• Lance

    www.wheeler.cz/…proride.html co na to rikate?

    0 0
    • maxtor  

      Pro začátečníka ideální. Pokud to chceš jen tak na výlety, taky to není špatné. Co bych dal za to, kdybych měl v době, kdy jsem s cyklistikou začínal, něco podobného.

      0 0
      • Lance  

        musis si sakra:) najet na ten muj PRO 69 SEDESAT DEVET!!!! teda pokud sina nej nenajel a nesmeruje to k nemu

        0 0
        • maxtor  

          Já jsem si říkal:-) Jo, v LXku to nevypadá zle – navíc hydrauliky LX – super!! Jediné, co mi nesedí, je ta vidle. Ale Suntoury už prý nejsou ty šmejdy, co bývaly, tak hodnotím kladně.

          0 0
          • Lance  

            no to je lepsi,prave,ze se mi to taky zamlouva a jezdi jich malo:) jeste jakou velikost 19 nebo 21 merim 183 cm,ale ta 21 mi prijde velka i kdyz na ramu te 19 je psane,ze je to pro postavu 170–180 cm:)

            0 0
            • maxtor  

              Tak v tom ti neporadím 19tky od jednoho výrobce se mohou dost lišit. Tebe bych obecně tipl na 20,5. Já mám 188 a jezdím na Giantu 21'' a připadá mi akorát. To kolo se mi fakt líbí. Hlavně je to hezky sladěné. Většinou to máš poskákané od deore po XTR a k tomu, pokud možno, představec, sedlovka a sedlo od různých výrobců. Tohle ale není ten případ. Počkej si na posezóný výprodeje a máš to za hubičku.

              0 0
              • Lance  

                prave,ze to kolo u nas neni a nechci uz cekat, mel bych ho snad o dvojku levnejsi,takze i tak bych byl spokojen. Ja na jedne 19 sedel a prislo mi to celkem ok, nerad bych si rozbil vajicka pri seskoku:)

                0 0
          • Lance  

            akorat tam jsou dualy:( a neni tam rizeni ahead

            0 0
    • lidumil  

      A co tohle ? www.wheeler.cz/2006/eagle.html

      0 0
      • lidumil  

        sem měl na mysli ten carbon.

        0 0
        • Lance  

          Nejsem ochotny akceptovat cenu:)

          0 0
        • Lance  

          Nejsem ochotny akceptovat cenu:)

          0 0
          • lidumil  

            No jo, ale kámoš ho má, přešel z hlíny a nemůže si ho vynachválit. Ale je fakt, že ho měl za „hubičku“

            0 0
            • Lance  

              za kolik nevis?ma primo toho wheelaera jo? a spokojen hodne teda s tou znackou? protoze moc ji nejde videt

              0 0
              • lidumil  

                No kolem 50000, má přesně tenhle a wheelera mám i já, jen si myslím, že ten rám je třeba na mě krátkej. Měřím cca 192 cm a velikost 21" je tak akorát.

                0 0
                • Lance  

                  takze myslis,ze ta 19 mi bude stacit?

                  0 0
                  • lidumil  

                    No asi jo, koukni do mýho profilu, jak vysoko mám sedlovku :-)

                    0 0
                    • Lance  

                      hm to ji mas vytahlou dost ja bych ji sobe tak deset cisel snizil,ale to uz pak nebude vypadat tak pekne, prijde mik,ze ten weeler ma kratsi geometrii

                      0 0
                      • lidumil  

                        No vždyť jsem to psal, že je na mě krátkej :) „Nahnali“ mi to delším představcem.

                        0 0
      • dada  

        no tak to je brutus…třeba eagle race má poměr cena výkon někde na úrovni santacruz…akorát že to méno zní trochu jinak…

        0 0
    • Lance  

      hezke

      0 0
    • Lister  

      to je tak těžký dát správný odkaz :o) www.wheeler.cz/…6/pro69.html jinak mě se to celkem nelíbí :o)

      0 0
    • mara53  

      nevypadá špatně, co jiný fota rámu apod.? nenašel jsem je .. Wheeler dělal vždycky docela pohodový kola.

