • rock  

              Bohužel nedá. Když opominu systém upínání, co používá koncern Giro + Bell (nemají kolečko ale byl jsem ochotný to překousnout), tak moje šiška je přesně mezi těmi dvěma velikostmi, co tyto dvě (nebo spíš jedna ?) značky produkují …

              0 0
              • Komi  

                No, asi spíš jedna :-) … Koečko maj tak napůl, takovýá „zapozdřený“ .. s velikostí je to pech ,–/

                0 0
    • Ruprecht  

      zkus selev alien, úžasně lehká, větrá a padne (alespoň mě .-)

      0 0
    • Daf  

      Za 2000 se da koupit dobra helma. Me se treba libi Giro Havoc.

      0 0
      • Manas  

        Mam a je to super – perfektne mi sedi, lehka je a ma stitek :-)

        0 0
      • Medi  

        Souhlas. Včera jsem vlezl do obchodu, vyzkoušel jedno GIRO pak druhé Giro Havoc, smluvil cenu, objednal barvu a zítra si ji vyzvednu. „Přišel viděl zvítězil“ Mám i belku acquila nebo tak nějak, ta je taky dobrá. Teď jen aby ta Gira neseděla moji manželce:-)))

        0 0
    • rock  

      Uvex Supersonic RS.

      0 0
    • rasto  

      za 2k kc uprimne doporucuji cratoni zethos. nikdy jsem lepsi nemel (je to ma myslim 6. prilba, 2 mi praskly na hlave).

      0 0
    • gobike  

      Giro Havoc

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.