• Durden

    Chci si koupit nový kolo a v cenový relaci okolo 15000 jsem zúžil výběr na Merida Matts Sport 300-V a Wheeler Pro 39. Poraďte mi, pls. + a – těch kol, atd.

    0 0
    • kubajs mtb  

      no já mám steršího wheelera 4900 s pár změnama a nemůžu mít jedinou výhradu mě příde že sou fakt dobrý, ale nejsem žádnej velkej odborník

      0 0
    • Smazaný účet  

      každej má právo no kvalitní kolo :o)

      0 0
      • Durden  

        Jj, ale mně jde o to, jestli je to opravdu o tolik lepší nebo je to víceméně jedno

        0 0
        • Máca  

          Bude to dost podobný, i co se užitný hodnoty týče, ale za značku se obvykle připlácí. To se musíš holt rozhodnout Ty, jestli chceš mít doma Meridu nebo Wheelera.

          0 0
    • Meesha  

      Bych bral toho Wheelera – prece jenom uz je to na Deorku a nepotkas ho u kazdy „obcerstvovacky“ :-)

      0 0
      • hydrant  

        nepotkáš, jestli nejseš od nás z Hradce Královýho. Tady na tom jezdí kdekdo. To je samozřejmě ke cti hradeckému dovozci a slečně a klukům, co mu ty kola v krámě prodávají, čímž je všechny srdečně zdravím.

        0 0
        • bazi.marko  

          Myslim, ze obe kola jsou na stejne urovni, zalezi ke ktere znacce mas bliz, tim chci rict poslouchej sve srdce, ne zizen:-))

          0 0
        • Durden  

          Jsem od Hradce Královýho :-D

          0 0
          • Milenius  

            Jednoznacne Wheeler, je komplet v Deore a ne jen v Alivio, jako ta Merida

            PS: mam taky Wheelera a 100% spokojenost

            0 0
    • widlicka  

      ja mam matts sport 300 2004 a k ramu nemam jedinu vyhradu takze tak…

      0 0
    • Durden  

      No já si byl dnes prohlídnut na živo i toho Wheelera a naprosto mě to kolo dostalo, takže mám už jasno. Ta Merida je taky fajn, ale Wheeler je jen o 1500 dražší a je celej v Deore(oproti Aliviu na Meridě) a má jinou vidlici. Ani ta není teda žádnej zázrak a půjde časem pryč, ale aspoň něco…

      0 0
      • Pijer  

        Měl jsem čtyři roky 5900 a jedinej problém byl v tom, že po 200km odešel Shimano střed, který jsem vyreklamoval. Jinak až na vidli (RS Judy-TT) naprostá spokojenost.

        0 0
    • kolodej  

      Jestli bys dal o 1500 víc, Mrkni na Olpran Fighter Disc kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=21_22&produc­ts_id=380 Mě tohle kolo nadchlo tak, že jsem si ho koupil a neudělal jsem chybu. Má o trídu lepší výbavu Deore/XT a hlavně kvalitní hydry Tektro Auriga www.cyclingreviews.com/…o_auriga.php (za tyhle prachy nevídané)! Napiš, jak se ti líbí, já jsem z něj nadšenej.

      0 0
      • peeet  

        děs běs

        0 0
      • Durden  

        No to kolo vypadá zajímavě, ale disky bych nechtěl. A navíc říkat si u každýho nově objevenýho kola"kdybych dal ještě 1500…" tak se taky můžu za chvíli rozhodovat o kole za 2× takovou cenu :-)

        0 0
        • kolodej  

          To máš úplnou pravdu. Já ale s nákupem začínal úplně stejně jako Ty, tj na cca 13–15000 no a pak jsem objevil mýho Fightera a bylo vymalováno. Ještě jsem tak 14 dní špekuloval, srovnával, ale jiný bajk na něj poměrem cena/výkon prostě nemá. Fighter je prostě povedený. Nech si ho v záloze, hledej, srovnávej a když nakonec zjistíš, co za těch 1500 dostaneš u Fightera navíc, je to fakt těžká volba. Sice spoustu lidí mýho bika bez prohlídnutí odsoudí protože je to Olpran, ale mě to fakt nějak netankuje, je to prostě za ty prachy super kolo!

          0 0
      • Excel  

        o třídu lepší výbavu? XT měnič… ono je to vykompenzovaný jinde…mě se to kolo zdá docela komponentově nevyrovnaný…ale užij si ho :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.