      0 0
      • Lance  

        prave,ze nemuzu taky zadne najit, ani nic o geometrii coz me mrzi,ale co nadelam

        0 0
    • Lance  

      heledte jeste co znamena to hlavove slozeni wheeler integrated 1–1/8" – to neni ahead ze? a co to pro me znamena?dikes

      0 0
      • Lister  

        proč by to nebylo a – head????

        0 0
        • Lance  

          no to se prave ptam, heled listre porad wheelera nebo trek 6500 disc? mi uz z toho jde hlava kolem

          0 0
          • Lister  

            já už jsem ti poradil jinde :o)

            To co tam je, je normální ahaed, jen je to prostě integrované složení :o)

            0 0
            • Lance  

              aha:) ja vim, zes mi poradil to four kazdeho, ale pres internet to objednavat nechci. takze integrovane tzn. ze tam dam jakykoli predstavec???

              0 0
              • Lister  

                dáš tam jakýkoliv představec, je to jen složení zapuštěný do rámu, jinak se konstrukčně neliší od toho venku. IMHO když už tak Wheeler i když vzhledově lepší Trek, tak tohle je prostě lepší – u obou ale tak do 1/2 roku výměna vidle :o)

                0 0
                • Lance  

                  jo jo,akorat nevim u toho wheelera jeste velikost, vidli zatim neresim jak uz jsem psal porad lepsi nez to co mam nyni, spis se mi jevi ta vybava na to wheeleru lepsi nez na tom treku co ty na to? Listere podivej jsi moc fajn kluk:), tak se mi tu jeste chvilku venuj, muzem si udelat hezky vecer:)

                  0 0
                  • Lister  

                    hele já vím, že přes net ne, ale tohle:www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… uvažuj!!!!!!! :o)

                    0 0
                    • Lance  

                      lapierra jsem mel puvodne objednanyho,ale vykyvali me nehlede na to, ze potrebuju 51 ram a ne 46! jeste jsem kukal na GF tassajara

                      0 0
                      • Lister  

                        S tím LP vím, proto jsem ti to postnul :o) Smůla asi si čahoun :o( Jak jsem psal tak bych vzal tu 69, výbava je lepší než u Treku, vidla sice vidlit moc nebude, ale brzdy budou brzdit a zbytek bude taky v pohodě.

                        0 0
                        • Lance  

                          cahoun nejsem vyska normal spis podprumer pouze 183 cm, ted jeste jestli u te 69 vzit 19 nebo 21, je fakt,ze ta 19 bude obratnejsi,ale aby to nebylo male, ted mam authora a na nem jsem zvykly byt natazeny taky je to 19

                          0 0
                          • Lister  

                            Tak porovnej geometrii, jestli ji najdeš. Artura jsem měl taky 19, byl mi velkej (176cm) a byl jsem na něm taky natažený, letos mám celkově posed cca o 35mm kratší a nemůžu si to vynachválit, konečně zvládám i dlouhí štreky aniž by mě bolely záda a za krkem o celkové obratnosti kola ani nemluvě, prostě jsem nemohl udělat líp :o) Viděl bych to na 19, 21 bude zbytečně moc.

                            0 0
                          • Thidney  

                            mam 19 wheelera /01/ viz. profil merim 179..teda naposled me merili u odvodu, coz uz nejakej patek je, ale nepredpokladam vyrazne zmeny narozdil od namerene hmotnosti.-) Je mi spis dlouhej, predstavec 10 cm a sedlovka zrala na vymenu za rovnou. Bohuzel je v servisu, tak ti ho nepremerim, nemyslim ze by razantne menili geometrii.

                            0 0
                          • Pijer  

                            Jsem měl 5900 v 19" a při mejch 182cm byl v pohodě.

                            0 0
                            • Lance  

                              diky moc, rozhod jsem se pro tu 19

                              0 0
                              • Lance  

                                jsem nasel tu geometrii a z te 21 mam celkem strach ta vyska te sedlove trubky je vetsi o neco malo pres pet cm

                                0 0
                              • Lance  

                                jsem nasel tu geometrii a z te 21 mam celkem strach ta vyska te sedlove trubky je vetsi o neco malo pres pet cm

                                0 0
                              • Lance  

                                jsem nasel tu geometrii a z te 21 mam celkem strach ta vyska te sedlove trubky je vetsi o neco malo pres pet cm

                                0 0
                              • Lance  

                                jsem nasel tu geometrii a z te 21 mam celkem strach ta vyska te sedlove trubky je vetsi o neco malo pres pet cm

                                0 0
                              • Lance  

                                jsem nasel tu geometrii a z te 21 mam celkem strach ta vyska te sedlove trubky je vetsi o neco malo pres pet cm

                                0 0
                              • Lance  

                                jsem nasel tu geometrii a z te 21 mam celkem strach ta vyska te sedlove trubky je vetsi o neco malo pres pet cm

                                0 0
                                • Lister  

                                  no jak se ti tohle povedlo??

                                  0 0
                                • Jenda  

                                  jestli to temer presne nebudou dva palce?:-)

                                  0 0
                                  • Lance  

                                    tak co myslite???

                                    0 0
                                    • Lister  

                                      no vždyť už jsem ti napsali ne ??? :o)

                                      0 0
                                      • Lance  

                                        :-))) jo,ale ja to potrebuju aspon sestkrat, vis co psal wroum opakovani matka moudrosti jinak dik za ten odkaz na tu geometry

                                        0 0
                                        • Lister  

                                          tak nejdřív použiješ můj odkaz a pak napíšeš – tak jsem našel tu geometrii – no to je od tebe moooc hezký :o))))

                                          Takže pošesté – vem si sedmnáctku :o)

                                          0 0
                                          • Lance  

                                            :-) vzdyt jsem ti psal uz vcera,ze jsi fajn kluk:-)

                                            0 0
                                            • Lister  

                                              to už nespravíš :o) Teda jestli ty si to kolo nakonec koupíš, co tady pak budem řešit :o)

                                              0 0
                                              • Lance  

                                                no to je fakt, myslis, ze mam jeste pockat???

                                                0 0
                                                • Lister  

                                                  no to každopádně, pak na něm ještě začneš i jezdit a to by sis mohl ublížit :o)

                                                  0 0
                                                  • Lance  

                                                    jak jezdit? jezdit budu na starem, nove kupuju na divani

                                                    0 0
                                                  • Lister  

                                                    já myslel, že tohle máš do města, no a Madone bych si pověsil na koukání, určitě lepší pohled :o)

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    cece ted me napada, ze bych moh napsat povidku jak jsem kupoval kolo a kolik sem pri tom zalozil threadu:)

                                                    0 0
                                                  • Lister  

                                                    povídku?? Román a třech svazcích!!!!!!!

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    ne povidku, pravda o noco delsi nez jsou me dosavadni:) co auto uz mas?

                                                    0 0
                                                  • Lister  

                                                    nooo, taaak nějak ještě ne :o) No ale nekupuju ho já, ale přítelkyně, tak je to na ni. Problém je, že chce auto a přitom za něj nechce utratit ty peníze :o) No jinak já osobně mám novýho favorita – a to Kia Cerato 1,6 diesel – pohoda auto se super cenu, a vzhledem k velikosti i dobře použitelný. No a když si uvědomím – auto nižší střední třídy, diesel 1,6 – 84 kW, klima, elektrika a celý to nestojí ani 400tis a navíc spolehlivost těhdle aut už taky není co bývala, tak mi to přijde jako dobrá volba.

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    a chce funglovku? vis jiste,ze je to dobry napad? novy auto je novy auto, ale ja uz bych to asi neudelal

                                                    0 0
                                                  • Lister  

                                                    jako hodně vážně uvažujem o předváděcím voze, ale ojetý z druhý ruky nechce, ale vzhledem k předpokládanému využití cca 10 let jako městské auto mi to přijde jako dobrý nápad, rozhodně ho nehodláme prodat za 2 roky, kdy ztratí většinu svojí ceny :)

                                                    0 0
                                              • Lance  

                                                vidis to, je to vyresene

                                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.